Najlepsi poljubac ikada

Xoomor

Zainteresovan član
Poruka
310
Joooooooj.......:heart:nema niceg lepse nego kad se ljubis sa osobom koju ludo volis:zag:,kada sa njom delis sve,pa cak i svoje usne,jezik i svoj dah.....:cmok:
Podelite to divno iskustvo sa svima nama,taj carobni (mozda i prvi) poljubac....
Evo,ja cu prva:
Moj prvi poljubac se dogodio kada sam imala 13 godina,iza skole,u skolskom dvoristu.Decko je bio moje godiste,i mnogo se brzo ljubio,sto mi se bas nije svidelo (kao ves-masina),ali mi je definitivno ostao u secanju.
A moj najlepsi poljubac je bila i ujedno moja prva prava ljubav,kada sam imala 16 god.....E to je bio pravi poljubac........nezan,socan......mmmMMMmmm......
 
E,to sam i ja u pocetku mislila: kada sam se prwi put poljubila,bilo mi je odwratno,mislila sam da je to prewise izwikano,jer,ko jos zeli da mu tudj jezik gmize po ustima!?!?!
E,pa to je pogresno misljenje! Tada sam samo gledala i widela negativnu stranu swega toga>Ali,kada gledas pozitiwnu stranu,sxwatis da je to jedno diwno iskustwo za kojim cowek stalno zudi.Ne znam zasto,ali,jednostawno je kao droga- kada jednom probas,ne mozes da prestanes.... :D
 

Back
Top