MARŠ NA VIDOVDAN

radnaskela

Zainteresovan član
Poruka
355
Krenuše prekjuče Miša Vacić i društvo da marširaju na Gazimestan. Nikako ne mogu da shvatim svrhu tog cirkusa, osim da se skupljaju jeftini patriotski poeni za "Obraz" i ostale profašističke organizacije. Predlažem im da kad stignu na Kosovo ravno, tamo i ostanu i oslobode sve srpske svetinje i uzdignu sebe na oltar svakolikog nebeskog srpstva. Tako bi se mi njih rešili, a oni napokon uradili ono o čemu svakodnevno laprdaju po bliskim im medijima. Voleo bih da mi forumaši iz mesta kroz koja prolaze napišu da li ih je iko dočekao, ili srpski sokolovi i ne izazivaju masovnu histeriju svojim svetlim likovima Lazarevih junaka.:rotf:
 
Ma, ne mora on da ih sprečava. Sprečiće ih kosovska carina i policija.:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf:


Member States of the United Nations

  • K
  • <LI class=flag>
    kazakhstan.gif
  • Kazakhstan
  • 02-03-1992
  • <LI class=flag>
    kenya.gif
  • Kenya
  • 16-12-1963
  • <LI class=flag>
    kuwait.gif
  • Kuwait
  • 14-05-1963
http://www.un.org/en/members/index.shtml#k




  • <LI class=flag>
    serbia.gif
  • Serbia*
  • 01-11-2000
http://www.un.org/en/members/index.shtml#s

Niko nema pravo da osporava suverinete i integritet Republike Srbije !
Kvazi drzava Kosovo ne postoji, UN imaju jasan stav sve ostalo je krsenje medjunarodnog prav i povelje UN.
 
Poslednja izmena:
Krenuše prekjuče Miša Vacić i društvo da marširaju na Gazimestan. Nikako ne mogu da shvatim svrhu tog cirkusa, osim da se skupljaju jeftini patriotski poeni za "Obraz" i ostale profašističke organizacije. Predlažem im da kad stignu na Kosovo ravno, tamo i ostanu i oslobode sve srpske svetinje i uzdignu sebe na oltar svakolikog nebeskog srpstva. Tako bi se mi njih rešili, a oni napokon uradili ono o čemu svakodnevno laprdaju po bliskim im medijima. Voleo bih da mi forumaši iz mesta kroz koja prolaze napišu da li ih je iko dočekao, ili srpski sokolovi i ne izazivaju masovnu histeriju svojim svetlim likovima Lazarevih junaka.:rotf:

А ти научи да Миша Вацић нема везе са ОБРАЗОМ :hahaha::hahaha::hahaha:
 
i ja mislim da covek nema ni "o" od obraza
pogledaj jednu njegovu izjavu

Шта је рекао погрешно? Ништа ....

На ћалост, обавезе ми нису дозволиле да идем на комплетан марш, али 28. јуна ћу гледати да одем у Косовску Митровицу. Толико о томе ...
 
Шта је рекао погрешно? Ништа ....

На ћалост, обавезе ми нису дозволиле да идем на комплетан марш, али 28. јуна ћу гледати да одем у Косовску Митровицу. Толико о томе ...

meni vise lici na super hika nego na robin huda.
 

Back
Top