Koji su ovo prevaranti?

Poruka
19.457
Mojoj kevi na vrata pre neki dan dodje riba, smontirana, picnuta i kao:
'Gospodjo dobili ste nagradu jer ste redovan platisha struje i komunalija. Nasa firma (keva zaboravi kako se zove jer je riba nesto promrmljala) je sponzor i uredne platishe nagradjuje nasim proizvodima. I uvali kevi neke kineske pracke (pojas protiv kicmobolje, makaze, nozeve, zidni sat, fen za kosu.
Keva namazana i kaze 'jao hvala vam' (a samo ceka sta ce ova da odvali) i krene nazad u gajbu da zatvori vrata a riba:
'ali godpodjo vase je samo da platite PDV u iznosu od 2500 dinara. :D
Keva naravno uhvati i vrati joj sve to i otprilike je nahrani govnima, jer sve sto joj je ova uvalila tj. pokusala da uvali ne vredi ni 1000 din.
Jeste li imali iskustva sa ovakvim jajarama? :evil:
 
ja se pravim da ne razumem i oni vide strani naglasak i odu...
jednom banuli neke Jehove i poceli nesto da truju,a ja na istu foru,kao ne razumem,pitali odakle sam...i za nekoliko dana se vratili sa prospektima na Srpskom,nisam mogao viśe da budem fini pa sam ih otero u ****...
 
Моји баба и деда су исто тако прошли. Иста прича - Пинк телевизија, само ПДВ,...и увалили им гомилу кинеског ђубрета. Ено баба ми сад редовно нуди нешто од тога кад треба да идем на неки рођендан или сл. а мами сам се обавезала на завет ћутања да никад не кажем баби колико стварно вреди та роба, да се не секира у тим годинама.

Њих стално тако навлаче. Једном им је упала нека риба и тражила паре за болесну баку, као комшиницу из улаза. И они опет поверовали, већ су хтели да јој дају лову, у последњем тренутку су се дозвали памети. И ми им нон-стоп говоримо да више никоме не отварају, али не вреди.

Још један од бабиних бисера је да дели све наше фиксне и мобилне бројеве на сваки анонимни позив.

Не знам, као да те екипе имају податке где има старих људи, па тамо највише ординирају.
 
To su izvezbani ljudi u Backu Topolu su dolazili par puta i to samo u kuce gde su sami stariji ljudi. Mojoj babi uvalili neke nozeve , parfeme i sat. Kad sam dosao kod babe kad nisam poludeo. Baba kaze da ju te devojka omadjijala. Oni su veoma vesti da ubede starije ljude da kupe ta sranja. Kod nas je bio fazon RTV pink i nagada , ali moraju da plate PTT troskove.
 
Poslednja izmena:
Penzionere je tako lako prevariti. Tuga :( ljudi obično željni društva, priče, primaju u stan nepoznate ljude:(
Jednom su došli kod nas, nudili isto noževe i parfem (isti takav na Bulevaru je tada koštao 150 din) za neke tada velike pare. Moja keva se primila, al sam ih ja na finjaka ispratila:D
Inače, od kad imam psa, niko ne sme da uđe :D
 
Mojoj kevi na vrata pre neki dan dodje riba, smontirana, picnuta i kao:
'Gospodjo dobili ste nagradu jer ste redovan platisha struje i komunalija. Nasa firma (keva zaboravi kako se zove jer je riba nesto promrmljala) je sponzor i uredne platishe nagradjuje nasim proizvodima. I uvali kevi neke kineske pracke (pojas protiv kicmobolje, makaze, nozeve, zidni sat, fen za kosu.
Keva namazana i kaze 'jao hvala vam' (a samo ceka sta ce ova da odvali) i krene nazad u gajbu da zatvori vrata a riba:
'ali godpodjo vase je samo da platite PDV u iznosu od 2500 dinara. :D
Keva naravno uhvati i vrati joj sve to i otprilike je nahrani govnima, jer sve sto joj je ova uvalila tj. pokusala da uvali ne vredi ni 1000 din.
Jeste li imali iskustva sa ovakvim jajarama? :evil:

Mora da se plati i njen dolazak.
 
