PDF POLITIKA???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DENNY CRANE

Aktivan član
Poruka
1.070
:hahaha::hahaha::hahaha:

danas se u svetu desavaju sledeci dogadjaji , svaki za sebe nosi odredjenu ali veoma bitnu dozu politickog uticaja na regione , pa i ceo svet....

USA odbila da razgovara o raketnom stitu, Putin nudi obostrano unistavanje nuklearnog arsenala , u Iranu veliki nemiri koji dovode u krizu ceo region, Izrael po prvi put pristaje na razgovor sa Hamasom, Novi pregovori indijskih i pakistanskih zvanicnika o napetosti u regionu...

Sa Kosova pocelo povlacenje trecine vojnika KFORa , sto dovodi preostale srbe u veoma nezavidnu situaciju u pogledu bezbednosti.



---------------------------------------------------------

Na sva ta dogadjanja, PDF koji se pretenciozno zove POLITIKA...

pun je sledecih naslova......:hahaha::hahaha:

Narkomanka bacila bebu u WC šolju

Трудницу ушивали уз свећу!!!

ЛОМАЧЕ се спремају!!!

Мајмунолики људи

Oljin sin narkodiler

nema ko da zaprasi beogradske komarce

------------------------------------------------------------------

Politika do bola...........:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Pa dobro, sve je to nekim delom politika. Mada bismo trebali da se držimo više tih nekih..."političkijih" tema, ali i ovo je ok. Problematičniji su komentari, razmišljanja, namenski zaključci...
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

danas se u svetu desavaju sledeci dogadjaji , svaki za sebe nosi odredjenu ali veoma bitnu dozu politickog uticaja na regione , pa i ceo svet....

USA odbila da razgovara o raketnom stitu, Putin nudi obostrano unistavanje nuklearnog arsenala , u Iranu veliki nemiri koji dovode u krizu ceo region, Izrael po prvi put pristaje na razgovor sa Hamasom, Novi pregovori indijskih i pakistanskih zvanicnika o napetosti u regionu...

Sa Kosova pocelo povlacenje trecine vojnika KFORa , sto dovodi preostale srbe u veoma nezavidnu situaciju u pogledu bezbednosti.



---------------------------------------------------------

Na sva ta dogadjanja, PDF koji se pretenciozno zove POLITIKA...

pun je sledecih naslova......:hahaha::hahaha:

Narkomanka bacila bebu u WC šolju

Трудницу ушивали уз свећу!!!

ЛОМАЧЕ се спремају!!!

Мајмунолики људи

Oljin sin narkodiler

nema ko da zaprasi beogradske komarce

------------------------------------------------------------------

Politika do bola...........:hahaha::hahaha::hahaha:

Ове светске теме које си ти навео као "битне" нису много важне за нас.Али,ове којима се спрдаш,јесу,и оне одражавају стање у друштву и последице одређених тежњи.На ове које се тичу нас и нашег друштва,можемо утицати.
 
Ове светске теме које си ти навео као "битне" нису много важне за нас.Али,ове којима се спрдаш,јесу,и оне одражавају стање у друштву и последице одређених тежњи.На ове које се тичу нас и нашег друштва,можемо утицати.

Ma vidis da covek samo zeli da nam stavi do znanja da zna sta se desava u svetu, aj dajte mu poene pa da se ova glupa tema o forumu zakatanchi.
 
Delimicno si u pravu... Mada, imaj na umu da je ovo srpski forum... Sta nas zabole sta rade Ameri... Vise me zanima to sto ministar kupuje sest miliona kondoma, nego o cemu razmislja americki sljam... Saznacu na vestima koga ce sledece da bambarduju...
 
Samo da kažem jednu stvar. Zbog mog pisanja na ovom PDF dobio sam od korisnika Sanovnik pretnju smrću. Od njega "njih", tenutno me ako lociraju i kad me nadju likvidiraće me. Pominjano je i neko vatreno oružje. Na stranu to što je uvek kad se pominju takve pretnje koje uključujui više protiv jednog kukavičluk i iako se ništa neće dogoditi ja sam za slučaj da se nešto dogodi pretnje sa nikovima onih koji su mi pretili isprintao i zajedno sa pismenom i overenom izjavom o mestu i okolnostima pretnji deponovao kod advokata u kojeg imam poverenje budići da je to u neku ruku porodični advokat. Toliko.
 
Samo da kažem jednu stvar. Zbog mog pisanja na ovom PDF dobio sam od korisnika Sanovnik pretnju smrću. Od njega "njih", tenutno me ako lociraju i kad me nadju likvidiraće me. Pominjano je i neko vatreno oružje. Na stranu to što je uvek kad se pominju takve pretnje koje uključujui više protiv jednog kukavičluk i iako se ništa neće dogoditi ja sam za slučaj da se nešto dogodi pretnje sa nikovima onih koji su mi pretili isprintao i zajedno sa pismenom i overenom izjavom o mestu i okolnostima pretnji deponovao kod advokata u kojeg imam poverenje budići da je to u neku ruku porodični advokat. Toliko.

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Ti si ludji od tih idiota koji su ti pretili...
 
Ове светске теме које си ти навео као "битне" нису много важне за нас.Али,ове којима се спрдаш,јесу,и оне одражавају стање у друштву и последице одређених тежњи.На ове које се тичу нас и нашег друштва,можемо утицати.

