Kako "pregaziti" Windows 98 sa XP/

krntija:
ok, ali treba obratiti paznju i na pc konfiguraciju, tj. da li je kompjuter 'sposoban' za win xp.
Ovako da bi ti solido radilo treba da imas 600mhz i 96memoriju.To je to.Ako imas manje ne pomisljaj na to :?
______________
68.gif
69.gif
 
slusaj ovako.Ako hoces da pregazis 98 netreba da ides na upgrade.Savet da ne ostavljas 98-icu.Netreba ti disketa nego ti treba bootabilan win xp cd.(to je onaj koji sam pokrece instalaciju.Formatiras ceo disk.Napravis samo jednu particiju.Bolje je jer sto vise foldera imas to ti vise trosi hard.Jedino ako imas hard preko 60 onda napravi dve particije.
 
sale 07:
slusaj ovako.Ako hoces da pregazis 98 netreba da ides na upgrade.Savet da ne ostavljas 98-icu.Netreba ti disketa nego ti treba bootabilan win xp cd.(to je onaj koji sam pokrece instalaciju.Formatiras ceo disk.Napravis samo jednu particiju.Bolje je jer sto vise foldera imas to ti vise trosi hard.Jedino ako imas hard preko 60 onda napravi dve particije.
Nemam, hard mi je 4o, pokusacu da uradim po savetu. Javicu se. :roll:
 
Ne moras da formatiras disk !!! :(

P.S. Ako ti treba pomoc posalji mi private poruku, pomoci cu ti i preko tel. ako ti treba pomoc :arrow:

sale 07:
slusaj ovako.Ako hoces da pregazis 98 netreba da ides na upgrade.Savet da ne ostavljas 98-icu.Netreba ti disketa nego ti treba bootabilan win xp cd.(to je onaj koji sam pokrece instalaciju.Formatiras ceo disk.Napravis samo jednu particiju.Bolje je jer sto vise foldera imas to ti vise trosi hard.Jedino ako imas hard preko 60 onda napravi dve particije.
 
sale 07:
Formatiras ceo disk.Napravis samo jednu particiju.Bolje je jer sto vise foldera imas to ti vise trosi hard.Jedino ako imas hard preko 60 onda napravi dve particije.

Ajd ti malo procitaj sta si napisao pa razmisli koliko to sto pise ima smisla.
Valjda je bolje napraviti vise particija jer su klasteri manji pa je iskoriscenost prostora na disku bolja a ne da "mnogo foldera trose hard" pa je zbog toga bolje imati jednu particiju?!
 
obelisk:
Ne moras da formatiras disk !!! :(

P.S. Ako ti treba pomoc posalji mi private poruku, pomoci cu ti i preko tel. ako ti treba pomoc :arrow:

sale 07:
slusaj ovako.Ako hoces da pregazis 98 netreba da ides na upgrade.Savet da ne ostavljas 98-icu.Netreba ti disketa nego ti treba bootabilan win xp cd.(to je onaj koji sam pokrece instalaciju.Formatiras ceo disk.Napravis samo jednu particiju.Bolje je jer sto vise foldera imas to ti vise trosi hard.Jedino ako imas hard preko 60 onda napravi dve particije.

Zahvalna unapred, obratila sam se na private. Do citanja. :wink: :wink:
 

Back
Top