DS demantuje Grubjesicku!

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.192
DS: Tadić nije razgovarao sa Dinkićem o koalicijama
Blic - Pre 39 minuta

Demokratska stranka je danas saopštila da njen predsednik Boris Tadić nije sa liderom G17 plus Mlađanom Dinkićem razgovarao o koalicijama u opštinama u kojima su nedavno održani vanredni izbori.

"O tome da li će i s kim DS praviti koalicije odlučiće organi DS i odluka će biti doneta na osnovu programskih opredeljenja i obećanja koja je DS dala građanima", navodi se u saopštenju.

Beogradski mediji su danas preneli izjavu potpredsednice G17 Plus Suzane Grubješić o tome da je Dinkić dobio uveravanja od Tadića da DS neće ići u koaliciju sa SNS.
(Naslovna Krstarice)
 
Ко би рекао ???

Под ПреЦедница не зна шта ради ПреЦедник ???

А јел се они уопште договарају
или дође Тадићи, подели чврге и каже како ће да се ради ???

:think::think::think:
 
A mislis da joj je rekao pa porekao:eek:
Jos crnje i gore:roll:

Ко им крив кад све што чују морају да избаце у јавност не би ли се направили битни за ЗЕС коалицију а успут и поштени. Свашта је још Грубјешићка напричала у том интервјуу, бранећи свог шефа.
 
Ко би рекао ???

Под ПреЦедница не зна шта ради ПреЦедник ???

А јел се они уопште договарају
или дође Тадићи, подели чврге и каже како ће да се ради ???

:think::think::think:

Pojma nemam, i ne bi me mnogo ni interesovalo sta ce i kako ce, ali je ocigledan neprekidni diskontinuitet u izjavama, a onda se pitamo sto je gradjanima ovako!

Packa je ocigledna, da li ce je G17 podneti bez ridanja i ripanja, ne znam.
Mada verujem da hoce.
Gde bi oni, inace?!
 
Pojma nemam, i ne bi me mnogo ni interesovalo sta ce i kako ce, ali je ocigledan neprekidni diskontinuitet u izjavama, a onda se pitamo sto je gradjanima ovako!

Packa je ocigledna, da li ce je G17 podneti bez ridanja i ripanje, ne znam.
Mada verujem da hoce.
Gde bi oni, inace?!

Па у СНС, наравно ...
Програмски сте блиски ...

:hahaha::hahaha::hahaha:

Немате ни једни, а ни други
програм странке...
Само Власт и Паре !!!!
 
Ко им крив кад све што чују морају да избаце у јавност не би ли се направили битни за ЗЕС коалицију а успут и поштени. Свашта је још Грубјешићка напричала у том интервјуу, бранећи свог шефа.

Mislim, mozemo se neslagati u mnogo cemu drugom, sa ovim sto si napsiala - slazem se!
Neverovatno je kako ta najomrazenija stranka (G17+) opstaje, i pored svega. Ne znam dokle ce Tadic da trpi, to stvar njegove procene.
 
Nisu mu trebali NIKAD, to je samo nastetilo DS...
Kako je SPS profitirala od koalicije sa DS - jer su ipak dobro radili, ovi su naprosto strasni:roll:

Мислим да је пао на слоган стручност испред политике.
У самом ДС-у нема превише људи који се издају за неке експерте па су му ваљда ови требали у улози стручног кадра. Међутим испаде да су стручни само за лоповлук а експерти су све мој до мојега. :lol:
И да се зна - брод је почео да им тоне. Дулић Марковић је дала па повукла оставку на све функције а како је блесава не сумњам да ће за који дан опет дати.
 
TI si rekao da smo programski bliske, ne ja:roll:
I, sad ti moras SVOJU iskrenost da poshtujesh?!
Pa, poshtuj!
Samo mi nije jasno da li se valjas iz poshtovanja sopstvene "iskrenosti" ili ti je to preslo u naviku, gde god, zasto god, zbog cega god, ti u prashinu:think:
 
Мислим да је пао на слоган стручност испред политике.
У самом ДС-у нема превише људи који се издају за неке експерте па су му ваљда ови требали у улози стручног кадра. Међутим испаде да су стручни само за лоповлук а експерти су све мој до мојега. :lol:
И да се зна - брод је почео да им тоне. Дулић Марковић је дала па повукла оставку на све функције а како је блесава не сумњам да ће за који дан опет дати.

Strucni su za lopovluk, to niko ne porice:lol:
Samo, mislim da je presla dara meru, da im se kliza ispod nogu, pa su postali histericni.
 
Grubješićka LAŽE.
O koalicijama će se tek pričati i to najmanje za nedelju dana. Za sada niko ništa ne zna (pričam o Zemunu, za Voždovac nemam pojma). Boris se nije uključio u kampanju za lokalne izbore, neće se mešati ni u odluku o koaliciji. Odluku će doneti opštinski odbori a oni za sada o tome i ne razmišljaju.
 
Grubješićka LAŽE.
O koalicijama će se tek pričati i to najmanje za nedelju dana. Za sada niko ništa ne zna (pričam o Zemunu, za Voždovac nemam pojma). Boris se nije uključio u kampanju za lokalne izbore, neće se mešati ni u odluku o koaliciji. Odluku će doneti opštinski odbori a oni za sada o tome i ne razmišljaju.

A ti si bas upucena. Da nisi desna ruka od Borisa
 

Back
Top