Пут у ''рајски'' врт...заблуда обмањених!

Владан ИПХ

Veoma poznat
Poruka
13.429
http://www.ivonazivkovic.net/PUT-U-RAJSKI-VRT.html

03.05.2008.

PUT U RAJSKI VRT

Piše: Ivona Živković

Neki zameraju da su mi tekstovi predugački. Na žalost, znanje kojim vladaju oni koji žele da imaju globalnu moć - veliko je. Da bi smo shvatili tehniku upravljanja SVETOM (GLOBALIZAM) moramo maksimalno dokučiti njihovo znanje. Sami nam ga neće dati jer znanje je - MOĆ. Sve što danas ČOVEK zna i ume - posledica je što mu je NEKO TO znanje dao.

Ako nikakvo znanje ili ubeđenje ne dobijete - vi ne vredite ništa više od običnog uličnog psa. Znate kako završavaju takvi psi?

Od pseće sudbine čoveka spasava samo veština koju može valorizovati na tržištu i koje ga čini ekonomski vrednim. Običan čovek u današnjem materijalističkom društvu vredi onoliko koliko vredi njegov rad. Ne više.

Danas svetom vladaju trgovci i bankari. ONI ništa ne stvaraju, ali se ugrađuju u rad drugih. To ugrađivanje trajalo je hiljadama godina, a opstali su jer funkcionišu na principu dinastija i bratstava. Tako žive vekovima. Danas je njihovo tržište čitav svet i oni su kreatori GLOBALIZMA kao NOVOG SVETSKOG PORETKA.

ONI određuju cenu rada - proizvoda, usluga, cenu novca, zlata i hleba, ali i cenu zabave: glumaca, fudbalera , tenisera... (da bi što efektnije zaglupljivali podanike i kontrolisali im slobodno vreme).

Da bi mogli da kontrolišu tržište i protok robe i novca u čitavom svetu, državne granice su im prepreka, ukoliko te granice nisu sami stvorili pravljenjem marionetskih vlada i veštačkih nacija. Danas su skoro sve nacije tako nastale - uz NJIHOVU kontrolu, ratovima koje su ONI finansirali na principu: DIVIDE ET IMPERA!

Njihova glavna proizvodna jedinica je -TRANSNACIONALNA KORPORACIJA. Njihovo glavno prikriveno oružije su DIREKTNE STRANE INVESTICIJE. To im omogućava da budu SVUDA, U SVAKOM POSLU, UGRAĐENI U SVAKI RAD, U SVAKOM DELU SVETA.

Njihovi robovi su SVI oni koji su na neki način, posredno ili neposredno, uključeni u rad njihovih transnacionalnih korporacija i deo su radne mreže razapete preko ČITAVOG SVETA. Mreža im je negde izatkana skuplje i kvalitetnije, a negde je skrpljena sirotinjski. Tamo gde drže zlato i dragocenosti, tkanje je skuplje (na primer u Švajcarskoj ili u Engleskoj). Ako se dobar ulov može uhvatiti sirotinjskom mrežom, nema razloga trošiti zlatne niti, zar ne? Prostije rečeno: ako ste spremni da radite za 50 evra mesečno (da ne biste umrli od gladi) zašto bi vam platili 1000?

Oni danas procenjuju vrednost rada stotina miliona ljudi na planeti.

Samo gladne i pohlepne "ribe" dobrovoljno ulaze u njihovu mrežu i mame i love za njih. Ali, ko se jednom utka u tu mrežu, nikada više ne može izaći iz nje, jer neće više imati znanja, ni umeća, niti snage da se sam prehrani i održi u životu. Rad u MREŽI postaje jedino rešenje.

Neki VERUJU da će dobrovoljnim ulaskom u MREŽU stići do dvorskih odaja i sami postati vlastelini. Stara vlastela takve naziva DVORSKIM BUDALAMA. I njima se smeje najviše.



