NEVINOST

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Neshadow

Početnik
Poruka
47
Da li je moguce da devojka ima sexualne odnose, a da ipak ostane nevina, tj. da li postoji mogucnost da je himen toliko elastican da ostane citav i posle odnosa? Hvala unapred.
 
Ja mogu ad ti kazem iz iskustva, jer sam nevina. Ne moze. Ako hoces da ostanes nevina, onda budi, ako neces onda spavaj sa tim tvojim. I akoi postoji tako elastican, veruj mi tvoj himen nije takav.
Da ti samo znas, kakve su meni price lupali ljudi da bi me odveli u krevet.
 
Da li je moguce da devojka ima sexualne odnose, a da ipak ostane nevina, tj. da li postoji mogucnost da je himen toliko elastican da ostane citav i posle odnosa? Hvala unapred.
Da, postoji mogucnost!!!

Ja mogu ad ti kazem iz iskustva, jer sam nevina. Ne moze. Ako hoces da ostanes nevina, onda budi, ako neces onda spavaj sa tim tvojim. I akoi postoji tako elastican, veruj mi tvoj himen nije takav.
Da ti samo znas, kakve su meni price lupali ljudi da bi me odveli u krevet.

Pevacice...postavljac pitanja je musko!!!
 
Da li je moguce da devojka ima sexualne odnose, a da ipak ostane nevina, tj. da li postoji mogucnost da je himen toliko elastican da ostane citav i posle odnosa? Hvala unapred.

Himen moze biti elastican, u tom slucaju devojke nakon prvog odnosa nemaju klasicno krvarenje. Ali svaki sledeci odnos je vrlo uobicajen i normalan te je jasno da devojka nije "nevina"
Za sve ostale odgovore, tema ginekologija.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top