Cime to radite?

jedna od vas me potpuno porazila..nishta nisam od onog shto sam bio prije..ne mogu da vjerujem da sam takav anti-mushkrarac, koji se ne kurchi, ne vara i koji, idiot, samo misli o njoj..

shta je to, chime to radite?
Sta? Kako vas ocaravamo , menjamo ili varamo?? :)
Pa i vi nas ocaravate......menjate...Svi se menjamo kada udjemo u ozbiljnu vezu jer ona zahteva da se partneri prilagode jedno drugom....Naidjemo tako kroz zivot i na osobu koja je kao stvorena za nas....koja postaje vremenom deo nas...Nakon raskida veze...posto je sve ipak prolazno....taj deo nas ...polovina nas se gubi i nestaje ali ne polako nego odjednom i taj trenutak radvajanja nas lomi (to je ravno osecaju gubitka voljene osobe)...osecamo se kao polovina coveka.Neki i preuvelicavaju ili postaju depresivni itd...Tako je kod svih - kako kod muskaraca tako i kod zena.Vi dakle , nas menjate kao i mi vas.Dugo vremena nakon te promene na bolje (veze) nam treba da prezivimo taj sok raskida i da se vratimo u stanje kada smo bili solo...To nam se svima cini nemoguce jer u tom momentu smatramo da zivot pre te veze , pre te ljubavi nije bio nista,ali ustvari nismo u pravu. Tako nakon svake ljubavi bude....
Sto se tice varanja....nisam vise skolona tome....godine i iskustvo cine svoje.
"Ne radim drugima sto ne bi volela da oni meni rade" Drzim se toga ne zato sto je to moralno vec zato sto jednostavno osecam da tako trebam da postupam u zivotu.
 
jedna od vas me potpuno porazila..nishta nisam od onog shto sam bio prije..ne mogu da vjerujem da sam takav anti-mushkrarac, koji se ne kurchi, ne vara i koji, idiot, samo misli o njoj..

shta je to, chime to radite?

ja sam ovakvu "ubitacnu"ljubav imala u 16toj...
mislila sam da je rezervisana samo za tinejdzere..:lol:

sto vise citam tvoj post sve mi se cini da ti ustvari nju ni ne poznajes...sve mi ovo lici dao da je samo posmnatras sa strane i dajes joj izmisljene vrline i kvalitete..

(o Boze, i ja sam tako...kad na kraju covjek ispade obican..bezvezan..)
 
Poslednja izmena:
jedna od vas me potpuno porazila..nishta nisam od onog shto sam bio prije..ne mogu da vjerujem da sam takav anti-mushkrarac, koji se ne kurchi, ne vara i koji, idiot, samo misli o njoj..

shta je to, chime to radite?

sta radimo? i, izvini, da li sam dobro razumela: anti-muskarac je onaj koji "se ne kurchi, ne vara i koji, idiot, samo misli o njoj.."?
 
jedna od vas me potpuno porazila..nishta nisam od onog shto sam bio prije..ne mogu da vjerujem da sam takav anti-mushkrarac, koji se ne kurchi, ne vara i koji, idiot, samo misli o njoj..

shta je to, chime to radite?

Hoces da kazes da si pre bio muskarac samo zato sto si bio prilicno iz.rkan i pogresno usmeren po pitanju muskosti?

A sada te naka lupila po egu ili srcu pa vise nisi ono "pravo musko"?
 
