da li je debilno tražiti partnera preko oglasa na forumu?

Sigurno da je individualno...Ja pricam o sebi...Sta ce neko drugi da uradi...to me se ne tice...Ali ipak mislim da je i tim osobama sto traze nekoga preko oglasa bolje da izadju malo u setnju..mozda i prepoznaju srodnu dusu....

na ovom svetu, u našoj zemlji...ma na celoj planeti, usamljena je čak i većina onih koji žive sa nekim ili na ma koji drugi način imaju nekoga pored sebe, a kamoli oni koji su zaista sami... Jedan takav oglas može da bude samo slika pravog očajnika, koja mu pre ide na štetu nego u korist...
Mada opet...nikad se ne zna...
...možda si i u pravu...
Da ne zvučim grubo...krpa, zakrpa i sl.
 
..Da tacno je da je skoro pola sveta usamljeno...i da ima i onih koji su u vezi,braku i osecaju prazninu..a to je samo zato sto ljudi vise ne zele da se istinski posvete emociji...
Stalno zure,jure...stalno je bitna ta materjalna strana...uvece dolaze svojoj kuci umorni,nervozni...i tako lagano gube interesovanje za ljubav,strast.... osmeh...

.... Oglas..kako treba da zvuci taj oglas koji je zaista istinit..bez ikakvog ''filovanja'' realnog stanja...

Ko je dovoljno posten da napise ''Ja sam previse usamljen i tuzan..i zelim da iskreno volim nekoga ko to zaista zeli...''

Nikooo.....

Zato kazem debilno jeste...Jer istine tu nema...vec samo informacije...Zgodan,lep,pametan mladic trazi zgodnu,pametnu crnku...''.........

Gde je tu emocija..???
 
да
али
ако у оглас ставиш
"изузетно сам добро расположен и позивам те **************
онда је далеко од дебилног. ол вин сићуејшн:mrgreen:

ti u ćošak da se stidiš :evil:



@a emocije su nešto čega se, izgleda, pored nedostatka vremena itd., ljudi plaše više nego crne rupe :roll:
 
ја?
па ја сам ожењен је6оте:eek::mrgreen:
SMAJLIKA.gif

Jao, božeee, nasmeja me u ove sitne sate... :mrgreen:
Ali i dalje - sram te bilo! :evil: :roll:
 

Back
Top