UVLACE NAS U NATO?!

Propki

Iskusan
Poruka
5.741
Stvarno mi je zao sto se nisam ovoga jutros setio,pa bi bilo vise poruka........Tadic hoce da Srbija udje u NATO!Pa mi smo uvek bili Ruski saveznici!Po meni je NATO najbolje organizovana i finansirana teroristicka organizacija!Tadic jos nije odustao da Srbiju iza ledja gradjana uvuce u nato................
 
Stvarno mi je zao sto se nisam ovoga jutros setio,pa bi bilo vise poruka........Tadic hoce da Srbija udje u NATO!Pa mi smo uvek bili Ruski saveznici!Po meni je NATO najbolje organizovana i finansirana teroristicka organizacija!Tadic jos nije odustao da Srbiju iza ledja gradjana uvuce u nato................

Не дао му Бог да нешто мутља иза леђа народа, не дао му Бог... и сам је недавно рекао ЈАВНО ДА СЕ О УЛАСКУ МОРАЈУ ИЗЈАСНИТИ ГРАЂАНИ НА РЕФЕРЕНДУМУ...

Имаш ли нешто конкретно или само нагађаш???
 
Ahaha. Pa narvno da ćemo ući u NATO, zar ste sumnjali? Ili bismo možda da živimo u neizvesnosti da nam još po koja bombica za par godina ili decenija padne na glavu. ***, kako ste tako nerazumni? Nije politika monopl ili ne ljuti se čoveče, radi se volji sile, jačeg, i borbi da se u takvom društvu opstane i što bolje živi.
 
Stvarno mi je zao sto se nisam ovoga jutros setio,pa bi bilo vise poruka........Tadic hoce da Srbija udje u NATO!Pa mi smo uvek bili Ruski saveznici!Po meni je NATO najbolje organizovana i finansirana teroristicka organizacija!Tadic jos nije odustao da Srbiju iza ledja gradjana uvuce u nato................

ooooooooo propki koja glupost , pa kako mislis da vratis to jebeno kosovo koje je izgubljeno jos 99' kako mislis da ostvaris neka prava , ma kome su russi pomogli , lupas gluposti :sad2:
 
Stvarno mi je zao sto se nisam ovoga jutros setio,pa bi bilo vise poruka........Tadic hoce da Srbija udje u NATO!Pa mi smo uvek bili Ruski saveznici!Po meni je NATO najbolje organizovana i finansirana teroristicka organizacija!Tadic jos nije odustao da Srbiju iza ledja gradjana uvuce u nato................

Оће то оће, још да се сви копчамо на леђима па ајде....
 
IMas neki dokaz ? :D

Kad vec pitas,tadic je se dogovorio(sa NATO-om tj US-om) da sa "herojskim vojskama" albanije i hrvacke(i ostalim clanicama) posalje i nase vojnike na vojnu vezbu na granici rusije da je isprovocira.Odustao je valjda zato sto se plasio rusije,ko ce jos Srbiju da vadi iz ovih gov**a sem nje?Ako nema ruske,grcke i podrske kine,ima da nas nema,raskomadace nas!
 
kad nismo usli u NATO kao SFRJ ili srbija posle pada VU ----sta sad da trazimo u NATO ??? sta to mozemo jos izgubiti a nismo izgubili ???? kako zamisljate da cemo ulaskom u NATO vratiti kosovo kad ono bezpogovorno hrli i vec jeste fakticki u NATO ??????
sta ce se desiti kad sve zemlje hipoteticki udu u NATO ???
i koja je u opste potreba da NATO postoji ???? osim da nametne banana drzavama da se naoruzaju po NATO standardima i to iskljucivo americkim oruzjem a uz to da banana drzavice daju pesadiju da posluzi kao topovsko meso u disciplinovanju neke opet drzavice na drugom kraju sveta,a opet u cilju odrzanja americke vojne industrije...!!!!
 
Никада нећемо ући, јер НАТО не жели Србију, што је и логично јер су свесни да би у првој хуманитарној акцији било значајано повећан број погинулих американаца и британаца од frendly fire :D
 
Stvarno mi je zao sto se nisam ovoga jutros setio,pa bi bilo vise poruka........Tadic hoce da Srbija udje u NATO!Pa mi smo uvek bili Ruski saveznici!Po meni je NATO najbolje organizovana i finansirana teroristicka organizacija!Tadic jos nije odustao da Srbiju iza ledja gradjana uvuce u nato................

Gde i kad je Tadić rekao da hoće da Srbija uđe u NATO.Saradnja da,ali direktno ulazak ništa bez referenduma.
Al ajde kad si pomenuo NATO,sve zemlje u okruženju su u NATO organizaciji,kao i većina evropskih zemalja a Srbija je kao ostrvo,ne zna gde će,pre ili kasnije moraće da se odluči na koju će stranu.
 
Ahaha. Pa narvno da ćemo ući u NATO, zar ste sumnjali? Ili bismo možda da živimo u neizvesnosti da nam još po koja bombica za par godina ili decenija padne na glavu. ***, kako ste tako nerazumni? Nije politika monopl ili ne ljuti se čoveče, radi se volji sile, jačeg, i borbi da se u takvom društvu opstane i što bolje živi.

NECEMO U NACISTICKU ALIJANSU

RECITE NE NACISTICKOJ AMERICKOJ TERORISTICKOJ ORGANIZACIJI

SMRT NATO PAKTU SLOBODA SRBIJI
 
ja verujem da bota to zelli ali ne verujem da ni on sam ma koliko poslushnik bio nema muda da to uradi bez referendiuma
jer minimum 80% populacije(i to po najoptimistichnijim zapadnjachkim organizacijama kod nas) je apsolutno protivi NATO chlanstva
 
Не дао му Бог да нешто мутља иза леђа народа, не дао му Бог... и сам је недавно рекао ЈАВНО ДА СЕ О УЛАСКУ МОРАЈУ ИЗЈАСНИТИ ГРАЂАНИ НА РЕФЕРЕНДУМУ...

Имаш ли нешто конкретно или само нагађаш???

Boris je takođe rekao da se u NATO i EU ulazi samo sa Kosovom.Nema drugog rešenja.;)
 
kad nismo usli u NATO kao SFRJ ili srbija posle pada VU ----sta sad da trazimo u NATO ??? sta to mozemo jos izgubiti a nismo izgubili ???? kako zamisljate da cemo ulaskom u NATO vratiti kosovo kad ono bezpogovorno hrli i vec jeste fakticki u NATO ??????
sta ce se desiti kad sve zemlje hipoteticki udu u NATO ???
i koja je u opste potreba da NATO postoji ???? osim da nametne banana drzavama da se naoruzaju po NATO standardima i to iskljucivo americkim oruzjem a uz to da banana drzavice daju pesadiju da posluzi kao topovsko meso u disciplinovanju neke opet drzavice na drugom kraju sveta,a opet u cilju odrzanja americke vojne industrije...!!!!

Зрео, одличан и паметан коментар........браво ! :ok:

п.с. стиже репутација
 

Back
Top