Vidjen NLO iznad Beograda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

xanadu

Početnik
Banovan
Poruka
8
U petak 12.06.2009 godine oko 20:30h iznad Beograda iz pravca Smedereva vidjen je NLO. Leteo je nisko, otprilike 700 - 800m iznad tla velikom brzinom. Na nebu nije bilo mnogo oblaka ali je taj objekat bukvalno pratio retke oblake i utapao se u njih, bukvalno kao maska. Iza njega je ostajao kratki bledozelenkasti sjaj iz dva svetleca izvora sto ga je i na momente razlikovalo od oblaka. Objekat je bio pljosnat, a sirok t.j. vise je izgledao kao recimo DVD( to sam video kada je izronio iz oblaka) ali brzina kojom je leteo me je fascinirala. Tako nisko, tom brzinom a prakticno bez ikakvog zvuka, po mom misljenju ne moze napraviti niko sa ove planete (barem da mi obicni ljudi to znamo). Moram da napomenem da je samnom bio i moj komsija koji je taj objekat prvi primetio i upozorio mene i jos jednog komsiju koji ga je takodje ugledao. Taj drugi komsija, inace radi u kontroli leta i kaze da za trideset i nesto godina nije video ni cuo da tako nesto uopste postoji.
Ja sam morao ovo nekome da kazem, zvao sam i opservatoriju ali su se vise salili na taj racun, ali nema veze. To je upravo i razlog zasto nisam ranije (mislim od petka) prijavio za ovu pojavu.
I jos nesto: nije meteoroloski balon, nije avion, nije raketa - protivgradna ili bilo kakva, nije meteor nije kometa... nije stvarno nista u tom smislu, to je bila masina sa pogonom, ali kojim i kakvim to stvarno ne znam...
Molim nekoga, ko je mozda takodje video takvo nesto u petak 12.06.2009 da prokomentarise sve ovo. Hvala...
 
Ja znam jednog decka koji je takodje video leteci tanjir i mislim da je slikao koliko se secam pre par godina u Beogradu. I mnogi su tvrdili da su videli jer je bilo taj dan vise prijava u Beogradu. To je i bilo u novinama, u Glasu javnosti. Bilo je i online ali sada ne mogu da nadjem u arhivi. Moracu da kontaktiram tog decka pa da mi da link od te stranice iz Glasa javnosti, ako je vec nisu obrisali. On je isto pisao o tome, ali ljudi odma krenu da ismejavaju i da se zavitlavaju, takav je nas mentalitet.
 
Poslednja izmena:
Ja znam jednog decka koji je takodje video leteci tanjir i mislim da je slikao koliko se secam pre par godina u Beogradu. I mnogi su tvrdili da su videli jer je bilo taj dan vise prijava u Beogradu. To je i bilo u novinama, u Glasu javnosti. Bilo je i online ali sada ne mogu da nadjem u arhivi. Moracu da kontaktiram tog decka pa da mi da link od te stranice iz Glasa javnosti, ako je vec nisu obrisali. On je isto pisao o tome, ali ljudi odma krenu da ismejavaju i da se zavitlavaju, takav je nas mentalitet.

zamisli kad bi svi mi verovali u vanzemaljce i te hokus pokus likowe pa prolupalo bi pola sveta....:dash:
 
Ево нашао сам је. Кунем се ништа нисам дорађивао осим ове стрелице.
picture.php
 
Ovo je ocigledan spamer koji je namerno ovo postavio da ismejava Xandua koji je otvorio ovu temu. I da ismeva bilo sta sto govori o NLO.

Апсолутно није тачно, ја никога не исмевам већ покушавам да такве убедим да можда нешто живо постоји што је изван Земље. Ово сам сликао старим мобилним телефоном (VGA камера) пре око 3 године, и коме год сам показао од таквих, одмах су мењали тему и оптуживали ме да сам нешто дорађивао.
И још једном да напоменем да не закључујеш ствари прерано.
 
Sta se ti jezis? Nemoj da te sada gadjam sa ILO kada ne verujes u NLO !!! Sta je tu tako tesko poverovati,zasto ih ne bi bilo,pa nismo sami sigurno (bar u to verujem). Ne verujem u pricice u kojima sve vide cuju i znaju samo Ameri ali sto ne bih poverovala u mogucnost da nas tu i tamo neko nadleti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top