Aha:think:

Nije bitno da li ce se ameri i rusi dogovoriti oko deaktiviranja nuklearnih bojevih glava, ili ko ce vladati Iranom u sledecih nekoliko godina, koji je jedno od najopasnijih svetskih zarista ??

ali je bitno da li je neki klinac uhvacen sa malo trave i da li je narkomanka bacila bebu u WC solu??:dash:

Pa nije ni cudo sto vam je najpopularniji list onaj Kurir....za bolje i niste:think:
 
Aha:think:

Nije bitno da li ce se ameri i rusi dogovoriti oko deaktiviranja nuklearnih bojevih glava, ili ko ce vladati Iranom u sledecih nekoliko godina, koji je jedno od najopasnijih svetskih zarista ??

ali je bitno da li je neki klinac uhvacen sa malo trave i da li je narkomanka bacila bebu u WC solu??:dash:

Pa nije ni cudo sto vam je najpopularniji list onaj Kurir....za bolje i niste:think:

Ako nam ti to kazes, onda je sigurno tako...

Samo je mnogo vece pitanje sto ne ucestvujes na nekom americkom forumu i tamo im postujes slicne nebulozne komentare... Sto sebe ponizavas pa ovde provodis vreme...
 
Samo da kažem jednu stvar. Zbog mog pisanja na ovom PDF dobio sam od korisnika Sanovnik pretnju smrću. Od njega "njih", tenutno me ako lociraju i kad me nadju likvidiraće me. Pominjano je i neko vatreno oružje. Na stranu to što je uvek kad se pominju takve pretnje koje uključujui više protiv jednog kukavičluk i iako se ništa neće dogoditi ja sam za slučaj da se nešto dogodi pretnje sa nikovima onih koji su mi pretili isprintao i zajedno sa pismenom i overenom izjavom o mestu i okolnostima pretnji deponovao kod advokata u kojeg imam poverenje budići da je to u neku ruku porodični advokat. Toliko.

Prijatelju...sto kaze deda Miloje...mogu da ti se napasu muda..;)
 
Aha:think:

Nije bitno da li ce se ameri i rusi dogovoriti oko deaktiviranja nuklearnih bojevih glava, ili ko ce vladati Iranom u sledecih nekoliko godina, koji je jedno od najopasnijih svetskih zarista ??

Pa i nije bitno u smislu da li mi na to mozemo da uticemo. A ne mozemo.

ali je bitno da li je neki klinac uhvacen sa malo trave i da li je narkomanka bacila bebu u WC solu??:dash:


Jeste, bitno je i na takve pojave ljudi sa ovog foruma mogu da uticu - koliko-toliko - izborom onih politicara koji ce npr. sprovoditi ostriju borbu protiv narkomanije i narko-dilera.

Jel ti sad malo jasnije? :think:
 
Samo da kažem jednu stvar. Zbog mog pisanja na ovom PDF dobio sam od korisnika Sanovnik pretnju smrću. Od njega "njih", tenutno me ako lociraju i kad me nadju likvidiraće me. Pominjano je i neko vatreno oružje. Na stranu to što je uvek kad se pominju takve pretnje koje uključujui više protiv jednog kukavičluk i iako se ništa neće dogoditi ja sam za slučaj da se nešto dogodi pretnje sa nikovima onih koji su mi pretili isprintao i zajedno sa pismenom i overenom izjavom o mestu i okolnostima pretnji deponovao kod advokata u kojeg imam poverenje budići da je to u neku ruku porodični advokat. Toliko.


Pa ti stvarno nisi cist . Ko ti bre preti , jes to pri sebi . Pa ja ima da te branim , ako te neko dira .... zaboga covece .. :lol::lol::lol:
 
Pa i nije bitno u smislu da li mi na to mozemo da uticemo. A ne mozemo.




Jeste, bitno je i na takve pojave ljudi sa ovog foruma mogu da uticu - koliko-toliko - izborom onih politicara koji ce npr. sprovoditi ostriju borbu protiv narkomanije i narko-dilera.

Jel ti sad malo jasnije? :think:

aha..ljudi sa ovog foruma ne mogu da uticu ni na to da li ce piskiti u mlazu ili isprekidano..a ne na desavanja u politici...

a ako se vec ne hvatate za druge teme , sem za politiku, bilo bi normalno da komentarisete najvaznije svetske politicke teme...a ne da se ko cobani drzite samo svoje livade i svojih ovaca...

koliki vam je radijus razmisljanja, toliko ce vam biti i u zivotu...od komaraca do beba u WC soljama:roll:
 
Nego , ne videh sta ti mislis o zaprasivanju beogradskih komaraca i kakav to uticaj ima na narkomane koji bacaju decu u WC solje??:think:

Nije lepo da se smejes ovakvom dogadjaju... Sram te bilo...

Prijatelju...sto kaze deda Miloje...mogu da ti se napasu muda..;)

Nije lepo da psujes... Sram te bilo...

Pa jefitinije mi je nego da platim kartu za cirkus...a ima i majmuna i klovnova sasvim dovoljno da se nasmejem do suza:hahaha:

Nije lepo da vredjas, pogotovo kad znamo ko si i kakav si... Sram te bilo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top