Nije to zena ta...

TheRedOne

Zainteresovan član
Poruka
292
Nije ta neko o kome danima cu misliti,
niti i jednu suzu zbog njenog bola pustiti,
nije to zena ta sto bi celu sebe pruzila,
da bi zaista celog mene dobila...

Ukratko moji zahtevi koje ocekujem da partnerka ispuni su sledeci, ovim redom:

1. da se prvo suprostavi svojoj kevi, vec je odrasla dvadeset-nesto joj je, a jos uvek ce keva da joj govori da li sme da izadje uvece i dokle sme da ostane :roll:
2. to ona pravda time sto je keva izdrzava i placa joj prestizni privatni fakultet, kola itd.
odlicno. sledece sto treba da uradi je da prekine bilo kakav kontakt sa kevom, da je se odrekne i vrati joj sve kreditne kartice. (isto vazi i za drugog roditelja)
3. sve sto joj je potrebno dobice od mene i zivece sa mnom i imace karijeru, mozda ne u pocetku tako uspesnu kao sto u svom idealnom svetu ZAMISLJA, ali prednost je da ce stalno biti uz mene
4. na vrata moje kuce mora doci potpuno gola, cak i bez donjeg vesa, i na kolenima prekoraciti ulaz
5. svoju dekleraciju ljubavi uz opis koliko me voli mora dopuniti klauzulom "with all my soul and body I belong to you for all ethernity"
i potpisati krvlju na pergamentu od koze ili direktno na mojoj kozi (ledjima)

Tada cu joj ispuniti jednu zelju, i jedino tada bih mogu da budem 100% NJEN i da to zaista osecam :heart:
 
Poslednja izmena:
verovatno je filozofsko pitanje zašto bi neka pristala na takav odnos koji podseća i na zlatni kavez

da, to bi bio slucaj ako osoba ne bi osecala nista prema meni.

ali ako se radi o osobi koja nesto oseca, i verbalno tvrdi da oseca i to MNOGO, onda jednostavno mora to dokazati na neki nacin, drugacije meni uvek izgleda kao da pokusava da me manipulise (sto vi zene naravno obilato koristite) i jednostavno gubim sva osecanja da to postaje cak i zamorno.

life is full of difficult choices...
 
Nije ta neko o kome danima cu misliti,
niti i jednu suzu zbog njenog bola pustiti,
nije to zena ta sto bi celu sebe pruzila,
da bi zaista celog mene dobila...

Ukratko moji zahtevi koje ocekujem da partnerka ispuni su sledeci, ovim redom:

1. da se prvo suprostavi svojoj kevi, vec je odrasla dvadeset-nesto joj je, a jos uvek ce keva da joj govori da li sme da izadje uvece i dokle sme da ostane :roll:
2. to ona pravda time sto je keva izdrzava i placa joj prestizni privatni fakultet, kola itd.
odlicno. sledece sto treba da uradi je da prekine bilo kakav kontakt sa kevom, da je se odrekne i vrati joj sve kreditne kartice. (isto vazi i za drugog roditelja)
3. sve sto joj je potrebno dobice od mene i zivece sa mnom i imace karijeru, mozda ne u pocetku tako uspesnu kao sto u svom idealnom svetu ZAMISLJA, ali prednost je da ce stalno biti uz mene
4. na vrata moje kuce mora doci potpuno gola, cak i bez donjeg vesa, i na kolenima prekoraciti ulaz
5. svoju dekleraciju ljubavi uz opis koliko me voli mora dopuniti klauzulom "with all my soul and body I belong to you for all ethernity"
i potpisati krvlju na pergamentu od koze ili direktno na mojoj kozi (ledjima)

Tada cu joj ispuniti jednu zelju, i jedino tada bih mogu da budem 100% NJEN i da to zaista osecam :heart:

Ma ti se s nama zafrkavas :sad2:
 
Nije ta neko o kome danima cu misliti,
niti i jednu suzu zbog njenog bola pustiti,
nije to zena ta sto bi celu sebe pruzila,
da bi zaista celog mene dobila...