Ajde da se u jednom postu osvrnem na do sad pristigle odgovore ;) prije svega, dojmila me se ta količina zdravog pravnog rezonovanja kod vecine diskutantkinja (njih sam pitao, pa o njima sad i govorim ;))..naravno, chast izuzecima :).. to je jedna vrlo zanimljiva stvar, i parametar je jednog zdravog progresa po pitanju shvatanja odnosa „on-ona“, a u pravcu zamjene jednog dekadentnog rezona prema kome taj odnos znači odsustvo racionalnog, isplaniranog, preciznog..jer pledira da je ljubav bezrazložna, inače je nema..nova vremena i novi ljudi, nove žene, i novi forumaši krajnje lucidno primjećuju da je takav kont potpuno anahron, konfuzan a bogami i socijalno neodgovoran i rizičan. Nova percepcija gore navedenog odnosa zahtjeva jasne termine, preciznu argumentaciju i potpuno usmjeren dijalog. U tom smislu i ja cu pokušati da objasnim neke kontroverzne pojmove koje je danas prijepodne, na lunch pauzi, iznio mainetai dess:

„anti-mushkarac, koji se ne kurchi, ne vara i koji, idiot, samo misli o njoj“- u ovom slučaju riječ je svakako o homo balkanikusu, tj. njegovoj suprotnosti. Autor teme je, očigledno neuspješno, pokušao da ironično skrene pažnju na činjenicu da statistike pokazuju da dobar broj članova zajednice muškog pola na ovim prostorima ima jednu takvu karakteristiku. Sasvim izvjesno, tu je pogriješio, i njegovo izvinjenje ćete moći pročitati u slijedećem broju magazina „Lepota i zdravlje“ u članku „Neka mi oproste- one su nevine, ja sam kriv“.
„poražen“- u starom, reakcionarnom značenju, „poraz“ u intenzivnom odnosu njih dvoje nema konvencionalno značenje, nego označava predaju partneru, koja opet znači izdizanje, slobodu..poražen je u stvari ego, koji spriječava ljubav..naravno, i ovo značenje je očigledno zastarjelo, pa izvinjenje i zbog njega
„šta je to, čime to radite“- bilo je upućeno naravno djevojkama i ženama (nedjevojke i nežene imaju pravo da se osjećaju suprotno, jer je to, jelte, moderno, pa i „one“ mogu da odgovore na temi), i to onima koje gorenavedene pojmove shvataju kao i ja, anahrono..i koje su dječije naivne, i koje nisu analitičari, lingvisti i pravnici u emociji (dakle, Samantha Jones, Neizreciva, Shojo Maho, Draganče, Koto..vama lepojke hvala puno i izvinite na ovom profesionalnom- i ja sam pravnik bre -odgovoru..znam da me i sad razumjete, kao i gore u uvodnom postu :heart::cmok: )
Dakle, ko razumio- razumio..ko nije, nek se hebe..moja malecna i ja vas sve pozdravljamo :bye::heart:

P.S.
Koto, nadam se da me nece proci ;) :heart::zag:
 
dess slusaj i uzivaj ;)

Is this love that I'm feeling
Is this the love that I've been searching for
Is this love or am I dreaming
This must be love
Cos it's really go a hold on me
A hold on me...........
 
ti si jedna prediiiiiivna osoba:D:heart::cmok:

i tebi zhelim isto ;)..msm, samo s djechakom :lol:

Au, prijatelju, al' si se ti zatelebesao!! :eek:
Ne preostaje ništa drugo nego da se prave planovi - koliko sarmi, koliko torti, da li samo praseće pečenje, ili mora i neko janje da plati glavom...
Nek ti je sa srećom!

A čime nam žene to rade?
Biologija... kad ti se krv iz gornje u donju glavu slije, nema pomoći... :roll:
 
Au, prijatelju, al' si se ti zatelebesao!! :eek:
Ne preostaje ništa drugo nego da se prave planovi - koliko sarmi, koliko torti, da li samo praseće pečenje, ili mora i neko janje da plati glavom...
Nek ti je sa srećom!

A čime nam žene to rade?
Biologija... kad ti se krv iz gornje u donju glavu slije, nema pomoći... :roll:

ček` malo, stani :)
ti planovi uopshte josh nisu na dnevnom redu..super je ovako kako je..;)

a za sve ostalo- hvala puno:D

pozdrav:bye:
 

Back
Top