JER I DVORSKA BUDALA JE IPAK SAMO - BUDALA, ALI KOJA TO NE SHVATA! Na žalost, iza dvorske budale koja zamisli da može da bude vlastelin, uvek ostene mnogo mrtvih podanika.

Ono što obični ljudi (robovi) nikada ne smeju da saznaju je način kako razmišlja prava GLOBALNA VLASTELA i koje probleme ona ima. Još manje narod zna za načine kako ih oni rešavaju. Ali, možemo da pokušamo da to zamislimo. Recimo ovako:
 
Poslednja izmena:
"JA sam sada na čelu jedne veoma moćne dinastije, koja ima znanje i kontinuiranu lozu nekoliko hiljada godina i koja posedeje lavovski udeo u mnogim transnacionalnim korporacijama. Za MENE radi 500 miliona ljudi u proizvodnji, a oni izdržavaju još dve milijarde koji rade u uslužnim delatnostima. Ali JA imam trenutno tri problema:

1. Imam hiper-produkciju robe, novca i radne snage, a manjak tržišta. Podrazumeva se da ne mogu da smanjujem cenu robe ili je delim besplatno gladnima i siromašnima. JA živim i vladam samo ako mogu da prodajem i zgrćem bogatstvo. Ili me nema. To je zakon za moju dinastiju. Ovaj zakon se primenjuje ili mi sledi smrt.

2. Sve više MOJIH podanika je zaposleno u uslugama ( administraciji, menadžmentu, zabavi ili falš obrazovanju). Većina i ne zna ništa da stvori (ni kilo hleba da napravi), prezaduženi su i privredno neupotrebljivi. Ali, SVI MORAJU DA JEDU! Gladni su opasni, jer se pretvaraju u životinje i mogu srušiti MOJ sistem vlasti. Imam i sve veći broj ovisnika od određenih psihoaktivnih supstanci (koje im krišom stavljam u hranu i piće) i oni predstavljaju pravi biološki škart. Te spodobe nisu više nizašta.

3. Neki MOJI podanici su zbog višedecenijskog visokog standarda postali neradnici i ulenjili se. Tako su u slobodnom vremenu uključili svoj mozak i onda akumulirali izvesna znanja koja robovi ne treba da imaju. Štaviše, počeli su da polako shvataju mehanizam moje uprave. Znate već kako dokon čovek može da razvija svoj intelekt? JA ih putem medija stalno usmeravam da se bave sportom, modom, fitnesom (enormno procenjujem rad manekena, glumaca i sportista), ali ne vredi. Na svakih 10 000 budala koje poslušno razvijaju mišiće i prate sport, jedan počne da razmišlja. To mogu postati opasni ljudi. Oni mi mogu doći glave i podbuniti ostale. Ljudi su kao pseći čopor - svi slede onog koji najgrlatije laje.

Dakle, moram se osloboditi viška radne snage, proizvodno neupotrebljivih i nepodmitljivih, a opasnih intelektualaca. Oni predstavljaju BIOLOŠKI VIŠAK u MOM SVETU.

Kako da se rastosiljam bar dve milijarde ljudi? Kako ih pobiti, a da oni to ne primete? To moram uraditi tajno, podmuklo, nevidljivo... Ako shvate šta im spremam mogu uništiti sve što je MOJA loza hiljadama godina stvarala perfidno ih pljačkajući i porobljavajući.

Smišljam, smišljam smišljam.. i koristim DREVNO ZNANJE koje su mi ostavili moji preci iz vremena kada su vlastelini bili istovremeno i sveštenici, a što je pre dve hiljade godina razdvojeno. Sada se približavamo kraju tog doba i za koju godinu počinje novi ciklus, novo Zlatno doba u kome će UM I MATERIJALNO BOGATSTVO ponovo biti sjedinjeni u jednom vladaru - NOVOM GOSPODU SVETA.

