Sta mislite o ovome u Novom Sadu

srbijadamus

Primećen član
Poruka
661
Molim drustvo sa foruma da mi pomogne dobrim savetima i da malo nahrani moju sigurnost tj (nesigurnost )
Naime udata sam imam 16 mesecnu devojcicu živimo lepo ,tj muž i ja se lepo slazemo . Jedino nam fali malo novca tj dovoljno da se prehranimo ništa posebno . Pošto sam po zanimanju daktilograf i ne mogu da nađemposao bez veza i vezica . A neželim da radim kao izlagac robe kod gosn Miskovica jer se radi bar ovde u N.S treca smena i druga a dete je u vrticu samo ujutru živimo sami imamo krov nad glavom .
Odem da tražim posao kod malih privatnika za 6 radnih dana u nekoj prodavnici nude vrtoglave cifre u iznosu od 15000 do 17000 dinara radno vreme vrlo fleksibilno od 8 do 10 sati prijava radnika po moranju i ako treba oduzima se slobadan dan . Divota ziva .
Elem ostavim to sve i pocnem da peglam kod kuce (imama ekstra peglu na paru i profesionalni sto ). Naime par drugarica me zamole da im nešto isplegam one plate sokic u Merkatoru i to je to . Sada ja hoću da „proširim ” biznis
Zadovoljna sam i sa najminimalnijim zaradama . To bi funkcionisalo na jedan lak način dodjem kod klijenta po neispeglanu robu uzemem istu opeglam kod kuce složim spakujem umotam i nakon toga vratim klijentu i naplatim .

Cene bi bile za početak
Recimo kosulja 45 dinara
Majca dukserica 25
Decija robica 25
Stoljnaci 60
itd
dostava se naplacuje sa 100 dinara

Mnogo je lakse i jednostavnije nego da vam neka baba sedi u kuci ustedecu vreme klijentima na dolazak i odlazak i mislim da nije previse skupo .
Šta mislite ipak ste vi te koje najbolje znate Kako da se reklamiram . Ima li konstruktivnih ideja .
 
Činjenica je da većina žena ne podnosi peglanje.
Ali one koje mogu sebi da priušte da im neko drugi pegla, imaju ženu koja obavlja kućne poslove.
Ostale peglaju same.
E sad, to je onako generalno.
NICS ti je dao dobar predlog, probaj sa sandučićima pa će valjda ljudi početi da zovu.
Dok ne probaš, nećeš znati. Mi možemo samo da nagađamo.
 
Mogu ti uradim marketinsku kampanju na svim nacionalnim radio i Tv frekvencijama.....heheehe....salim se....Pokusaj sa flajercicima.....to ti je najjednostavnije i najjeftinije....ako krene posao onda vizitke....ni one nisu skupe a posle i na lokalnim radio stanicama. Samo se pazi inspekcije ako ne planiras da prijavis delatnost jer i to mora da ide preko zvanicen firme.
 

Back
Top