koliko ste bile sa njim...

pre nego sto ste izgubile nevinost?
Koliko je trajala vasa veza pre nego sto ste izgubile nevinost?
jeste li bile zaljubljene,ili ste vise zelele da i to "odradite"?

1) :think: Mmmm...mesec...ipo...ili...mozda...manje...malo manje:rumenko:
2) Mmmm...mesec...ipo...ili...mozda...manje...malo manje:rumenko: :mrgreen:
3)Jesam bila zaljubljena, to def.I posle me drzalo...al se na kraju ispostavilo da kad smo raskinuli, vise je njemu bilo ono pa ja sam ti prvi, kako mozes...:lol: Nja.Drago mi je sto apsolutno nisam bila opterecena time, nisam ni kontala da cemo tad to da uradimo, ah nevina i naivna ja :rumenko:... I sto nisam to uradila-da bih odradila.:)
 
Pre prvog sexa sam se zabavljala mesec dana sa tim dečkićem .... i više mi je bilo daj da i to ''odradim'' .... Ustvari, tada sam bila ludo zaljubljena u jednog crnogorca, bokelja .... i pošto je bilo izvesno da ćemo kad tad biti zajedno, glavna mi je misao bila ''samo da mi on ne bude prvi ... da se ne blamiram'' :lol: mlados' ludos'
 
pre nego sto ste izgubile nevinost?
Koliko je trajala vasa veza pre nego sto ste izgubile nevinost?
jeste li bile zaljubljene,ili ste vise zelele da i to "odradite"?
1.Poznavali smo se dosta dugo.....bili smo prijatelji....pa momce i devojce
2.Khm....bila sam malo zaljubljena.....nista posebno....kao ni taj "prvi cin"koji je trebao da bude specijalan...nije bio nista special.
 
Bilo je to mnogo davno...
Upoznali smo se u januaru, radili smo zajedno preko Omladinske zadruge u arhivi Beobanke (sada ta banka vise ne postoji), ja ga u pocetku ignorisala, stalno me je nesto zavitlavao, zadirkivao, nisam znala da mu se svidjam. Mama mi je otvorila oci o njegovim namerama...
Nije mi se svidjao, nije bio moj tip, ali bas je bio uporan, a i zabavan, pa pomislih, zasto da ne, bila sam sama tada, izasli smo u bioskop, malo prosetali... videla sam da nemamo bas puno zajednickih prica, ali... eto... posle... u maju dobih ovcije boginje, obilazio me je citavih mesec dana dok sam ih bolovala... i posle prelezanih boginja desio se i taj dan kada su se kockice slozile da budemo malo zajedno sami, ali nista nije valjalo... nismo mogli nista da uradimo... ja nisam nista znala, a on je bio toliko uplasen da me ne povredi tako da duuugo posle toga nismo pokusavali nista na tu temu. Plasili smo se ponovnog neuspeha.
Posle nekog vremena, valjda smo se i bolje upoznali ili smo imali vise komoditeta, tj. vremena i prostora, pa se i to desilo.
Za mene to sto se desilo nije bilo nista spektakularno i cudila sam se zasto je vodjenje ljubavi, da ne kazem seks, toliko izvikan...
Znaci, okreni-obrni, pa proslo je sigurno devet meseci dok to nismo, ajde da kazem - uradili.
To mi je znaci bilo prvi put, on mi je posle dve godine zabavljanja postao suprug, rodila sam cerku... kasnije smo se drugarski rastali, ali dete je uvek bilo prioritet, zajedno smo se dogovarali za sve sto se nje ticalo, a i sada je tako.
Ostala sam sa njim bas drugar. I srecna sam zbog toga. On se nikada posle nije zenio.
 
pre nego sto ste izgubile nevinost?
Koliko je trajala vasa veza pre nego sto ste izgubile nevinost?
jeste li bile zaljubljene,ili ste vise zelele da i to "odradite"?
Три месеца смо били у вези...била сам јако заљубљена у њега, веза је трајала три године...али мени се тако заломило.:)
 
pre nego sto ste izgubile nevinost?
Koliko je trajala vasa veza pre nego sto ste izgubile nevinost?
jeste li bile zaljubljene,ili ste vise zelele da i to "odradite"?

Први пут - неколико дана (на мору, ко Анђелка :hahaha:). Јесам била заљубљена, наравно, био је леп као Аполон, и страшно ме је привлачио... Пре њега била сам много заљубљенија у неке друге момке, али нисам осећала неку посебну жељу за сексом. Е, он је пробудио моју сексуалност, и пожелела сам то, осетила да сам спремна и довољно зрела (имала сам 18 и по)...:)

Е сад, пошто је то испало некако половично..:confused::lol:.....други пут је било неколико месеци касније, са другим, после два месеца забављања. Јесам била заљубљена, али сам га заволела тек касније и остали смо у вези три и по године. :)

У сваком случају, оба пута сам то урадила због секса, зато што сам пожелела секс, не због неке љууубави нити због њега. :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top