Evo mog Plana A:

Namamiću ih sve u klopku iz koje mnogi živi neće izaći. Klopku ću uobličiti kao primamljiv RAJSKI VRT. U Vrtu ću ih opijati i zabavljati i pljačkati, dok potpuno ne izgube sposobnost razmišljanja i stvaranja i ne ostanu bez svih svojih dobara.

JA znam da je životni mehanizam koji pokreće čoveka - VERA tj. UBEĐENJE. (Frojdovu teoriju o nagonima smo podmetnuli raji da zamajavamo savremene i nadobudne psihologe. Pa nismo valjda ludi da im damo pravo znanje o ljudskoj duši? Frojdova teorija se odnosi na životinje. ) Verujte mi, ljude uopšte nije teško zamajavati, samo ako savladate tehniku ubeđivanja i delegirate dovoljan broj obučenih sveštenika i korisnih budala ispranog mozga da našu ideologiju - ŠIRE DALJE. A prva ideologija koju smo izmislili je bila ŽIVOT U RAJSKOM VRTU.

Ljudima samo treba obećavati lepe stvari, nikako ružne. Svi žele lep blagodaran život. I to je sva mudrost kojom ćete ih namamiti bilo gde.

Kada su moji preci gomilu robova gladnih i žednih prevodili preko Sinajske pustare u izmišljeno "Davidovo carstvo" shvatili su kako je VERA pakleno oružije. Zato im JA, preko mojih treniranih sveštenika i njihovih već upecanih budala, i danas šaljem slična obećanja kako bi krenuli putem u (ČETVRTI) RAJSKI VRT:

"Da li bi ste voleli da radite manje, a zarađujete više? Da svi budete školovani, da budete menadžeri i slobodno putujete svuda po svetu? Da imate više para, veći standard, bolja kola, kuće i stanove, vikendice, jahte...?

Da vaša deca čim postanu punoletna dobiju posao, velike plate, odmah kupe automobile, stanove i postanu državni lideri?

Ili bi ste voleli da vaša deca ne moraju uopšte da rade već da naslede imovinu i bogatstvo koje ćete im vi ostaviti? Da mogu to čitavog života da "krckaju" i uživaju?

Da li bi ste voleli da živite , duže, zdravije , kvalitetnije? Da se što više provodite, lumpujete, zabavljate? Da imate pet -šest kreditnih kartica, da vam MOJE banke "sipaju" novac kad god želite nešto da kupite. "

E, tako će izgledati život kojim ću im obećati u RAJSKOM VRTU. NIKO ne želi da bude siromašan, bolestan, nepismen i glup.



ALI, KO IM DAJE ZNANJE I NOVAC U RAJSKOM VRTU?

JA!

Naravno, u RAJSKI VRT idu oni koji MENE slušaju, to valjda znate, a za nespolušne je oduvek bio spreman PAKAO. Ne moram valjda da vam opisujem kako tamo izgleda.

Ko kontroliše RAJSKI VRT i PAKAO taj vlada SVETOM. Tako je oduvek bilo.



STOP!

SVE OVO ŠTO ĆETE DALJE PROČITATI JE TAJNA. ČITAJTE TO NA SVOJU ODGOVORNOST.
 
TOP SECRET !

PLAN B : PROCES TRANSFORMACIJE RAJSKOG VRTA U PAKAO (STROGO POVERLJIVO).

RAJSKI VRT je funkcionalan samo ako su ljudi tu dobrovoljno ušli i VERUJU da je život u njemu blagodaran. Zato je moj plan da ih polako ubijam i satirem koristeći upravo sve blagodeti kojima se sa uživavanjem prepuštaju:

Trovaću ih vodom. (Najveći vodni resusrsi su već pod mojom kontrolom). Sipaću u nju otrovan fluor, i prikazaću to kao veoma korisno za zdrave zube.

