Prijateljstva

WoodooPrincess

Zainteresovan član
Poruka
146
Da li tako nesto uopste postoji? Da li vi imate neku osobu u koju se nikada niste razocarali,koju bezuslovno volite,i da li biste i ono sto imate,i ono sto nemate,smao da bi ta osoba bila srecna? :bye:
 
Verovala sam da imam tri prijateljice kojima mogu reći sve. I sve tri su me razočarale. Ostala je jedna od njih, kojoj sam oprostila mada nije to baš isto kao ranije. Sve računam, naivna je ali dobra u duši....

Mada, nama devojkama (ženama, štagod) je u krvi ta zavidnost, ljubomora pa makar i plaktonska, i želja da ogovaramo druge... zašto, ne znam... tako da su mi ta ženska prijateljstva uvek relativna...

Ali zato imam najboljeg prijatelja kojeg volim kao da mi je brat. :heart:
 
Imao, sad mislim da nemam... Prestao sam da izlazim sa njima zato sto su se mnogo prokurcili!
Krenemo da igramo fudbal, a oni ce kao "Ma daj, prerasli smo to, sad smo veliki i ozbiljni"... A lik kome zavidi ceo grad igra fudbal ispred zgrade sa nama!
Mrzim kad neko tako glumi ozbiljnost i facu, a ovamo ne ide u grad dok ne ode kod frizera da ispegla kosicu(stvarno to rade ovi)!!
 
Imala sam najboljeg druga i volela sam ga više nego bilo koju drugaricu.
Ali sad se više ne družimo.
Tako.:confused:
Nismo se posvađali,samo tako...
To je bilo pre dve godine,ali i dalje mislim o tom našem ''razlazu''.:neutral:
Nekako smo se udaljili i jedini naš kontakt ove godine bio je
ćao-ćao;šta upisuješ,to,ti?....:cry:
(i ovaj smajlić što sam stavila ne znam što sam,nema šanse da zaplačem zbog toga.
sada-ne.)
 
Nemam snage za to.:zzzz:
Previše smo se udaljili,sasvim sigurno smo se promenili itd.
Neka.
Ali volela bih da imam druga s kojim bih bila tako bliska kao s njim.:D
A drugarice...imam par drugarica,al' ne neke za koje bih "dala život" i sl.
nit' bi one za mene nit' bih ja za njih,smatram to ispravnim
 
Imam jednu najbolju drugaricu koju volim dosta, ali eto, nismo se videle jedno nedelju i po, i iz nekog razloga mi ne nedostaje.Ali, recimo da nas nista ne moze posvadjati jer se nase prijateljstvo ne temelji na nekom povrsnom druzenju.Ali naravno da se slazem da su musko-zenska prijateljstva mnogo cisca, bez trunke zavisti koje je veoma cesta pojava kod devojaka.
 
Nemam snage za to.:zzzz:
Previše smo se udaljili,sasvim sigurno smo se promenili itd.
Neka.
Ali volela bih da imam druga s kojim bih bila tako bliska kao s njim.:D
A drugarice...imam par drugarica,al' ne neke za koje bih "dala život" i sl.
nit' bi one za mene nit' bih ja za njih,smatram to ispravnim

Lenja si...:zzzz:
Ja bih i za one koji su mi samo drugovi dao zivot...takav sam... Mada, ja ne znam ni kako neko zna ko mu je najbolji prijatelj.:confused:
Ja se druzio sa nekom devojkom i ona mi posle rekla kako smo mi najbolji drugovi...otkud ona zna ko je meni najbolja drugarica?:dontunderstand:
 
Kad smo se družili ja sam,šta god mi se desilo,htela da mu ispričam i on meni.
Zajedno smo se vraćali kući iako nismo bili u istom odeljenju,dogovarali smo se oko raznih stvari,
pravili neke "planpve" za dalje,nikad se nismo posvađali.
On se meni poveravao,ja nisam imala šta da mu poverim i tako.:aha:
 
Lenja si...:zzzz:
Ja bih i za one koji su mi samo drugovi dao zivot...takav sam... Mada, ja ne znam ni kako neko zna ko mu je najbolji prijatelj.:confused:
Ja se druzio sa nekom devojkom i ona mi posle rekla kako smo mi najbolji drugovi...otkud ona zna ko je meni najbolja drugarica?:dontunderstand:

Ovo mi je interesantno..
Po nekom mom misljenju, najbolji drug ti je osoba sa kojom delis ista ili bar srodna misljenja, ukuse, sa kojom ti je i jednostavni odlazak u kupovinu zanimljiv, sa kim se razumes potpuno i sa kim ona tisina u razgovoru uopste nije neprijatna, nego ti je lepo i dok samo sedite i cutite..Doduse, ovo je uopsteno.Nekad se lepo uklope i osobe koje su dosta razlicite po karakteru.....
A ovo za drugaricu...:lol:
 
I meni je ovo interesantno.:mrgreen:
Tacno... :P
Ja imam drugare sa kojima sam stalno od detinjstva, ali ipak kad svi cutimo ja moram nesto da kazem, glupo mi je da cutimo... Cutimo samo kad neko kaze "Minut cutanja" i to pod uslovom da je neko umro.
 
To da, sa drugoviam uvek imam o cemu da pricam... Kad nestane tema za razgovor, uvek su tu kola i price o tome ko se sa kime pobio.:mrgreen:
Kad devojkama nestane tema za razgovor one pocnu da tracare...:P:P
 

Back
Top