Domet 064 u Grckoj

Ja sam bila pocetkom maja u Grcku na ekskurziju i 064 kartica mi je radila super. Ima roming, samo u njemu ne mozes da saljes poruke, mozes samo da primas. Minut razgovora kad zoves kosta 54 dinara, a kad te zovu 44,5 dinara. Mada, mogu da ti kazem da ti je jeftinije da kupis tamo halo kartice. Jedna kosta 3e i mozes sa njo dugo da pricas. Ako te jos nesto interesuje moj e-mail je ana86@bankerinter.net pa me pitaj
 
Volim_filozofa:
Ja sam bila pocetkom maja u Grcku na ekskurziju i 064 kartica mi je radila super. Ima roming, samo u njemu ne mozes da saljes poruke, mozes samo da primas. Minut razgovora kad zoves kosta 54 dinara, a kad te zovu 44,5 dinara. Mada, mogu da ti kazem da ti je jeftinije da kupis tamo halo kartice. Jedna kosta 3e i mozes sa njo dugo da pricas. Ako te jos nesto interesuje moj e-mail je ana86@bankerinter.net pa me pitaj

Najbolje je da cim predjes granicu, kupis broj (9 eura bio prosle godine u ovo doba sa 2 eura kredita uracunato u ovu cenu)
Ja sam kupio odmah dva broja, i cim predjem granicu, promenim kartice i pricam do mile volje.
Doplate su ti 3, 7 i 14 eura. Sa 14 eura vec mozes lepo da se napricas u lokalu, a za napolje (prema nama) je isto jeftinije nego da koristis roming, ne znam tacno kolika je razlika, ali cesto sam zvao kuci iz Grcke i nsam nesto primetio da je mnogo skupo). Za vreme letovanja (oko 3 nedelje najmanje), nikada nisam potrosio vise od dve dopune po telefonu od 14 eura.
I da, ako kupujes broj, predlazem da kupis za "Cosmote" provajdera, obavezno...
 

Back
Top