Trovaću ih lekovima (sve sirovine za lekove u svetu proizvode MOJE tri fabrike). Neka budu ubeđeni da im lekovi i lekari produžuju život. Neka nikada ne saznaju da se pre nekoliko hiljada godina živelo mnogo duže.

Trovaću ih hranom i pićem (uglavnom je već sve pod mojom kontrolom). Mamiću ih da piju moj specijalni "indijski gazirani čaj" od koga će se osećati veselo, veselo, veselo... i postaće večiti ovisnici. U njega ću stavljati i otrovni zaslađivač aspartam . Mamiću na njega naročito decu i mlade. Što pre se navuku, kraće će živeti.

Sve ću ih odmah vakcinisati čim se rode i onda ću im izmišljati i isporučivati razne modifikovane viruse i bolesti, i hranu, i opet ću ih vakcinisati i vakcinisati... dok im se imuni sistem potpuno ne raspadne.

Mučiću ih gore nego što je to rađeno u vreme inkvizicije u srednjem veku, ali tako da to uopšte ne shvate. Jednostavno - UBEDIĆU ih da je najstrašnija tortura i mučenje zapravo LEK za njihov organizam. Inkvizitore ću obući u bele mantile i naučiću ih da moje rajske uživaoce što više zrače, truju, seku, bodu, kasape, sakate, uzimaju im stalno krv i muče ih, muče, muče i ubijaju, jer su svi glupi, glupi... Glupe budale koje ne shvataju šta im radim i da je čitava današnja medicina MOJE (ZLO)DELO.

Mučiću ih i emotivno. Umesto da ih usreće, deca će im postati težak problem i balast jer će biti agresivna, dezorijentisana, psihički i seksualno devijantna - pretvorena u pedere i narkomane i biće potpuno nesposobna za zdravorazumsko razmišljanje i bilo kakav proizvodni rad.

Podstaćiču ih da žive u takvoj društvenoj zajednici da će se konstantno međusobno svađati, tući i ubijati u porodici: ratovaće muževi i žene, deca i roditelji, deca međusobno, kao i šira familija. Nadam se da će se što više sami tako poubijati. Sve porodice će se vremenom raspasti.

JA ću onda biti jedini njihov BOG OTAC i GOSPODAR i VELIKI BRAT i JA ću ih vaspitavati i naučiti svemu što treba da znaju!

Masovnu depresiju i duhovnu ispraznost ću im "lečiti" opijatima i alkoholom čija je proizvodnja i distribucija pod mojom kontrolom. To smirivanje i ovisnost će ih toliko koštati da će početi grozničavo da se zadužuju i da rasprodaju svoje kuće, imanja, zemlju... Prodavaće u očaju sve u bescenje. I JA ću to kupovati. Sluđeni, drogirani i dotučeni, počeće masovno da skaču sa mostova i krovova zgrada ili će se ubijati u brzoj vožnji automobilima i motorima.

Potrudiću se da to budu udarne vesti u svim medijima (svi su već pod mojom kontrolom) kako bi se opšte ludilo i nasilje putem indukcije uvećavalo. Ništa mi nije slađe kad pročitam ili čujem kako građani sami sebe grde i nazivaju budalama i ovcama i kažu za svoj narod da je najgori na svetu. I tu ću im podmetnuti nekoliko svojih provokatora dobro plaćenih (budala, naravno) da im to stalno sugerišu preko medija iznoseći kao "svoje" mišljenje. Neka samo - ŠIRE DALJE!

Sejaću im po ulicama i radioaktivne čestice, neka ih udišu i zrače se.

Oni koji sve to prežive, biće već u teškoj panici jer neće imati čime da otplate kredite niti će imati šta da jedu. Pošto više neće imati gde da rade, osim u MOJIM korporacijama, i muškarcima i ženama ću toplo preporučiti da pristupe MOJIM plaćeničkim odredima gde će ići u atraktivne mirovne misije širom sveta: Iran, Avganistan, Severnu Koreju, Pakistan, Indiju, SAD... Pa, zar niste hteli da putujete po čitavom svetu?