Ukratko moji zahtevi koje ocekujem da partnerka ispuni su sledeci, ovim redom:

1. da se prvo suprostavi svojoj kevi, vec je odrasla dvadeset-nesto joj je, a jos uvek ce keva da joj govori da li sme da izadje uvece i dokle sme da ostane :roll:
2. to ona pravda time sto je keva izdrzava i placa joj prestizni privatni fakultet, kola itd.
odlicno. sledece sto treba da uradi je da prekine bilo kakav kontakt sa kevom, da je se odrekne i vrati joj sve kreditne kartice. (isto vazi i za drugog roditelja)
3. sve sto joj je potrebno dobice od mene i zivece sa mnom i imace karijeru, mozda ne u pocetku tako uspesnu kao sto u svom idealnom svetu ZAMISLJA, ali prednost je da ce stalno biti uz mene
4. na vrata moje kuce mora doci potpuno gola, cak i bez donjeg vesa, i na kolenima prekoraciti ulaz
5. svoju dekleraciju ljubavi uz opis koliko me voli mora dopuniti klauzulom "with all my soul and body I belong to you for all ethernity"
i potpisati krvlju na pergamentu od koze ili direktno na mojoj kozi (ledjima)

Tada cu joj ispuniti jednu zelju, i jedino tada bih mogu da budem 100% NJEN i da to zaista osecam :heart:


Шта нудиш заузврат?
Ти си без родитеља, го и бос, клечећи улазиш у стан?
Но, од свега ми је драго што имаш козу, па ћете имати чиме да се раните... :hahaha:
 
Nije ta neko o kome danima cu misliti,
niti i jednu suzu zbog njenog bola pustiti,
nije to zena ta sto bi celu sebe pruzila,
da bi zaista celog mene dobila...

Ukratko moji zahtevi koje ocekujem da partnerka ispuni su sledeci, ovim redom:

1. da se prvo suprostavi svojoj kevi, vec je odrasla dvadeset-nesto joj je, a jos uvek ce keva da joj govori da li sme da izadje uvece i dokle sme da ostane :roll:
2. to ona pravda time sto je keva izdrzava i placa joj prestizni privatni fakultet, kola itd.
odlicno. sledece sto treba da uradi je da prekine bilo kakav kontakt sa kevom, da je se odrekne i vrati joj sve kreditne kartice. (isto vazi i za drugog roditelja)
3. sve sto joj je potrebno dobice od mene i zivece sa mnom i imace karijeru, mozda ne u pocetku tako uspesnu kao sto u svom idealnom svetu ZAMISLJA, ali prednost je da ce stalno biti uz mene
4. na vrata moje kuce mora doci potpuno gola, cak i bez donjeg vesa, i na kolenima prekoraciti ulaz
5. svoju dekleraciju ljubavi uz opis koliko me voli mora dopuniti klauzulom "with all my soul and body I belong to you for all ethernity"
i potpisati krvlju na pergamentu od koze ili direktno na mojoj kozi (ledjima)

Tada cu joj ispuniti jednu zelju, i jedino tada bih mogu da budem 100% NJEN i da to zaista osecam :heart:

Ti se salis?:eek:
Ako se ne salis, onda moras hitno da odrastes.
 
Шта нудиш заузврат?
Ти си без родитеља, го и бос, клечећи улазиш у стан?
Но, од свега ми је драго што имаш козу, па ћете имати чиме да се раните... :hahaha:

aaa nemoj tako kupio sam jos jednu kozu koja ce da stvara extra profit :hahaha:

dobro pitanje, sta se nudi zauzvrat? pa recimo bezrezervna ljubav o kojoj ta osoba toliko prica i koju ustvari ZAHTEVA od mene. to moze da dobije jer ja mogu da budem bilo koja licnost u bilo kom obliku, za mene su sve te licnosti podjednake, podjednako se osecam u svima od njih

s tim sto ta osoba ne prihvata tu ideju, znaci da njena ljubav nije toliko velika koliko kaze, kao reakcija ni moja naravno nece biti nista vece od njene, dokazuje da joj je materijalno vaznije od mene sto znaci da je ustvari slicna licnost kao sto sam ja sebe predstavio u prethodnim postovima od pre par meseci.
i tada ste to kritikovali, a sada to odobravate :rotf:

a sa mnom u zeljama za materijalnim ili nematerijalnim ne moze da se nikada meri, jer zelje su moja specijalnost i strast, kada nesto dovoljno jako zelimo ne postavljamo pitanje cene da to dobijemo - ja nisam postavljao i dobio sam ono sto zelim

:hvala:
 
Nije ta neko o kome danima cu misliti,
niti i jednu suzu zbog njenog bola pustiti,
nije to zena ta sto bi celu sebe pruzila,
da bi zaista celog mene dobila...

