Veza sa rodjakom

Da li biste se zabavljali sa rodjakom?

  • da

  • ne

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Fiamma

Iskusan
Poruka
6.964
Da se prvo dobro ispovracam pa da pocnem...

Kad sam dosla u Beograd, prvoga dana profesorka nas ispituje ko smo, sta smo, odakle, kako, zasto... Nakon sto sam ja sve to izdeklamovala, njen prvi komentar je bio: "Vi se tamo ne zenite i ne udavate do 11-og koljena?":dash: Ja sam je sa cudjenjem pogledala i rekla: "Da", a njoj je na usnama titralo podsmijevanje, kao da sam rekla ne znam sta. Dotad nisam znala da je moj kraj bilo kome "poznat" po tome.

Poznato je da religija brani brakove izmedju srodnika, a i genetika je dokazala da se od roditelja koji su u rodu radjaju debili i nenormalne osobe :thumbdown: Kod Nijemaca su brakovi izmedju btara i sestre od tetke dozvoljeni :thumbdown: U prilog tome, gledala sam njemacku seriju Berlin, Berlin prije par godina na HRT-u, u kojoj se glavna junakinja Lole zaljubljuje u brata od tetke i zapocinje vezu sa njim- dakle, kod njih se o tome javno govori kao o necemu normalnom :thumbdown:

Mene zanima vase misljenje u vezi ovoga...
Da li biste se vi ikada zabavljali sa nekim ko vam je u rodu ?(ne mislim na 11. koljeno, niko ne zna toliko dobro svoje porodicno stablo)
Ako ima takvih, neka se ne ljute, ali ja cu opet da se ispovracam...

Pored toliko lijepih muskaraca i zena na ovom svijetu... Cemu?
 
Poslednja izmena od moderatora:
incest-zabava za celu porodicu
a015.gif
a015.gif
a015.gif
a015.gif
 
11-to koleno je malo preterano ali ok mada siguran sam da vecina nezna
ko im je rodbina posle 5-tog kolena

meni se desilo da sam upoznao devojku kad sam bio
na raspustu dole smuvamo se i ja se malo raspitivo o njoj
i ispalo da je neka familija dalja i tu se i zavrsila veza
opet je dobro bilo sto mi se ono vece nije digo :rumenko:
 
Bolesno. užasno.
Ima toga po belom svetu, u Nemačkoj, kao što ste gore spomenuli i u Engleskoj.
Bilo je i nekoliko brazilskih serija gde su rođaci bili u vezi i to je bilo ok :roll: :thumbdown:
Oni koji se razumeju u genetiku kažu da to ne valja :thumbdown:
Da, i engleska kraljica Viktorija je bila u braku sa svojim rođakom, nemačkim princom.
Strašno. :(
 
Meni malo bilo bolesno,kad su pocele kod nas da se prikazuju latinoamericke serije,pa recimo dva rodjena brata ugovaraju brak izmedju svoje dece,ja kao...bljak.
Ali to je normalno u nekim zemljama.
 

Back
Top