Šta?

Da li to dobro čujem? Neki se nećkaju. Neće da uđu dobrovoljno u MOJ RAJSKI VRT? Pominju nekakav "tajni" Plan B, nekakvu zaveru?

NEMA NIKAKVOG TAJNOG PLANA, LJUDI! TO SU OBIČNE TEORIJE ZAVERE! TO IZMIŠLJAJU BOLESNI LJUDI, NACISTI, FAŠISTI I RAZNE RETROGRADNE SNAGE!

UVERAVAM VAS U TO, LJUDI!

RAJSKI VRT JE NAJBOLJE ZA SRBIJU. SAMO NAPRED U RAJI! ZA RAJSKU SRBIJU! RAJ ODMAH!

SAMO VESELO!

BOŽE, ŠTO JE SMEŠNO ...!
 
Poslednja izmena:
http://www.ivonazivkovic.net/PUT-U-RAJSKI-VRT.html

03.05.2008.

PUT U RAJSKI VRT

Piše: Ivona Živković

Neki zameraju da su mi tekstovi predugački. Na žalost, znanje kojim vladaju oni koji žele da imaju globalnu moć - veliko je. Da bi smo shvatili tehniku upravljanja SVETOM (GLOBALIZAM) moramo maksimalno dokučiti njihovo znanje. Sami nam ga neće dati jer znanje je - MOĆ. Sve što danas ČOVEK zna i ume - posledica je što mu je NEKO TO znanje dao.

Ako nikakvo znanje ili ubeđenje ne dobijete - vi ne vredite ništa više od običnog uličnog psa. Znate kako završavaju takvi psi?

Od pseće sudbine čoveka spasava samo veština koju može valorizovati na tržištu i koje ga čini ekonomski vrednim. Običan čovek u današnjem materijalističkom društvu vredi onoliko koliko vredi njegov rad. Ne više.

Danas svetom vladaju trgovci i bankari. ONI ništa ne stvaraju, ali se ugrađuju u rad drugih. To ugrađivanje trajalo je hiljadama godina, a opstali su jer funkcionišu na principu dinastija i bratstava. Tako žive vekovima. Danas je njihovo tržište čitav svet i oni su kreatori GLOBALIZMA kao NOVOG SVETSKOG PORETKA.

ONI određuju cenu rada - proizvoda, usluga, cenu novca, zlata i hleba, ali i cenu zabave: glumaca, fudbalera , tenisera... (da bi što efektnije zaglupljivali podanike i kontrolisali im slobodno vreme).

Da bi mogli da kontrolišu tržište i protok robe i novca u čitavom svetu, državne granice su im prepreka, ukoliko te granice nisu sami stvorili pravljenjem marionetskih vlada i veštačkih nacija. Danas su skoro sve nacije tako nastale - uz NJIHOVU kontrolu, ratovima koje su ONI finansirali na principu: DIVIDE ET IMPERA!

Njihova glavna proizvodna jedinica je -TRANSNACIONALNA KORPORACIJA. Njihovo glavno prikriveno oružije su DIREKTNE STRANE INVESTICIJE. To im omogućava da budu SVUDA, U SVAKOM POSLU, UGRAĐENI U SVAKI RAD, U SVAKOM DELU SVETA.

Njihovi robovi su SVI oni koji su na neki način, posredno ili neposredno, uključeni u rad njihovih transnacionalnih korporacija i deo su radne mreže razapete preko ČITAVOG SVETA. Mreža im je negde izatkana skuplje i kvalitetnije, a negde je skrpljena sirotinjski. Tamo gde drže zlato i dragocenosti, tkanje je skuplje (na primer u Švajcarskoj ili u Engleskoj). Ako se dobar ulov može uhvatiti sirotinjskom mrežom, nema razloga trošiti zlatne niti, zar ne? Prostije rečeno: ako ste spremni da radite za 50 evra mesečno (da ne biste umrli od gladi) zašto bi vam platili 1000?