Ukratko moji zahtevi koje ocekujem da partnerka ispuni su sledeci, ovim redom:

1. da se prvo suprostavi svojoj kevi, vec je odrasla dvadeset-nesto joj je, a jos uvek ce keva da joj govori da li sme da izadje uvece i dokle sme da ostane :roll:
2. to ona pravda time sto je keva izdrzava i placa joj prestizni privatni fakultet, kola itd.
odlicno. sledece sto treba da uradi je da prekine bilo kakav kontakt sa kevom, da je se odrekne i vrati joj sve kreditne kartice. (isto vazi i za drugog roditelja)
3. sve sto joj je potrebno dobice od mene i zivece sa mnom i imace karijeru, mozda ne u pocetku tako uspesnu kao sto u svom idealnom svetu ZAMISLJA, ali prednost je da ce stalno biti uz mene
4. na vrata moje kuce mora doci potpuno gola, cak i bez donjeg vesa, i na kolenima prekoraciti ulaz
5. svoju dekleraciju ljubavi uz opis koliko me voli mora dopuniti klauzulom "with all my soul and body I belong to you for all ethernity"
i potpisati krvlju na pergamentu od koze ili direktno na mojoj kozi (ledjima)

Tada cu joj ispuniti jednu zelju, i jedino tada bih mogu da budem 100% NJEN i da to zaista osecam :heart:
Ne odricem se svog plana i puta kojim sam krenula,svog obrazovanja.....svoje karijere....svoje porodice zbog nekog mangupa koji se a pro svemu ovome ovako izrazava...nema gotovo respect prema zenskom rodu.Takvima tamo gde im mesto!.....
 
Poslednja izmena:
Ne odricem se svog plana i puta kojim sam krenula,svog obrazovanja.....svoje karijere....svoje porodice zbog nekog mangupa koji se a pro svemu ovome ovako izrazava...nema gotovo respect prema zenskom rodu.Takvima tamo gde im mesto!.....

:hahaha:

tako je ali ipak se treses i stenjes od *****, ne verujem da tada mislis o karijeri? :heart:

ali posto tako mislis znaci da nisi zaljubljena, da nisi osetila TO osecanje, a to je upravo i cilj - iskoreniti ljubav u covecanstvu i onda ste izgubljeni, moralne norme ce se rusiti kao kule od karata pritisnute tezinom vasih neispunjenih zelja za VASOM svojinom, vasim ja, vasom karijerom, vasim zivotima... :per:

kao sto vidite mozete da igrate igru sa mnom celu vecnost, ali cete uvek gubiti. ja uvek dobijam koji god put da izaberete, koju god odluku da donesete...slobodno donesi takvu odluku ja te podrzavam :ok:
 
:hahaha:

tako je ali ipak se treses i stenjes od *****, ne verujem da tada mislis o karijeri? :heart:

ali posto tako mislis znaci da nisi zaljubljena, da nisi osetila TO osecanje, a to je upravo i cilj - iskoreniti ljubav u covecanstvu i onda ste izgubljeni, moralne norme ce se rusiti kao kule od karata pritisnute tezinom vasih neispunjenih zelja za VASOM svojinom, vasim ja, vasom karijerom, vasim zivotima... :per:

kao sto vidite mozete da igrate igru sa mnom celu vecnost, ali cete uvek gubiti. ja uvek dobijam koji god put da izaberete, koju god odluku da donesete...slobodno donesi takvu odluku ja te podrzavam :ok:
Ja se ne igram sa tobom momak.....Sem ako ne smatras sebe igrackom.
 
