Za sve ljubitelje svirki!!!

Hrvatska pevačica Nina Badrić održaće veceras koncert u popularnom novosadskom klubu „Mistik“. Veliki broj njenih fanova moći će da uživa uz najveće hitove pop dive, koja je nedavno domaćoj publici priredila pravi muzički spektakl u dvorani Sava centra. Nina će, kao i do sada, izvoditi svoje dobro poznate numere poput „Da se opet tebi vratim“, „Nije mi svejedno“, „Nek ti bude kao meni“ i druge. Ovaj elitni klub u Vojvodini ugostio je do sada mnoge naše poznate zvezde, a Badrićeva za ovu priliku priprema nezaboravan muzički provod. malo prodzaras po netu i nadjes:) i ja bih isla ali svi se zale da je tamo skupo,skup upad...
 
Poslednja izmena:
bas sam trazila na kuda veceras i svirke u ns i nista.sramota me je da priznam iako sam iz n.sada i tu sam odrasla,ja pojma nemam gde je taj mistik.nije ni cudo kad imas 43 god.da li je to tipa diskoteke ili kafica.molim te napisi mi gde je.dolazi mi kuma iz bg,pa bih da je povedem.
 
evo par svirki :))

l_df6ce7dc0da24229957f9b6e23d1c976-1.jpg


l_8cefa73890284f9f87ba97e2decf7e1a-1.jpg
 
Obavestavamo vas da ce novosadski koncert poznatog splitskog benda Osmi Putnik (u okviru ex-Yu turneje), bivseg benda cuvenog Zlatana Stipisica poznatog kao Gibonni, odrzati u klubu Trema u Novom Sadu, 25.07. sa pocetkom oko 21h (nisu nam javili kada pocinje ali pretpostavka je da je ovo vreme u pitanju). Kao predgrupe nastupice dobro sada vec poznati bendovi novosadskoj publici Erupcija i Nasty Michelle. Karte u pretprodaji mozete kupiti u Mungosu (ulica Njegoseva). Obecava se veliki spektakl od strane sva tri benda, s obzirom da Osmi Putnik dugo nije bio u Novom Sadu a trenutno su na turneji, Erupcija posle 6 meseci ponovo na sceni u novoj postavi, a Nasty Michelle po prvi put u klubu Trema :)

Speak the word! Vidimo se tamo
Erupcija :)
 

Back
Top