Oni danas procenjuju vrednost rada stotina miliona ljudi na planeti.

Samo gladne i pohlepne "ribe" dobrovoljno ulaze u njihovu mrežu i mame i love za njih. Ali, ko se jednom utka u tu mrežu, nikada više ne može izaći iz nje, jer neće više imati znanja, ni umeća, niti snage da se sam prehrani i održi u životu. Rad u MREŽI postaje jedino rešenje.

Neki VERUJU da će dobrovoljnim ulaskom u MREŽU stići do dvorskih odaja i sami postati vlastelini. Stara vlastela takve naziva DVORSKIM BUDALAMA. I njima se smeje najviše.



JER I DVORSKA BUDALA JE IPAK SAMO - BUDALA, ALI KOJA TO NE SHVATA! Na žalost, iza dvorske budale koja zamisli da može da bude vlastelin, uvek ostene mnogo mrtvih podanika.

Ono što obični ljudi (robovi) nikada ne smeju da saznaju je način kako razmišlja prava GLOBALNA VLASTELA i koje probleme ona ima. Još manje narod zna za načine kako ih oni rešavaju. Ali, možemo da pokušamo da to zamislimo. Recimo ovako:
Нажалост је тако.Треба обичан свет да схвати ко њиме влада.Да неживе у свету илузије слободних и фер избора.Све је то обмана.
 
Нажалост је тако.Треба обичан свет да схвати ко њиме влада.Да неживе у свету илузије слободних и фер избора.Све је то обмана.

Sve je to i zivot.
Mozes da bezis od njega i kukavicki se zavlacis u misije rupe,ili mozes da izadjes i uzmes od zivota i sve ono lepo sto moze da ti pruzi,a ne misliti samo o ruznom,kriviti druge za sve sto mi nismo u stanju da prihvatimo i razumemo,zivot moze biti i lep,znas. :neutral:
Mozes ostati ciste dushe cak iako zivis u takvom drustvu.

Jao,pisem ozbiljno na ovakvoj temi. :neutral:
 
''Узми све што ти живот пружа данас си цвет сутра увела ружа''Па и жиг на руку што да не.

Eto vidis kakav si bukvalista.
A to sa zigovima...ne paranoishi.
Ne znaci da zivot shvatimo olako,gazimo sve pred sobom,grabimo,otimamo,ne razmishljamo o posledicama postupaka koje preduzimamo,samo da ga ne uzimamo previse ozbiljno.
Kako bi ovaj Svet bio lepse mesto kad bi ljudi imali samo malo vise smisla za humor.
 
Sve je to i zivot.
Mozes da bezis od njega i kukavicki se zavlacis u misije rupe,ili mozes da izadjes i uzmes od zivota i sve ono lepo sto moze da ti pruzi,a ne misliti samo o ruznom,kriviti druge za sve sto mi nismo u stanju da prihvatimo i razumemo,zivot moze biti i lep,znas. :neutral:
Mozes ostati ciste dushe cak iako zivis u takvom drustvu.

Jao,pisem ozbiljno na ovakvoj temi. :neutral:
Озбиљност излагања је за сваку похвалу.:super: Како да ''узмеш од живота'' када неко други држи све механизме узимања и давања? Како роб да узме?
 
TOP SECRET !

PLAN B : PROCES TRANSFORMACIJE RAJSKOG VRTA U PAKAO (STROGO POVERLJIVO).

RAJSKI VRT je funkcionalan samo ako su ljudi tu dobrovoljno ušli i VERUJU da je život u njemu blagodaran. Zato je moj plan da ih polako ubijam i satirem koristeći upravo sve blagodeti kojima se sa uživavanjem prepuštaju:

Trovaću ih vodom. (Najveći vodni resusrsi su već pod mojom kontrolom). Sipaću u nju otrovan fluor, i prikazaću to kao veoma korisno za zdrave zube.

