Na ovom bi i Gebels pozavideo....kako od pocinitelja napraviti zrtvu...

111111

Legenda
Banovan
Poruka
60.297
Isekli gume na vozilu Olje Bećković
Nepoznata osoba isekla je pretprošle noći gume na automobilu Olje Bećković koji je bio parkiran ispred zgrade u kojoj stanuje sa sinom. Kako se navodi u saopštenju Televizije B92, od nadležnih organa zahteva se da zaštite saradnike B92 i njihove porodice.

http://www.blic.rs/drustvo.php?id=97812

:hahaha:
Josh ce i obezbedjenje da joj dodele.
 
Хахаха...ето чиме се мафија служи да забашури огољивање свог најбољег играча у промоцији ЕУропске деструкције.
Ал`,то је овде давно прежвакано.Чеда је пример,и с њим је било овако.Немају више шта да измисле па да нас преваре.
 
Хахаха...ето чиме се мафија служи да забашури огољивање свог најбољег играча у промоцији ЕУропске деструкције.
Ал`,то је овде давно прежвакано.Чеда је пример,и с њим је било овако.Немају више шта да измисле па да нас преваре.
znao sam ja da je Matijino unuce ustvari novi Toni Montana , a da je Olja Grizelda Blanco herself,samo to okupaciona vlast ,iluminati ,hazari i mafija brizljivo kriju i zataskavaju :evil:
 
znao sam ja da je Matijino unuce ustvari novi Toni Montana , a da je Olja Grizelda Blanco herself,samo to okupaciona vlast ,iluminati ,hazari i mafija brizljivo kriju i zataskavaju :evil:

Matija je stari narkoman...njegovi u crnoj gori se generacijama bave uzgajanjem meskalita..i uredno snabdevaju priku Voju slogiranog Kostunicu...:D

Sve je to banda narkomanska..na celu sa Mitrom kokain Miricem:evil:
 
Ne pretim, nego upozoravam na posledice ovoga:
report.gif
:D
 

b92 ustase kad se god otkrije neki lopovluk njihov automatski sebe predstavljaju kao zrtve

ono ko sto je cheda pred izbore sam sebi stavio neke petarde ispod auta :hahaha:

juce neki navodno maloletnik bacio baklju na vrata od b92 a sad isekose dusmani i gume olji beckovic :hahaha:

kakva prava nacisticka propaganda dobro si to primetio
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
sto el su ti kerovi zakucali na vrata opet :think:

Nisu :rtfm:

I nisu oni kerovi nego PSI,KUCHICI........

:hahaha::hahaha::hahaha:...keve ti??

Olja fckn Noris uplasila uniformisanog nosoroga??:D..pa ti si gluplji nego sto se to da primetiti na prvo citanje;)

Pretnja je pretnja,uplasio se ti ili ne.

Matija je stari narkoman...njegovi u crnoj gori se generacijama bave uzgajanjem meskalita..i uredno snabdevaju priku Voju slogiranog Kostunicu...:D

Sve je to banda narkomanska..na celu sa Mitrom kokain Miricem:evil:

Kakva je ona nashmrkana shabanchina sa onim corama ............:hahaha:
 
Poslednja izmena:
DENY CRE**NE,
opet si se pojavio da nas smaras i postavljas glupa pitanja u stilu: "A cega je tacno Olja Beckovic pocinitelj.........genije??" Kako cega CRE**NE, Pa rodila je i odgojila narko dilera i kretena kao sto si i ti.

Izgleda je Olja bila pod uticajem onog nekog hita iz 90-ih....Rodices mi sina , kralja kokaina. Tako da dolazimo opet do toga da je Sloba kriv ...proklete 90-e :mrgreen:
 

Back
Top