Drug iz odeljenja

Jednoj mojoj drugarici se svidja jedan drug iz njenog odeljenja- Paja.
Medjitim pre toga je bila i sa Rajom ali Paja ne zna za Raju :rumenko::rumenko::rumenko:
Pa, missim jel ona sad treba Paji to da kaze?:whistling:

I jel sme opet da bude sa drugom iz odeljenja?:rumenko::per:

mamoze bre i sa celim odeljenjem, zivot je kratak, a samo jednom se zaista ljubi, sve ostalo je sport i ekologija :super:
 
pljuc
prva
d080.gif
d080.gif
d080.gif
d080.gif
d080.gif
d080.gif
 
Jednoj mojoj drugarici se svidja jedan drug iz njenog odeljenja- Paja.
Medjitim pre toga je bila i sa Rajom ali Paja ne zna za Raju :rumenko::rumenko::rumenko:
Pa, missim jel ona sad treba Paji to da kaze?:whistling:

I jel sme opet da bude sa drugom iz odeljenja?:rumenko::per:

mislila si ako je jednom upalilo da ce opet :per:

elem da vidimo temu...pa znas kako ja mislim da je sasvim ok da Paja zna za Raju...mislim red je bezveze je to kriti...a sto ne bi mogla opet sa drugom iz odeljenja :) ne valja samo preterivati a ovo jos nije preterivanje...tako se zadesilo...i tako :whistling:
;)
 
Jednoj mojoj drugarici se svidja jedan drug iz njenog odeljenja- Paja.
Medjitim pre toga je bila i sa Rajom ali Paja ne zna za Raju :rumenko::rumenko::rumenko:
Pa, missim jel ona sad treba Paji to da kaze?:whistling:

I jel sme opet da bude sa drugom iz odeljenja?:rumenko::per:
Мислим да она треба да пита Рају за дозволу да буде са Пајом, јер Раја може бити љубоморан и да прави проблеме. А и Паји треба да се исповеди јер искреност је основ сваке добре везе. :lol:
Ел сам била савршена урмашица а? :rumenko:

А иначе... Није баш згодно у оквиру исте радне заједнице а камоли одељења, али, пошто љував не зна за границе :heart:, треба да их посвађа прво. :mrgreen:
И да... да престане да пије кафу. :(
 
Мислим да она треба да пита Рају за дозволу да буде са Пајом, јер Раја може бити љубоморан и да прави проблеме. А и Паји треба да се исповеди јер искреност је основ сваке добре везе. :lol:
Ел сам била савршена урмашица а? :rumenko:

А иначе... Није баш згодно у оквиру исте радне заједнице а камоли одељења, али, пошто љував не зна за границе :heart:, треба да их посвађа прво. :mrgreen:
И да... да престане да пије кафу. :(

:mrgreen: :zag:
 

Back
Top