Trovaću ih lekovima (sve sirovine za lekove u svetu proizvode MOJE tri fabrike). Neka budu ubeđeni da im lekovi i lekari produžuju život. Neka nikada ne saznaju da se pre nekoliko hiljada godina živelo mnogo duže.

Trovaću ih hranom i pićem (uglavnom je već sve pod mojom kontrolom). Mamiću ih da piju moj specijalni "indijski gazirani čaj" od koga će se osećati veselo, veselo, veselo... i postaće večiti ovisnici. U njega ću stavljati i otrovni zaslađivač aspartam . Mamiću na njega naročito decu i mlade. Što pre se navuku, kraće će živeti.

Sve ću ih odmah vakcinisati čim se rode i onda ću im izmišljati i isporučivati razne modifikovane viruse i bolesti, i hranu, i opet ću ih vakcinisati i vakcinisati... dok im se imuni sistem potpuno ne raspadne.

Mučiću ih gore nego što je to rađeno u vreme inkvizicije u srednjem veku, ali tako da to uopšte ne shvate. Jednostavno - UBEDIĆU ih da je najstrašnija tortura i mučenje zapravo LEK za njihov organizam. Inkvizitore ću obući u bele mantile i naučiću ih da moje rajske uživaoce što više zrače, truju, seku, bodu, kasape, sakate, uzimaju im stalno krv i muče ih, muče, muče i ubijaju, jer su svi glupi, glupi... Glupe budale koje ne shvataju šta im radim i da je čitava današnja medicina MOJE (ZLO)DELO.

Mučiću ih i emotivno. Umesto da ih usreće, deca će im postati težak problem i balast jer će biti agresivna, dezorijentisana, psihički i seksualno devijantna - pretvorena u pedere i narkomane i biće potpuno nesposobna za zdravorazumsko razmišljanje i bilo kakav proizvodni rad.

Podstaćiču ih da žive u takvoj društvenoj zajednici da će se konstantno međusobno svađati, tući i ubijati u porodici: ratovaće muževi i žene, deca i roditelji, deca međusobno, kao i šira familija. Nadam se da će se što više sami tako poubijati. Sve porodice će se vremenom raspasti.

JA ću onda biti jedini njihov BOG OTAC i GOSPODAR i VELIKI BRAT i JA ću ih vaspitavati i naučiti svemu što treba da znaju!

Masovnu depresiju i duhovnu ispraznost ću im "lečiti" opijatima i alkoholom čija je proizvodnja i distribucija pod mojom kontrolom. To smirivanje i ovisnost će ih toliko koštati da će početi grozničavo da se zadužuju i da rasprodaju svoje kuće, imanja, zemlju... Prodavaće u očaju sve u bescenje. I JA ću to kupovati. Sluđeni, drogirani i dotučeni, počeće masovno da skaču sa mostova i krovova zgrada ili će se ubijati u brzoj vožnji automobilima i motorima.

Potrudiću se da to budu udarne vesti u svim medijima (svi su već pod mojom kontrolom) kako bi se opšte ludilo i nasilje putem indukcije uvećavalo. Ništa mi nije slađe kad pročitam ili čujem kako građani sami sebe grde i nazivaju budalama i ovcama i kažu za svoj narod da je najgori na svetu. I tu ću im podmetnuti nekoliko svojih provokatora dobro plaćenih (budala, naravno) da im to stalno sugerišu preko medija iznoseći kao "svoje" mišljenje. Neka samo - ŠIRE DALJE!


...!
Управо тако брате:ok:
 
Eto vidis kakav si bukvalista.
A to sa zigovima...ne paranoishi.
Ne znaci da zivot shvatimo olako,gazimo sve pred sobom,grabimo,otimamo,ne razmishljamo o posledicama postupaka koje preduzimamo,samo da ga ne uzimamo previse ozbiljno.
Kako bi ovaj Svet bio lepse mesto kad bi ljudi imali samo malo vise smisla za humor.