Decko ti sigurno imas kompleks vise vrednosti:lol:
Bez ikakve namere da te uvredim,postavio si temu ,ocekujes odgovore(po mom nekom shvatanju realne),sam kazes da trazis forumsko misljenje-odlicno;)
Zaista verujes da si ti toliko vredan,poseban,svemoguc da ce bilo ko da se odrekne svoje porodice zbog tebe?Ako to ne zeli,okrenuce mami/tati ledja,jer si TI dosao tu?:hahaha:
Toliko si neponovljiv?!:eek:
Verujes da ce neko da dopusti TEBI da ga vodis kroz zivot kao da sam nije sposoban za to?Ti ces nekom da obezbedis karijeru,ti ces nekom da das sve?
Mozda je neka tvoja latentma zelja da pripadas nekome i da te neko vuce onako kako mu odgovara-zato to i naglasavas:neutral:
A moje je misljenje da ako ovako nastavis da cenis sebe-neces daleko dogurati.
Ne cenimo svi bas toliko sebe-ali cenimo dovoljno da ne dozvolimo da neko od naseg zivota pravi vasar.
i zeleo bi da budes domino jel da?
Cuvas devojku,das joj sve,resis svako pitanje-a za uzvrat ona je tvoj rob:per:
Procitala sam te.
Mani se glupih teza o po forumu.
Idi igraj se ili uci nesto:mrgreen:
 
Čudno kako nađe baš studentkinju prestižnog faxa, sa lovom i kolima, da njoj baš ti pružiš sve. Bilo bi bolje da oboje nađete po sirotana/icu, s kojima ćete podeliti sve to što imate, a za uzvrat možda i dobijete malo iskrene ljubavi i poštovanja, a i zvocanje o kevi bi izostalo.
 
Čudno kako nađe baš studentkinju prestižnog faxa, sa lovom i kolima, da njoj baš ti pružiš sve. Bilo bi bolje da oboje nađete po sirotana/icu, s kojima ćete podeliti sve to što imate, a za uzvrat možda i dobijete malo iskrene ljubavi i poštovanja, a i zvocanje o kevi bi izostalo.

znaci mislis da kolicna novca i automobila povecava sansu da se dobije iskrena ljubav i postovanje? odlicno :cool:
ona onda da sav svoj novac meni a ja sav moj novac njoj :lol:

i opet sam ja na dobitku jer ona (dobro ne ona, vec njena KEVA) ima vise :D

i kad tashta otegne papke, ova potpada potpuno pod moj uticaj i tu se prica zavrsava :klap:
 
Decko ti sigurno imas kompleks vise vrednosti:lol:
Bez ikakve namere da te uvredim,postavio si temu ,ocekujes odgovore(po mom nekom shvatanju realne),sam kazes da trazis forumsko misljenje-odlicno;)
Zaista verujes da si ti toliko vredan,poseban,svemoguc da ce bilo ko da se odrekne svoje porodice zbog tebe?Ako to ne zeli,okrenuce mami/tati ledja,jer si TI dosao tu?:hahaha:
Toliko si neponovljiv?!:eek:
Verujes da ce neko da dopusti TEBI da ga vodis kroz zivot kao da sam nije sposoban za to?Ti ces nekom da obezbedis karijeru,ti ces nekom da das sve?
Mozda je neka tvoja latentma zelja da pripadas nekome i da te neko vuce onako kako mu odgovara-zato to i naglasavas:neutral:
A moje je misljenje da ako ovako nastavis da cenis sebe-neces daleko dogurati.
Ne cenimo svi bas toliko sebe-ali cenimo dovoljno da ne dozvolimo da neko od naseg zivota pravi vasar.
i zeleo bi da budes domino jel da?
Cuvas devojku,das joj sve,resis svako pitanje-a za uzvrat ona je tvoj rob:per:
Procitala sam te.
Mani se glupih teza o po forumu.
Idi igraj se ili uci nesto:mrgreen:

:hahaha:

a sta je toliko lose u tome da te neko vodi kroz zivot? pa svi mi pripadamo nekom :D
ja bih opet pre izabrao da pripadam devojci (uprkos stigmama vezanim za to) nego KEVI :think:

niko joj ne brani da me pozove na njen prestizni koledz o njenom trosku, ja se ne bunim, mozda to cak shvatim i kao dokaz ljubavi...nezavisna zeno nemoj da te boli glava :rotf:

jednakost, koji ces mi ***** za to? mogu da pozovem kurvu i tu imamo deal i jednaki smo - ona meni uslugu ja njoj pare, ona dalje forsira svoju karijeru ja svoju :whistling:
nema ljubavi u jednakosti jer nema mesta gde ce ona da se pokaze
 

Back
Top