Pod kojim uslovima bi dopustili ljubavnicu/ljubavnika!

Zanima me, pod kojim uslovima i da li bi ste ikada dozvolili partneru-partnerki da ima ljubavnika-ljubavnicu! Ovo je čisto da vidim ima li ovo naše društvo moralne mehanizme za takvo nešto, u neki afričkim kulturama postoji a kod nas? Dakle da Vas čujem Muškarčine i Dame!

Ako bi me pitao, moj bi odgovor uvijek bio NE.
 
bonfire_big.jpg

Pod ovim uslovima
 
Zanima me, pod kojim uslovima i da li bi ste ikada dozvolili partneru-partnerki da ima ljubavnika-ljubavnicu! Ovo je čisto da vidim ima li ovo naše društvo moralne mehanizme za takvo nešto, u neki afričkim kulturama postoji a kod nas? Dakle da Vas čujem Muškarčine i Dame!

pa nemam ja tu sta da dopustim ona ako oce da nadje naci ce :)))
jedino sto ja mogu da ucinm po tom pitanju je da je sistematski tarem, ponajvishe spolovilom :))))
 
Ako bi me pitao, moj bi odgovor uvijek bio NE.
Ala si ti, nepopustljiva, pa ja pitah pod kojim uslovima, zamisli da si musko pa još impotentna(čisto hipotetički) da li bi onda? ili žensko pa dožviš neku nesreću(pu,pu, daleko bilo) i nisi ustanju da obavljaš bračne dužnosti a on mlad u punoj snazi da li bi onda? Padaju mi na pamet svakakve kombinacije na tu temu, ali dobro odgovoru ne treba gledati u zube.
 
Ala si ti, nepopustljiva, pa ja pitah pod kojim uslovima, zamisli da si musko pa još impotentna(čisto hipotetički) da li bi onda? ili žensko pa dožviš neku nesreću(pu,pu, daleko bilo) i nisi ustanju da obavljaš bračne dužnosti a on mlad u punoj snazi da li bi onda? Padaju mi na pamet svakakve kombinacije na tu temu, ali dobro odgovoru ne treba gledati u zube.

Ovo mi je prvo palo na pamet. Ali sujetna sam i kad bi me pitao rekla bih NE. A volila bi' da me ne pita.....
 
mislish samo na divlji nesputani seks i pare!
nista ljubav i drzanje za ruke i leptirici u stomaku :((((
a ti mislis da zgodni preplanuli plavi australijski surfer to ne moze da mi obezbedi?! :evil:
uz divlji nesputani seks u svojim mocnim rukama dok mu njegovi plavi uvojci padaju preko lica i setnih ociju boje pacifika
vwvl89.gif


pare su za avionsku kartu!
 
Zanima me, pod kojim uslovima i da li bi ste ikada dozvolili partneru-partnerki da ima ljubavnika-ljubavnicu! Ovo je čisto da vidim ima li ovo naše društvo moralne mehanizme za takvo nešto, u neki afričkim kulturama postoji a kod nas? Dakle da Vas čujem Muškarčine i Dame!

po prirodi zakona, gde mužjak brani svoje krdo ženki, naravno da je prevara nedopustiva
 
a ti mislis da zgodni preplanuli plavi australijski surfer to ne moze da mi obezbedi?! :evil:
uz divlji nesputani seks u svojim mocnim rukama dok mu njegovi plavi uvojci padaju preko lica i setnih ociju boje pacifika
vwvl89.gif


pare su za avionsku kartu!

ma mozda ti on to moze obezbediti ali ja mislim da je tvoje carstvo chula zasluzuje nesto bolje, nesto divlje ::per:
 

Back
Top