Prijemni

Ernesto_Che

Aktivan član
Poruka
1.295
aaaah!!!.....znam da ce te zakljucati ovu temu i zakljucajte je bas me briga samo ne znam kako da dam oduska napadima histerije....psiholosko stanje blizu sizofrenije, vece pred prijemni napolju se sprema oluja moram da izadjem moram da izadjem a niko ne moze...............umrecu!
 
Хмм...а могу ли да питам што мораш напоље...
Мислим кад је већ отворена тема,а мене мрзи да закључавам :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Zasto se ljudi cimate oko tog prijemnog.
Ako si vec ucila onda nema da brines, u suprotnom nije problem ni prepisati :roll: .
Shvati to kao kontrolni ili nesto slicno i samo opusteno.
A ako se vec toliko traumiras cimni jedan 'Bromazepan' ili 'Bensedin' (samo pazi da ne zaspis) i onda ce ti biti sve ravno do Kosova, a kad dodjes do Kosova stvar se menja iz osnova....
 
Ljudi vi meni uopste niste jasni! Ja prosle godine pred prijemni nisam nista ucio (a svima sam govorio presao sam zbirke po tri puta), dobro matematiku sam kao nesto vezbao, ali slaba vajda od toga. Dodjem na prijemni samo opusteno, sednem i uradim strava (bolje od mnogih koji su sedeli u kuci i strebali po 4-5 meseci). Kljuc uspeha lezi u Milkici od 100 grama i par casa vode 8) .

A vama je, cujem, ove godine mnogo lakse nego nama prosle, prvo radite srpski pa matematiku (mi smo prosle godine radili obrnuto). Nama je matis bio tezi, sto znaci da ce sad biti obrnuto, a srpski ma koliko bio tezak uvek je lak (bar meni) :wink: .

Aj, pa srecno i da polozite te gluposti.

P.S. Videcete kada se upisete u srednju da je osnovna bila zezanje, doduse i meni je i srednja zezanje, ali nemojte biti kao ja :wink: .
 
Uuuu al su tebe odrali.
Ja sam radio prijemni u sali za fizičko.
Pa zamislio kako je teško prepisati kad imaš tri odeljenja sastavljena i tri profe koje nas čuvaju.
Samo je jedan baksuz bio koji nas je opominjao, dok su ovi dvoje išli od učenika do učenika i govorili im neka pitanja (jeftino prodjosmo).

PS. Ma škola je uvek zezanje, ma koja to bila, samo kad je dobro društvo sve je OK
 
Ernesto_Che:
aaaah!!!.....znam da ce te zakljucati ovu temu i zakljucajte je bas me briga samo ne znam kako da dam oduska napadima histerije....psiholosko stanje blizu sizofrenije, vece pred prijemni napolju se sprema oluja moram da izadjem moram da izadjem a niko ne moze...............umrecu!
Pa uci napolju to ti je resenje.
 
E људови..не да сте били у праву НЕГО ОДВАЉУЈЕ КОЛИКО СТЕ БИЛИ У ПРАВУ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ја не могу да верујем да је ОНО био пријемни из српског језика.Како сам узела да га попуњавам,није прошло ни 20 минута а ја сам све урадила.И урадила сам још два пријемна поред свог(од другарице и друга)...ма лудило.Још смо имали неке две царице које су дежурале...
Само још мата да прође овако...ма ја частим онда! :D
 
jel se meni cini ili je ovoj temi promenjen naslov :roll: :lol: :P

onaj mi se vise svidjao... :roll: 8) 8) :wink:

Bliz, drago mi je sto si uradila dobro, zelim ti i da matu tako uradis :wink:
mozda nisam u toku (:oops:), ali sta planiras da upises?
 
bleach:
jel se meni cini ili je ovoj temi promenjen naslov :roll: :lol: :P

onaj mi se vise svidjao... :roll: 8) 8) :wink:

Bliz, drago mi je sto si uradila dobro, zelim ti i da matu tako uradis :wink:
mozda nisam u toku (:oops:), ali sta planiras da upises?
Јесте ,променила сам га...
Сад ће да буде мало више лепљива јер кад сам видела онај наслов одмах сам хтела да затварам ,а суштина је ПРИЈЕМНИ,тако да је беспотребно затварати тему која је свежа :D
Хвала,надам се да ће и мата бити лака...мада чисто суммњам...
МА ја бих правно биротехничку...није лоша школа,бар колико сам ја чула :)
 
Jao, nemoj u tu skolu.
Pravnika imamo na izvoz, tako da ces posao naci kad bandera olista.
Ne znam kakva si iz prirodnih nauka, ali ako ti to ide od ruke i ako ti se bar nesto svidja idi tamo.
Ili pak ako nisi sigurna sta zelis :arrow: gimnazija majka, samo ti zelim da prodjes bolje od mene :cry: :cry:
 
