RADIKALI........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mare_car

Zainteresovan član
Poruka
186
E voleo bih da cujem nekog radikala da mi iskreno i racionalno objasni zasto i kako glasa za SRS i Tomislava? Nemam odbojan stav niti napadam samo zelim cuti misljenje jednog radikala (prosecnog ili ne, svejedno). Zasto misli da su oni najbolji, zasto su ostali losiji, programi, stavovi, itd.
 
Ne znam da li to i takvo pitanje uopste zasluzuje bilo kakav odgovor!Glasaju ljudi zato sto im je dobro,verovatno!Imaju posao,stan,auto,letovanje,zimovanje,kompjuter,decu su poslali u Ameriku na skolovanje,naravno o trosku drzave(stipendija,podrazumeva se),pa eto pobesneli ne znaju sta ce,pa ajde rwko malo da ratuju!A VEROVATNO DA BI I TI PITAO!-Kakvo pitanje takav i odgovor!Ne znam,ja ne glasam za njih ali pretpostavljam da su im to motivi!
 
Многи за радикале гласају из ината, а многи из беса и очаја. Међутим, и једни и други ГРЕШЕ јер И РАДИКАЛИ СУ У СЛУЖБИ ОНИХ КОЈИМА ЈЕ ЦИЉ РАЗБИЈАЊЕ СРБИЈЕ. Можда то звучи невероватно, али је тако.

Даћу вам један пример.

ТЕЗА + АНТИТЕЗА = СИНТЕЗА

ТЕЗА - У овом случају то је тзв. Демократски блок. Он је под пуном контролом ове Завере. О томе је сведочио и Тим Маршал у својој књизи Игра сенки.

АНТИТЕЗА - Јавља се као нека врста опозиције ТЕЗИ. Познато нам је да један центар моћи (у овом случају ћемо га звати Завера) контролише ту тезу. Међутим, ако они не би контролисали и АНТИТЕЗУ, онда би постојала реална могућност да се АНТИТЕЗА окрене против њих.

Замислите овакву ситуацију.

Пролеће 1999 године. Агресија НАТО на Србију. Владу Србије чине Социјалисти и Радикали. НАТО разара наше цивилне објекте (мостове, школе, болнице...), становништво је све бесније, како на НАТО тако и на Владу што је довела до те ситуације и што не узвраћа јачом мером, и постоји могућност да се, у једном тренутку, окрене против сопствене Владе. Тада Војисав Шешељ, потпредседник Владе и Милошевићев дугогодишњи сарадник, уцењује Врховни савет одбране, иако није његов члан, да ће напустити Владу у сред агресије ако се не изврше ракетни напади на Италију, на НАТО базе у Македонији, Албанији, БиХ, на најближе носаче авиона, итд. Под жестоким притиском, Врховни савет одбране прихвата Шешељев УЛТИМАТУМ, и наша војска напада војне циљеве НАТО-а, и наноси им страшне губитке.

Осмог јуна исте године, одржава се састанак БИЛДЕРБЕР ГРУПЕ - која је и организовала цео рат, у једном европском летовалишту.

Војислав Шешељ - жестоки противник Билдерберговаца, одлучује да на све могуће начине спречи одржавање тог састанка, тако што ће ангажовати арапске бомбаше самоубице који би дигли Билдербергере у ваздух.

Они то и чине, и лишавају свет највећих тирана у историји човечанства, и уједно престаје агресија НАТО на Србију.

Зашто се ово никада није догодило?????????

Да ли мислите да би Билдерберг група икада допустила да на власт у Србији (земљи која је од виталног стратешког значаја) дође неко ко би могао да им угрози животе???????????

Мислите ли да они желе да их неко дигне у ваздух??????????????

Једини прихватљив одговор јесте да Шешељ и Радикали чине АНТИТЕЗУ. Другим речима, и они су под контролом Завере.

СИНТЕЗА - настаје као последица деловања ТЕЗЕ и АНТИТЕЗЕ. У нашој ситуацији, то би могао бити протекторат, који би требало да уследи за неколико година, можда баш пред Шешељев повратак у земљу.

Дакле, сви они који гласају за радикале верујући да ће се они супротставити овим монструмима који желе да распарчају Србију - ПРАВЕ ВЕЛИКУ ГРЕШКУ!!!!!!!!!!!

Једини разуман предлог: НЕМОЈТЕ ГЛАСАТИ!!!!!!
 
maja mala mama:
Srpska posla...sve iz inata ali u ovom slucaju sami sebi...Evo bas slusam A.Vucica,na Utisku nedelje i ...strasno.
Ali ne bih da se upustam u ovakve diskusije...


Ne volim da diskutujem o politici...Zato nam i jeste ovako jer su svi pametni...Samo me interesuje sta je to bilo strasno veceras u utisku nedelje?!?
I ajde posto vec pricamo o tome,neka mi neko kaze sta onaj Savo Milosevic tamo trazi i kerebeci se celu emisiju i provocira coveka koji se bori za ono u sto veruje...Onaj nepismeni udaroloptas dosao tu nekome da soli pamet o politici...pa svi mi to znamo,mislim ko god da je u pitanju,ne branim Vucica, sta se neki fudbaler sad tu trti,kao on zna kako je nama koji zivimo kao stoka?!!?
pa ne nego nanjusio gde ima jos para pa ce sutra slucajno posle nekog glasanja ili ne znam vec cega,ako pobedi stranka koju on podrzava, Savo Milosevic biti izabran za minista sporta...Ma dajte,ovo je vec sve postalo toliko smesno! Nama ni Hamurabi ne bi pomogao! Takav smo narod i nema nam pomoci! U svetu smo lopovi,ubice i kriminalci,ovde smo ludaci,budale i seljaci pa zivi stoko tako kad za bolje ne znas....
URA ZA IZBORE
URA ZA PREDSEDNIKA
URA ZA SRBIJU
A VI SRBI VODITE RACUNA
VLADA BELA KUGA
PRAVITE I RADJAJTE DECU
A ZA DETE VAM TREBA 5 PLATA MESECNO,PA AJDE JOS JEDNO I JOS JEDNO
I IDE....VELIKA SRBIJA PONOVO U AKCIJI,BITNO JE DA SE RAZMNOZAVAMO...MOZDA JEDNOG DANA ZBOG VELIKE POPULACIJE A MALOG PROSTORA UDJEMO I MI U EVROPSKU UNIJU!!!!!
SAMO NAPRED!
 
Pobunjenik:
ТЕЗА - У овом случају то је тзв. Демократски блок. Он је под пуном контролом ове Завере. О томе је сведочио и Тим Маршал у својој књизи Игра сенки.


hahah, Tim Marshal je u knjizi Igra senki toliko stvari nalupetao, mnoga desavanja nakon sto je izdao knjigu su ga demantovala, svetska zavera, drzi nedaj...ma jel stvano mislis da smo MI svetu toliko bitni da ce svi da se pobiju zbog nas?
Nece!
Reci ce: glupani, ako vi ne zelite da se upristojite, ostanite tamo gde ste.
 
Daj bre zar i ovde mora o politici.
Gde god covek mrdne samo o tome pricaju.
Neka glasa ko god za koga hoce, to je njegov izbor i on misli da je taj neko najbolji bla, bla, bla a sad idem da zatvorim prozor da ne bi jos i pokisnuo zbog ovih politicara
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top