Strelac&Rak

Pa iskreno da ti kazem i da neko napise sta ja znam,npr da se ocajno slazu i da bla bla mnogo patnje bla bla-na mene to nece nimalo uticati,
ali obicno otvorim ovakve teme cisto iz navike...Ili reda radi....
Zanima me zato sto ja sve strelce koje sam do sad upoznala-nikako nisam mogla da podnesem...I ovo je nesto sasvim drugo,strelac koji mi je potpuno slican!Stvarno sam se zacudila...nema ni e od energicnosti na koju sam kod njih navikla....
 
Cancer & Sagittarius

When Cancer and Sagittarius make a love match, they both need to be patient and give the relationship time to grow and mature. As it develops, each love partner will discover that they have much to offer one another. At first, it just seems like Sagittarius is the thrill seeker who enjoys the occasional adrenaline rush, and that Cancer derives much more satisfaction from emotional security. Early in the relationship, Cancer may want more of a commitment than Sagittarius is willing to give. But as time goes by, Sagittarius will learn to appreciate the strong emotional support that Cancer offers.

These two lovers, Cancer and Sagittarius, have different approaches to life; Cancer lives on emotion and tradition, and Sagittarius is the restless wanderer. Cancer's emotional tidal wave can be difficult and overwhelming for Sagittarius to accept. And Cancer might be resistant to accepting their Sagittarian mate's restlessness and craving for external activities. A Cancer partner can offer a Sagittarius a secure home base, a place where Sag can go to keep their dreams and ambitions in perspective. The Sagittarius free spirit can lend Cancer's daily life a little diversity and excitement.

The Moon (Emotion) rules Cancer, and Jupiter (Philosophy) rules Sagittarius. The Moon is about love, nurturing and the maternal instinct. Jupiter focuses on expansion, optimism, luck and travel. Together this is combination of growth and expansion and of masculine and feminine energy; the two can sustain each other. When working toward a common goal, these two can combine their energies to great effect.

Cancer is a Water Sign, and Sagittarius is a Fire Sign. Sagittarius desires freedom, while Cancer longs for emotional security and stability, and these basic needs color their approach to life, to projects and to relationships. One lover may not always get where the other lover is coming from, but when they put their complementary energies together, sparks can fly and dreams can come true. If they value their intimate connection and their friendship and respect one another's opinions, their conflicts can usually be resolved.

Cancer is a Cardinal Sign, and Sagittarius is a Mutable Sign. Sagittarius moves from idea to idea and venture to venture as the feeling takes them, while Cancer is the instigator of new plans. A Cancer mate must give their Sagittarius lover the freedom to explore their own space and interests external to the relationship. Cancer can bring Sagittarius' great ideas to life, even if Sagittarius has lost interest and moved on. Sagittarius teaches Cancer the virtues of an open mind over constant and inflexible determination.

What's the best part of the Cancer-Sagittarius love match? The security they can give one another (once Cancer gives Sagittarius the freedom to offer that security freely). They make a compatible couple once they open themselves up to one another and accept as valid each other's differing life philosophies. If the lines of communication remain open and clear, and as long as these two take time to appreciate and celebrate their differences, theirs will be a stable and happy relationship.




Evo jedne zanimljive stvarcice....
 
Pa neznam....licno volim energicne muiskarce.Ja sam Rak - Lav ali nisam bas klasican predstavnik Raka.Volim izazove ( ko bi rekao...) i veoma sam temperamentna,mada to po meni ne moze da se primeti...ponekad sam i velika maza....romanticna sam....okrutno realna....Mogla bih ja ovako do sutra ujutru!!!! :D :D
 
Vodeni i vatreni znak se teško mogu nazvati uspešnom kombinacijom. Ovaj duet retko kad može da zapeva zajednički u istom tonalitetu i sa istim taktom. Između njih ne postoji erotska privlačnost i dosta teško dolazi do susreta koji prerasta u ljibavnu vezu ili brak. Interesi i pogledi na svet su toliko različiti da oba partnera pre početka veze, ili na njenom samom početku, shvataju da nemaju šta da traže zajedno. Rak želi da voli i poseduje, a nezavisni Strelac ne može biti ničije vlasništvo. Ako do veze i dođe onda se ona može odvijati samo u nekim višim sferama humanosti i ljubavi. Može ih privući religija, sudbina, humanitarne aktivnosti. Uobičajene i normalne stvari koji su temelji veze između dvoje ljudi ovde ne funkcionišu.