:hahaha::hahaha: to su lopuze 10000 %... Redovno mi dolaze na vrata i nude sve i svasta.. jednom prilikom mi je dosla zena za koju bih rekla da ima oko 60 godina i predstavila se da dolazi iz neke firme koja je nedavno otvorena i zeli da prikupi sto vise clanova tj. kupaca... Navodno je nas broj telefona izvucen i ona nam donela katalog iz kojeg smo imali pravo da uzmemo peglu,telefon,epilator i jos nesto.........Nase je bilo SAMO da joj PLATIMO 4000 din i ona da nam da neku karticu s' kojom bi nam navodno sutra u toj firmi vratili te pare:hahaha::hahaha: Ljudi ne verujte ovakvim lopovima..Ima ljudi koji zaista poveruju u ove prevare.
 
Ja sa takvima kako kad.
Ako ne radim nista i imam vremena, zinem u njih, izbuljim se i sve "slusam" zainteresovano. Nakon njihove uverljive price (uverljive za ljude sa pola mozga) pocnem da postavljam isto tako uverljiva pitanja.
I otprilike nakon 20-30 minuta objasnjavanja (tj. kad mi ponestane ideja) kazem im da nisam zainteresovan :D .
U tom trenutku je, naravno, najlepse kad vidis face tih likova koji pokusavaju da ti utrpaju Kinesko djubre za velike pare.
 
Ja sa takvima kako kad.
Ako ne radim nista i imam vremena, zinem u njih, izbuljim se i sve "slusam" zainteresovano. Nakon njihove uverljive price (uverljive za ljude sa pola mozga) pocnem da postavljam isto tako uverljiva pitanja.
I otprilike nakon 20-30 minuta objasnjavanja (tj. kad mi ponestane ideja) kazem im da nisam zainteresovan :D .
U tom trenutku je, naravno, najlepse kad vidis face tih likova koji pokusavaju da ti utrpaju Kinesko djubre za velike pare.

Manipulatoru, trosis tu ljudima dragoceno vreme :mrgreen:
 
Mojoj kevi na vrata pre neki dan dodje riba, smontirana, picnuta i kao:
'Gospodjo dobili ste nagradu jer ste redovan platisha struje i komunalija. Nasa firma (keva zaboravi kako se zove jer je riba nesto promrmljala) je sponzor i uredne platishe nagradjuje nasim proizvodima. I uvali kevi neke kineske pracke (pojas protiv kicmobolje, makaze, nozeve, zidni sat, fen za kosu.
Keva namazana i kaze 'jao hvala vam' (a samo ceka sta ce ova da odvali) i krene nazad u gajbu da zatvori vrata a riba:
'ali godpodjo vase je samo da platite PDV u iznosu od 2500 dinara. :D
Keva naravno uhvati i vrati joj sve to i otprilike je nahrani govnima, jer sve sto joj je ova uvalila tj. pokusala da uvali ne vredi ni 1000 din.
Jeste li imali iskustva sa ovakvim jajarama? :evil:

Ja znam lika koji tako uvaljuje robu vec 8 godina. I uzima dobru lovu jos uvek. Izgleda da ima vise majmuna u ovoj zemlji nego lopova.:hahaha:

Da kod nas narod ima pameti, ne bi ni doziveo ovo sto je, pa se jos tim i hvalio. Setite se Milosevica i njegovih fraza.:hahaha:
 
Mladinska knjiga posluje na ivici zakona. Sve nagradene igre i ostalo što obećavaju - ne treba verovati. A narod se prima... šalje odgovore, kupuje knjige..
Mislim, knjige su im dobre, sa lepim slikama, ali način na koji posluju je :bljak::thumbdown::thumbdown:

Да.Мени је стизало на кућну адресу писмо типа прошли сте у други круг (иако нисам знао ни да сам учествовао у првом) још само мало,па гранде извлачење...бла бла бла...накрају се све своди на то да им покупујеш књиге које су екстра квалитета ал брате коштају од 5 сома па на више.:rtfm:
 

Back
Top