Oljin sin narkodiler

Da li odobravate dilovanje i koriscenje droga po skolama

  • Da

    glasova: 10 11,1%
  • Ne

    glasova: 66 73,3%
  • Da ako mama moze da obezbedi 4 tipa koja ce me vaditi iz murije

    glasova: 11 12,2%
  • Nemam pojma

    glasova: 3 3,3%

  • Ukupno glasova
    90
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Petnaestogodišnji L. V., sin voditeljke „Utiska nedelje“ na televiziji B92, priveden u stanicu policije Stari grad jer je kod njega pronađeno oko 15 grama marihuana


BEOGRAD - Petnaestogodišnji L. V., sin Olje Bećković, autorke i voditeljke emisije „Utisak nedelje“ na televiziji B92, priveden je sredinom prošlog meseca u stanicu policije Stari grad jer je kod njega pronađeno oko 15 grama marihuane. Sin popularne novinarke je - iako je, kako saznajemo, priveden sa još dve osobe, u „šteku“ iznad škole „Mihajlo Petrović Alas“ u Gospodar Jovanovoj ulici - pred policajcima „preuzeo odgovornost“ da je zaplenjena droga njegovo vlasništvo, jer je „hteo da časti razred“ za matursko veče povodom završetka osmog razreda.

Roditelji učenika viših razreda dorćolske osnovne škole „Mihajlo Petrović Alas“ su, kako nam tvrde, prijavili policiji da su im deca priznala da drogu nabavljaju „u šteku“ iznad školskog igrališta.
- Nesumnjivo je reč o grupi dečaka i devojčica iz škole kod kojih naša deca mogu da kupe drogu, a nemamo saznanja da li su i sa kim su povezani van škole. Obavestili smo policiju jer nismo imali drugog načina da zaštitimo svoju decu. Nažalost, posle akcije policije i privođenja L. V. i njegovih drugara, jedna učenica dobila je batine ispred zgrade u kojoj živi jer su je označili kao „drukaru“. Koliko znam, roditelji koji su prijavili ovaj slučaj još od nadležnih nisu dobili povratnu informaciju da li je slučaj procesuiran - priča nam otac dečaka koji pohađa osmi razred u dorćolskoj osnovnoj školi „Mihajlo Petrović Alas“.

Kako nezvanično saznajemo, Olja Bećković se ubrzo posle privođenja maloletnog sina pojavila u stanici policije Stari grad.

- Olja Bećković je došla u stanicu Stari grad sa još četiri muškarca, koje je predstavila kao svoje rođake. Koliko se sećam, za jednog je tvrdila da joj je stric. Kolege su bile pomalo začuđene što, bar zvanično, nijedan od njih nije predstavljen kao advokat, pa smo joj predložili da joj službeno dodelimo pravnog zastupnika. Njen sin je preuzeo odgovornost na sebe tvrdeći da je pronađena marihuana, oko 15 do 20 grama, koliko se moglo proceniti na licu mesta, njegova i da je planirao „da počasti ceo razred“ povodom mature i završetka osmog razreda - objašnjava naš policijski izvor.

http://www.kurir-info.rs/clanak/crna-hronika/kurir-16-06-2009/oljin-sin-narkodiler


Verovatno mu mama od Cede nabavlja robu :D
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Zato ja kazem....nije dzaba ono Iver Ne Pada Daleko Od Klade.....tako da kad se bude hapsilo i streljalo i corkiralo to treba obuhvatiti citavu familiju lopova ........ ako je neki politicar ili tajkun olosh ni potomci mu nisu bolji samo mogu gori da budu.
 
Eeee a vidis Torrente ja dobijam ovde negativne poene zato sto sam rekao da su Gywidion i ostala kompanija sa B92 deo narkodilerskog lobija....

Sad se pokazuje da sam bio u pravu i da su Gwidion i ostala narkodilerska ekipa sa B92 digli harangu protiv Oca Branislava i Crne Reke da bi imali kome da prodaju drogu....
 
radi mu majka olja beckovic.

a mali je izjavom da je nabavio 20 grama marihuane "da bi pocastio ceo razred" priznao da je narkodiler

i narkodileri ne uzimaju od narkomana prvi put pare. nego mu daju dzabe robu "da proba" . a posle kad se navuce mu naravno uzmu i crno ispod nokta.
hteo je da deli ,a ne da prodaje , stedi pare drugoj deci , bas u duhu hriscanstva i darivanja:D
mora da ga su ga deka i Amfilohije tome naucili :D
 
Poslednja izmena:
radi mu majka olja beckovic.

a mali je izjavom da je nabavio 20 grama marihuane "da bi pocastio ceo razred" priznao da je narkodiler

i narkodileri ne uzimaju od narkomana prvi put pare. nego mu daju dzabe robu "da proba" . a posle kad se navuce mu naravno uzmu i crno ispod nokta.

Plus prebili devojcicu koja ih je druknula :D

Da sam cale te devojcice otisao bi kod Olje i nabio bi joj one djozluke u bulju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top