Zaljubljeni cimeri

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Ove god. upisujem fakultet u drugom gradu i pocecu da zivim sa deckom, jer je i on student sa strane. Dugo smo u vezi i sjajno se slazemo, ali me zanimaju vasa iskustva, da li se nesto ozbiljno promeni kad dvoje stanuju zajedno?
 
Ove god. upisujem fakultet u drugom gradu i pocecu da zivim sa deckom, jer je i on student sa strane. Dugo smo u vezi i sjajno se slazemo, ali me zanimaju vasa iskustva, da li se nesto ozbiljno promeni kad dvoje stanuju zajedno?

Ja mislim suprotno od ostalih... Mislim da ce vam biti super... Podrazumevam da ste zaljubljeni jedno u drugo... Onda sve lepo tece... Jeste da cete manje uciti... (MNOGO MANJE!!!) Ali sto se vas tice, bice vam vrh... Samo napred...
 
Sve se promeni kad par pocne da zivi zajedno...
Prvo se promeni ugao iz kog gledas voljenu osobu...pa nacin...pa vreme provedeno zajedno...
Ima tu stosta jos...ne kazem da obavezno ispadne lose po vezu i odnos...ali definitivno se menja puno toga...
Mozda cak i na bolje...ali to je retko...
 
Jesi li probao pa to govoris?

Da... I prelepo je... Ako su zaljubljeni, naravno...

Uziva se u svakom delicu tog zajednickog zivota... Iznandjenja ujutro u krevetu... Zajednicko spremanje hrane... Onda zajednicko odmaranje... Setnje... A kompletna draz je u tome sto se nakon svega vracaju zajedno u svoje ljubavno gnezdo... Zajednicka tusiranja i jos mnogo, mnogo toga...

Ali, sto se ucenja tice, pisi propalo...
 
Sve se promeni kad par pocne da zivi zajedno...
Prvo se promeni ugao iz kog gledas voljenu osobu...pa nacin...pa vreme provedeno zajedno...
Ima tu stosta jos...ne kazem da obavezno ispadne lose po vezu i odnos...ali definitivno se menja puno toga...
Mozda cak i na bolje...ali to je retko...

Naravno da se menja... Ja o tome i govorim... Ali ako se dvoje vole, menja se na bolje... Bar su moja iskustva takva...
 
Ako ne možeš živeti zajedno sa nekim, znaj da od te veze nema ništa.

Što se tiče faksa, treba vam jak karakter da učite kad ste zajedno, iz mog iskustva to može da funkcioniše samo ako ste oboje jako odgovorni, inače teško.
 
a biće vam lepo

eto, ja ponekad živim sa svojim dragim u Beogradu
i lepo nam je

samo što ćeš morati ujutru da ideš do Hleb&Kifle
da kupuješ rol viršle i jogurt na popustu za 8 dinara

kao i da trčiš preko magistrale da mu kupuješ Politiku
a ono napolju 45 stepeni
al ćete zato da idete zajedno u Maxi
i da se sa punim kesama šetate Bulevarom
da kupujete materijal za ručak
i da počnete da ga spremate u 2, a završite u 8 uveče
pa ćeš uveče da mu zaspiš na krilu dok on gleda utakmicu
moći ćeš da biraš oćeš li do zida ili do kraja kreveta

i ujutru ćeš morati da ustaješ pre njega da se umiješ
i eventualno našminkaš, al dovedeš u red uglavnom

pa onda zajednički doručak
otimanje oko hrane, on ti uvek namešta da dobiješ šta hoćeš
pa oborite sok na pod, pa ribate zajedno
i tako, sve u svemu krasno
 
Ne cudi me da su mnogi negativnog stava po tom pitanju, ali nadam se da cemo biti izuzetak od pravila :) Pogotovo sto smo u vezi na daljinu, pa cemo jedva docekati da se cesce vidjamo :)

Ja ti to od srca:heart: zelim...Samo sam iznela svoje misljenje...iz svog iskustva...btw ja sam sa to istom osobom sada u braku i imamo veliko dete i :heart:...
Samo kazem da je neminovno da se sve menja...a cesto bude i na lose...
 
Ako ne možeš živeti zajedno sa nekim, znaj da od te veze nema ništa.

Što se tiče faksa, treba vam jak karakter da učite kad ste zajedno, iz mog iskustva to može da funkcioniše samo ako ste oboje jako odgovorni, inače teško.

U pocetku ce im biti jako tesko da spoje ucenje sa zajednickim zivotom... Postoji gomila zelje bas zbog veze na daljinu... Kasnije, sve to moze da se prilagodi... Neka im slast zajednickog zivota bude elan da budu uspesni u studiranju i da nastave svoju ljubavnu pricu...
 

Back
Top