Bliznakinja:
bleach:
jel se meni cini ili je ovoj temi promenjen naslov :roll: :lol: :P

onaj mi se vise svidjao... :roll: 8) 8) :wink:

Bliz, drago mi je sto si uradila dobro, zelim ti i da matu tako uradis :wink:
mozda nisam u toku (:oops:), ali sta planiras da upises?
????? ,????????? ??? ??...
??? ?? ?? ???? ??? ??? ?????? ???? ?????????? ???? ?? ????? :D
????...???? ????? ???????...
?? ?? ??? ?????? ?????,??? ?????? ??? ?? ???? :)
hehe :wink: m shvatila sam ja 8)
al mi se onaj vise svidjao... :roll: 8)

hm... ne znam. imam drustvo u pravno-birotehnickoj, tamo kod takovske (sad cu da loopim, IX maj, bese... :? :? :oops: :oops:)... kazu da nije lose :wink:
 
Bliznakinja:
МА ја бих правно биротехничку...није лоша школа,бар колико сам ја чула :)

E, kad si vec pomenula birotehnicku setih se provale mog druga. Pita ga razredna: "Jeli Stefane oces da upises neku tehnicku skolu?" A on kaze: "Ma da, hocu, pravno birotehnicku!" :D :D :D :D :D

Ljudi, ja mislim da je to bila najludja provala koju sam cuo u zivotu! :D :D :D :D :D
 
Кулиража:
Uuuu al su tebe odrali.
Ja sam radio prijemni u sali za fizičko.
Pa zamislio kako je teško prepisati kad imaš tri odeljenja sastavljena i tri profe koje nas čuvaju.
Samo je jedan baksuz bio koji nas je opominjao, dok su ovi dvoje išli od učenika do učenika i govorili im neka pitanja (jeftino prodjosmo).

PS. Ma škola je uvek zezanje, ma koja to bila, samo kad je dobro društvo sve je OK

Eeee... kad sam ja prosle godine polagala, nisam mogla da verujem...ccc... ovako je to bilo:
dakle, zna se da smo u subotu polagali matis, u nedelju srpski. Svi (cetiri odeljenja) smo bili u sali za fizicko. Dezurali su neki likovi iz obliznjeg sela. Cesto su dolazili i nasi nastavnici, direktorica, psihologica... mada je to, koliko ja znam, zabranjeno. Elem, na matematici bas i nije bilo prepisivanja, ali zato na srpskom... iju...
Verovatno mi vecina vas nece verovati kad ovo napisem, ne bih ni ja verovala da mi to neko kaze ali bila sam prisutna pa su me uverili...
Dakle, ti sto su dezurali, imali su kod sebe zbirku zadataka... I nonsalantno dodju do tebe, pitaju sta ti treba, gde ti je zapelo... ti im pokazes zadatak... Oni nadju taj zadatak u zbirci, okrenu nazad, nadju resenje i ne kazu ti resenje nego jos nenormalnije - POKAZU TI!!! Je l to moguce??? E pa, jeste, verovali ili ne... majke mi, pa polagala sam... strasno...
 
Electra:
Кулиража:
Uuuu al su tebe odrali.
Ja sam radio prijemni u sali za fizičko.
Pa zamislio kako je teško prepisati kad imaš tri odeljenja sastavljena i tri profe koje nas čuvaju.
Samo je jedan baksuz bio koji nas je opominjao, dok su ovi dvoje išli od učenika do učenika i govorili im neka pitanja (jeftino prodjosmo).

PS. Ma škola je uvek zezanje, ma koja to bila, samo kad je dobro društvo sve je OK

Eeee... kad sam ja prosle godine polagala, nisam mogla da verujem...ccc... ovako je to bilo:
dakle, zna se da smo u subotu polagali matis, u nedelju srpski. Svi (cetiri odeljenja) smo bili u sali za fizicko. Dezurali su neki likovi iz obliznjeg sela. Cesto su dolazili i nasi nastavnici, direktorica, psihologica... mada je to, koliko ja znam, zabranjeno. Elem, na matematici bas i nije bilo prepisivanja, ali zato na srpskom... iju...
Verovatno mi vecina vas nece verovati kad ovo napisem, ne bih ni ja verovala da mi to neko kaze ali bila sam prisutna pa su me uverili...
Dakle, ti sto su dezurali, imali su kod sebe zbirku zadataka... I nonsalantno dodju do tebe, pitaju sta ti treba, gde ti je zapelo... ti im pokazes zadatak... Oni nadju taj zadatak u zbirci, okrenu nazad, nadju resenje i ne kazu ti resenje nego jos nenormalnije - POKAZU TI!!! Je l to moguce??? E pa, jeste, verovali ili ne... majke mi, pa polagala sam... strasno...
Колико сам јуче била задовољна урађеним пријемним толико сам сад незадовољна :( :( Била је лака мата ,само сам ја глупа,и грешим код глупости...
е код знакова најобичнијеих..не могу да верујем...Иначе није било препсивања као јуче...бзвз :roll:
 
