boja jezika
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: boja jezika

Početnik
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano boja jezika

zdravo svima htela sam da pitam da li boja jezika zavisi od tena osobe i kakva je normalna boja jezika uopste?meni je jezik svetlo roze boje a prekriven je belim tankim prekrivacem!ujutru je nesto vise tog prekrivaca ali pranjem on postaje tanak!moje pitanje je zbog toga sto sam citala po netu da jezik otkriva mnoge bolesti pa se brinem da nije bled ali ponavljam da mi je ten vrlo bled!hvala unapred

Ističe se sixpence (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    54
    A bird doesn't sing because it has an answer, it sings because it has a song.

Početnik
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: boja jezika

da to sam i citala ali se ja pitam da li je moj jezik normalne boje i da li ima veze sa belim tenom jer je kod svakog boja drugacija?hvala u svakom slucaju

Ističe se sixpence (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    54

Ne mora da znaci npr. ako ti je crn ten da mora da ti jezik bude CRN ili Crven ili Ruzicast... Nema to veze... Vise je to genetika...
    A bird doesn't sing because it has an answer, it sings because it has a song.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Citat Original postavio @linda2 Pogledaj poruku
    zdravo svima htela sam da pitam da li boja jezika zavisi od tena osobe i kakva je normalna boja jezika uopste?meni je jezik svetlo roze boje a prekriven je belim tankim prekrivacem!ujutru je nesto vise tog prekrivaca ali pranjem on postaje tanak!moje pitanje je zbog toga sto sam citala po netu da jezik otkriva mnoge bolesti pa se brinem da nije bled ali ponavljam da mi je ten vrlo bled!hvala unapred
    Ne, boja jezika nema veze sa tenom ali ima veze sa higijenom usne duplje, sa ishranom, i naravno da moze da ukazuje na odredjene zdravstvene probleme.
    Posto je ovo forum, nije ordinacija i ne mozemo da vidimo tvoj jezik (molim te nemoj da kacis slike) javi se svom lekaru na pregled.
    "Niko toliko ne brine o sebi kao oni koji nikom drugom nisu potrebni"
    Duško Radović

Slične teme

1. S T A M P A CH SUSHENJE BOJA
    Autor marinkoco u forumu Hardver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 11.08.2005., 09:12
  2. Boja klizaca?
    Autor teffy u forumu Web dizajn
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 21.04.2004., 02:34

Pravila za slanje poruka