Erotski profili ove dve ličnosti su sasvim različiti. Zato njihov ljubavni život nije ništa naročito. Istina, Rak sve to drži duboko u sebi, a Strelac je previše ponosan da bi od toga pravio problem i žalopojke, ali to ne znači da su spremni da se pomire sa sudbinom. Često upoznaju druge osobe koje im služe da upotpune svoj seksualni život. Nezadovoljstvo zajedničkim životom teško prikrivaju. Ako su Mesec i Jupiter, vladari ova dva znaka, u lošem međusobnom aspektu, tada se veza rasprsne kao mehur od sapunice. Ni zajednički stečena imovina, pa čak ni deca ih ne mogu više zadržati na okupu.
 
HANI:
Vodeni i vatreni znak se teško mogu nazvati uspešnom kombinacijom. Ovaj duet retko kad može da zapeva zajednički u istom tonalitetu i sa istim taktom. Između njih ne postoji erotska privlačnost i dosta teško dolazi do susreta koji prerasta u ljibavnu vezu ili brak. Interesi i pogledi na svet su toliko različiti da oba partnera pre početka veze, ili na njenom samom početku, shvataju da nemaju šta da traže zajedno. Rak želi da voli i poseduje, a nezavisni Strelac ne može biti ničije vlasništvo. Ako do veze i dođe onda se ona može odvijati samo u nekim višim sferama humanosti i ljubavi. Može ih privući religija, sudbina, humanitarne aktivnosti. Uobičajene i normalne stvari koji su temelji veze između dvoje ljudi ovde ne funkcionišu.

Erotski profili ove dve ličnosti su sasvim različiti. Zato njihov ljubavni život nije ništa naročito. Istina, Rak sve to drži duboko u sebi, a Strelac je previše ponosan da bi od toga pravio problem i žalopojke, ali to ne znači da su spremni da se pomire sa sudbinom. Često upoznaju druge osobe koje im služe da upotpune svoj seksualni život. Nezadovoljstvo zajedničkim životom teško prikrivaju. Ako su Mesec i Jupiter, vladari ova dva znaka, u lošem međusobnom aspektu, tada se veza rasprsne kao mehur od sapunice. Ni zajednički stečena imovina, pa čak ni deca ih ne mogu više zadržati na okupu.

Sve zavisi.Ja recimo niti volim da posedujem niti da me poseduju,znaci volim slobodu.Netipicno za raka ali jeste.Dinamicna sam,volim promene....Sto se tice erotske privlacnosti pa mislim da gresis....uostalom da li ce me neko privuci ne zavisi od horoskopa ili znaka vec od toga da li smo na istim talasnim duzinama...Do sad su me uglavnom privlacili vatreni znaci i uvek smo super funkcionisali.Mozda je razlog sto mi je vatreni podznak ili pak sudbina? Ko zna? U ostalom pa i zar je vazno!!! :D
 
Ja sam Strelac. Imam dosta prijatelja Rakova i Račica. Meni su simpatični jer su ponekad ko neka deca, uplašeni od svačega, puni nekih strahova, stalno se suzdržavaju... Sve ono što nama Strelcima ne bi bilo naodmet da naučimo. Šta znači samokontrola, takt, predostrožnost. A i ne mora baš uvek istina da se fljusne pravo u lice. Neke to itekako zna da zaboli. Skoro dve godine sam sa jednim Rakom. U početku ja kažem jedno on razume nešto sasvim treće i obrnuto. Dešavalo se.
Rakovi su slatki, ko velike bebe. Vole da se neko o njima brine, a mi Strelci baš naprotiv volimo da se brinemo sami o sebi i da nam se niko ne meša u život (mislim na majke i ostalu familiju).
Mislim da može da se dosta nauči od različitih ljudi i da tako nešto može samo da oplemeni. Dva Strelca su užas kombinacija, super su za druženje, ali kakve gluposti mogu samo da naprave zajedno... Zato milim da su nam potrebni neki mirniji znaci npr. Rakovi.
 
a mi Strelci baš naprotiv volimo da se brinemo sami o sebi i da nam se niko ne meša u život (mislim na majke i ostalu familiju).

Kao da mi citas misli :D Nisam Strelac ali znam puno Strelceva koji su bas takvi kao sto si rekla. :D Jedino me nervira ponekad to sto ne znas na cemu si,mnogo ste neodlucni,pomalo nesigurni,volite da ste u centru paznje (Ne daj Boze da nije)...
 

Back
Top