Vačorčić Viktor bi da postane nečije ljubimče

mrvica i cile

Primećen član
Poruka
918
Kod Cigića gde hranim Žutu, slepu kucu (postoji tema) došlo je malo crno mačence u mom odsustvu. Oni su ga nazvali Tijana. Međutim, kako oni žive bukvalno uz ulicu, bez kapije na dvorištu, gde jure autobusi, cisterne i kola, to mače nema tu budućnost. Ja sam preksinoć iskoristila priliku, jer nisu bili tu i odnela kod kod vet. da ga pregleda, vakciniše i očisti od parazita. Posle toga, ako ga ne udomim, mora nazad, jer nema gde. Inače Tijana, je mužjačić, star oko četiri meseca, jako umiljat i mazan...i naravno sad se zove Viktor!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Maca nije nikako, juče kada sam otišla kod vet. da je posetim, oni su je premestili u transporter i sva je jadna bila ulepljena. Poludela sam, non-stop je maukala dok je nisam izvadila. Pošto je tamo juče bila ludnica, nisam uspela da je vakcinišem i ostlo, danas posle posla ću, pa onda nazad na prometnu ulicu, šta ću, nemam je gde. Da, a sve to, pod uslovom da je još uvek tamo, jer smo je stavili u box na kraju i improvizovali nešto da ne može da izadje i iskoči kroz prozor....užas u svakom sl. a toliko je umiljata, stalno mi se motala oko nogu kad sa je izbavila odande.
 
Evo ga mukica, sinoć sam ulepljen kada je izašao iz transportera....muvao mi se oko nogu i petrao po drveću, ali na svu sreću do visine sa koje mogu da a skinem, jer je bilo kuca u dvorištu, ali nije nešto preterano plašljiv.
 

Prilozi

  • Viktor.jpg
    Viktor.jpg
    69,2 KB · Pregleda: 32
  • Viktor2.jpg
    Viktor2.jpg
    74,5 KB · Pregleda: 29
  • Viktor4.jpg
    Viktor4.jpg
    72,1 KB · Pregleda: 28

Back
Top