I ja isto tako,srpski je bio toliko lak,a i nastavnici su bili nikad bolji,pokazivali su nam zadatke,moglo je i da se prepise,ali zato matematika-pravi uzas.Dobili smo neke dve krave,strasno,nismo smeli ni da se protegnemo u klupi,a kamoli da skrenemo pogled sa zadatka,jer ako te uhvati da gledas levo desno,kaze"Dobila si zuti karton,jos jrdnom te uhvattim i letis napolje."Bilo je uzasno,u drugim odeljenjima,direktorka,pedagog i psiholog su ladno govorili zadatke,od boljih ucenika prenosili resenja slabijim,a u nasoj ucionici nisu smeli da pisnu.Evo sad sam bila na sajtu ministarstva,pogledala sam kljuc,imacu oko 15,16 ili 17 iz matematike i 19 ili 20 iz srpskog,a kazu da ce se do veceras pojaviti i nezvanicni rezultati!SRECNO :wink: !!!
 
Na srpskom smo prepisivali nevidjeno!!!!I na matisu!!!Medjutim,bilo je lako.Daj,ljudi,priznajte.Srpski...! :D smesno.nije bilo ni akcenata ni padeza,ja sam sve uradila,samo sam pogresila jednu stvar.napisala sam Aga,a trebalo je aga.A znam da treba malim slovom,i ja ga,budala,napisem velikim.Sta mislite,da li ce mi skinuti pola boda.jer znate da skola ili opstina(ne znam tacno)ce dati za 900 ili 90 dinara(ni za to nisam sigurna,malo mi je ne realno 90dinara)novu nokiu 34 ne znam koji broj.Valjda,34 10,ako osvojite 20 iz srpskog i 20 i matisa!!!Ako mi ne skinu pola boda za agu,dobijam telefon.Tacnije,ja sam dobra,pa cu dati mojoj makici...
A na kojem sajtu ce biti rezultati veceras?Koji sajt od ministarstva?Javite rezultate!!!

pozzz
 
Evo,sad sam bila pred skolom,objavljeni su rezultati.Ja imam 19.5 iz srpskog,ne znam zasto su mi skinuli pola poena,a iz matematike 16,isto tako ne znam zasto,tri zadatka od po poen su mi netacna,realno sam trebala ukupno da imam 37poena-ZALICU SE!
Tako,ako hocete da vidite br.poena,idite do svoje skole,mislim da su testovi iz svih skola pregledani,nebi trebalo da bude izuzetaka.Sto se sajta ministarstva tice,on je http://www.mps.sr.gov.yu Tu imate kljuc za ocenjivanje i resenja da proverite :)
 
Electra:
Eeee... kad sam ja prosle godine polagala, nisam mogla da verujem...ccc... ovako je to bilo:
dakle, zna se da smo u subotu polagali matis, u nedelju srpski. Svi (cetiri odeljenja) smo bili u sali za fizicko. Dezurali su neki likovi iz obliznjeg sela. Cesto su dolazili i nasi nastavnici, direktorica, psihologica... mada je to, koliko ja znam, zabranjeno. Elem, na matematici bas i nije bilo prepisivanja, ali zato na srpskom... iju...
Verovatno mi vecina vas nece verovati kad ovo napisem, ne bih ni ja verovala da mi to neko kaze ali bila sam prisutna pa su me uverili...
Dakle, ti sto su dezurali, imali su kod sebe zbirku zadataka... I nonsalantno dodju do tebe, pitaju sta ti treba, gde ti je zapelo... ti im pokazes zadatak... Oni nadju taj zadatak u zbirci, okrenu nazad, nadju resenje i ne kazu ti resenje nego jos nenormalnije - POKAZU TI!!! Je l to moguce??? E pa, jeste, verovali ili ne... majke mi, pa polagala sam... strasno...
Hm... tako sm i ja prosao, profe (ili nastavnici) su bili iz susednog grada i (iz srpskog, matu nisu znali pa su nas pustili da prepisujemo) 'ladno isli od jednog do drugog i pokazivali zadatke.

srecica:
Sta mislite,da li ce mi skinuti pola boda.
Otkinuce ti ceo bod. Tako je iz srpskog dok iz meta nekad i priznaju polovicno, tako da se ne nadaj novom telefonu.
 
20 iz matisa(najbolje sam uradila!!!,jej),a iz Srpskog 19.5.Skinuli mi pola boda zato sto sam aga napisala velikim slovom,Aga.Sad znam da je malim,a ne velikim...
 
Malo pre sam video vas prijemni u novinama i stvarno bi bilo sramota da neko osvoji manje od 13-14 poena jer bio strasno lak. Jedino su bili malo tezi prvi (nije mi bas bilo jasno kako su napisali resenje) i 17.
 

Back
Top