Srecno

maral86va:
dakle narode radni koji sutra i prekosutra polaze prijemni SRECNO!!!! ako vas ne mrzi spomenite sta upisujete i sta ocekujete koliko cete imati bodova
Хвала!...
Надам се да ћу имати 18 или 19 поена из српског и 5 из мате..
Волела бих да буде бар мало преписивања...не ослањам се много на то ,али не би било лоше :lol: :lol:
А волела бих да упишем правно биротехничку...
 
maral86va:
dakle narode radni koji sutra i prekosutra polaze prijemni SRECNO!!!! ako vas ne mrzi spomenite sta upisujete i sta ocekujete koliko cete imati bodova

pridruzujem se tako sto vam svima drzxim palceve i nadam se da nee biti k'o na lutriji jer je ministarka najavila da iz bubnja izvlaci zadatke :roll: :twisted:
 
peleplay:
maral86va:
dakle narode radni koji sutra i prekosutra polaze prijemni SRECNO!!!! ako vas ne mrzi spomenite sta upisujete i sta ocekujete koliko cete imati bodova

pridruzujem se tako sto vam svima drzxim palceve i nadam se da nee biti k'o na lutriji jer je ministarka najavila da iz bubnja izvlaci zadatke :roll: :twisted:
А јел се зна кад Пеле?кад ће бити извлачење?
 
Fiorella:
Hvala vam,ali ja sam vec zeznula stvar u pisanju,hemijska mi je zabrljala pa mi 2 zadatka nisu tacna.
Ма ћути ,пријемни је био никад лакши,једино што глупа Софија стави уместо писца ''Подне'' а уместо песме Јован Дучић :x :x :x Ма треба ме убити! :evil:
 
maral86va:
Fiorella:
Hvala vam,ali ja sam vec zeznula stvar u pisanju,hemijska mi je zabrljala pa mi 2 zadatka nisu tacna.
nemoj da se nerviras moj bata je tako upropastio 2 pitanja verovatno mu nece priznato a sutra neka mu je Bog u pomoci kod matisa
Нек нам је свима Бог у помоћи сутра...
КАд је српски био овако лак ко зна како ће мата да буде тешка... :( :roll:
 
Ove generacije od 86 pa nadalje se samo nesto zale. Te ovo vam je tesko, te ono vam je tesko... Kako bi bilo da ste polagali prijemni pre 7-8 godina, kad nije bilo ovako kako vi polazete, nego odradi bato celu zbirku 2-3 puta, pa se skontaj sta i kako, i jos polazes u srednjoj skoli a ne u osnovnoj sa drugarima.

Mislim da je '83 generacija presecna, posle nje sve ostale su drasticno slabije u "kvalitetu". Ne kazem da je '83 generacija jaka, ali u svakom slucaju to je jedna od zadnjih jacih generacija Srbije. Pre ove,bilo ih je mnogo, ali posle.....za sada se jos nije pojavila. Mozda '84 ali....i to je vec slabo, jer su se svi upisali na fax za vreme bombardovanja.

o '85, '86 i '87 da ne pricam, jad i beda. Sve propalo, a najvise u moralnom smislu.

Ajd' nek Vam je Bog u pomoci!
Zivi bili ma kako uradili!
 

Back
Top