NEMA NIKAKVOG TAJNOG PLANA, LJUDI! TO SU OBIČNE TEORIJE ZAVERE! TO IZMIŠLJAJU BOLESNI LJUDI, NACISTI, FAŠISTI I RAZNE RETROGRADNE SNAGE!

UVERAVAM VAS U TO, LJUDI!

RAJSKI VRT JE NAJBOLJE ZA SRBIJU. SAMO NAPRED U RAJI! ZA RAJSKU SRBIJU! RAJ ODMAH!

SAMO VESELO!

BOŽE, ŠTO JE SMEŠNO ...!

Закључак је циничан, ако неко није разумео;)
 
TOP SECRET !








NEMA NIKAKVOG TAJNOG PLANA, LJUDI! TO SU OBIČNE TEORIJE ZAVERE! TO IZMIŠLJAJU BOLESNI LJUDI, NACISTI, FAŠISTI I RAZNE RETROGRADNE SNAGE!

UVERAVAM VAS U TO, LJUDI!

RAJSKI VRT JE NAJBOLJE ZA SRBIJU. SAMO NAPRED U RAJI! ZA RAJSKU SRBIJU! RAJ ODMAH!

SAMO VESELO!

BOŽE, ŠTO JE SMEŠNO ...!
Нека они би да узму шта живот пружа.Жалосно.
 
pa taj vladar nema nikakvih problema da radi to sto radi kad se ljudi odreknu Boga(....:"kakav raj i pakao,to su izmisljotine za budale,uzivaj u zivotu dok mozes";"ma da,ljuljaj se u transevima raznih budaslastina od "religija" koje sam ti podvalio,kapiraj da si mnogo produhovljen,hriscanstvo je nazadna "religija" jer tvrdi da je samo kroz nju nekakav spas a to je protivno nacelima "demonkratije";"ne brinite se za svoju dusu i spasenje,uzivajte dok mozete"....................................................."trosi,zaduzuj se,trosi,zaduzuj se,putuj-zasuzujes to,kupuj to-jer ti zasluzujes najbolje,pozajmi od mene pa potrosi kod mene"....mantrama nikad kraja....komunizam,ateizam,darvinizam,.............."ma Boga je izmislila crkva radi manipulacija."....bla,bla,..................:rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm::rtfm:
 
Ma ne zanima njih ko vlada svetom ili njima, gde sve ovo vodi i tako te stvari, njih zanima koja je utakmica veceras, sta je uradila Paris Hilton, i kako da povale onu konobaricu od sinoc.
Ono što obični ljudi (robovi) nikada ne smeju da saznaju je način kako razmišlja prava GLOBALNA VLASTELA i koje probleme ona ima. Još manje narod zna za načine kako ih oni rešavaju. Ali, možemo da pokušamo da to zamislimo.

Кога мрзи да размишља биће преведен жедан преко воде.
 
Нека они би да узму шта живот пружа.Жалосно.
Тај робски живот им пружа само мрвице. Леба и игара, ал да се пристане на сарадњу и компромисе са лажима. Најгоре је када обмањени почне друге да уверава да обмане нема.
 
Тај робски живот им пружа само мрвице. Леба и игара, ал да се пристане на сарадњу и компромисе са лажима. Најгоре је када обмањени почне друге да уверава да обмане нема.

Хлеб од генетски модификоване пшенице.
 
Тај робски живот им пружа само мрвице. Леба и игара, ал да се пристане на сарадњу и компромисе са лажима. Најгоре је када обмањени почне друге да уверава да обмане нема.

A sta ti imas od zivota?
Iluziju da ces konacno ziveti i biti nagradjen kad se on okonca? :neutral:

Alo,ne okreci,nisi rob ako radis,zaradjujes za sebe i svoju porodicu.
Rob si ako robujes novcu.
 

Back
Top