HRONIKA

Crnogorci?

  • Živjeli Crnogorci!

    glasova: 0 0,0%
  • Živjele Crnogorke!

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    3
  • Anketa je zatvorena .
Cu "milicija" pa jos dira strane table!!1 E svasta cu procitat'!!!

Znas da im je bre zabranjeno da uopste i zaustavljaju strance!!! Jedino ako naprave neki tezak prekrsaj, tipa preticanje na punoj, preticanje kolone, prolazak na crveno!!! Zbog toga idu kazne, za brzu voznju, nevezivanje pojasa, nekoriscenje svjetala i zmigavaca to vec ni ne gledaju niti ih interesuje... :ok:

ti neznas sta pricas ajde neupali svijetlo,vozi brzo,nevezi pojas bilo sto od toga pa ces viđet da ce da pane kazna....jedino za nepaljenje zmigavaca nedavaju kaznu jer to ni ne vide.....:mrgreen:
 
A gde je to "odje"?
I dalje mi niko nije rekao da li su osvetljeni tuneli?

pa na klipu:mrgreen:
put u kanjonu morace jes bolji ali je sad skoro izlećeo neki vrbasanin tako da ne mislite da je bas toliko dobar...
a sto se tice tunela ako imas svijetla na auto neboj se bice osvijetljeni:hahaha:salim se jesu skoro svi osim nekih kracih....:mrgreen:
neznam sta se toliko raspitujete ko da idete na mars... ako znas da vozis sjeđi u auto i vozi i nekada se po onim losijim vozilo pa se prolazilo pa moze i po novim
 
Poslednja izmena:
pa na klipu:mrgreen:
put u kanjonu morace jes bolji ali je sad skoro izlećeo neki vrbasanin tako da ne mislite da je bas toliko dobar...
a sto se tice tunela ako imas svijetla na auto neboj se bice osvijetljeni:hahaha:salim se jesu skoro svi osim nekih kracih....:mrgreen:
neznam sta se toliko raspitujete ko da idete na mars... ako znas da vozis sjeđi u auto i vozi i nekada se po onim losijim vozilo pa se prolazilo pa moze i po novim

Hvala lepo! :ok:
 
Put je sasvim solidan.Naravno,nije autostrada sa 4 trake,ali mu ništa ne fali za neku normalnu vožnju.A s druge strane,potpuno razumem i Vojvođane koji su navikli na ravno i široko,pa čim malo krenu krivine i gore-dole oni se hvataju za glavu:mrgreen: Nama highlanderima je to sasvim prihvatljivo,već smo navikli na takve puteve i u Srbiji ;)
 
Ja sam Sremica iz ravnog Srema, dete ravnice, pa opet kažem da je put do CG odličan. Prethodne 3 godine smo išli autom na more u CG, i sve je bilo ok.

He,he @domaćice,vazda sam ja zborila da si ti dobar vozač;) Ovo sa Vojvođanima je bilo više figurativno,pošto znam i neke moje Šumadince koji čim zađu put Zlatibora kukaju kako je put očajan i vratoloman,a nama koji smo navikli je laganica.A sećam se i kada nas je prošle godine jedan par iz Šabca zamolio da im pokažemo put do Tornika jer smo i mi išli u tom pravcu.Momak se preznojao milion puta i rekao da tuda više ne bi prošao ni za karton vinjaka!
 
Poslednja izmena:
mi smo iz bgd-a krenuli oko 23h..i putovali citavu noc..koliko se secam na toj deonici smo bili ujutru oko sest..meni je i taj deo puta bio dobar..mozda je samo na jednom delu asfalta bila neka neobelezena grba koje se secam jer smo je prokomentarisali u povratku..
 

Back
Top