Savet
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Savet

Početnik
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Exclamation Savet

E ovako imam 16 godina, visok sam 187cm i imam 83 kg... Bavim se košarkom, imam treninge 4 puta nedeljno + svaki vikend sam na basketu. Radim ponekad trbusnjake i nedavno sam poceo Air Alert.

Imam salo oko stomaka posto imam mozda par kila viska ( mislim nisam debeo, imam toliko kila jer imam jako krupne kosti ). E samo bih to hteo da skinem oko stomaka, citao sam po forumu da treba da promenim ishranu (jedem bas puno jer puno trosim, i to dosta hleba i testenina), pa bih molio nekog ko se razume da mi preporuci sta da jedem, kad i neke vezbe.

Aktivan član Mickey Fine (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano Re: Savet

Citat Original postavio Djaper Pogledaj poruku
    E ovako imam 16 godina, visok sam 187cm i imam 83 kg... Bavim se košarkom, imam treninge 4 puta nedeljno + svaki vikend sam na basketu. Radim ponekad trbusnjake i nedavno sam poceo Air Alert.

Imam salo oko stomaka posto imam mozda par kila viska ( mislim nisam debeo, imam toliko kila jer imam jako krupne kosti ). E samo bih to hteo da skinem oko stomaka, citao sam po forumu da treba da promenim ishranu (jedem bas puno jer puno trosim, i to dosta hleba i testenina), pa bih molio nekog ko se razume da mi preporuci sta da jedem, kad i neke vezbe.
    Mnogi su vec postavljali slicna pitanja pa je najbolje da pregledas teme na ovom podforumu i neces se pokajati. Naci ces dosta i o ishrani i o mrsavljenju.
    Samo da ti kazem u vezi sa Air Alert da ako ga radis sa namerom da povecas odraz, gubis vreme. Ako ga radis sa namerom da povecas izdrzljivost i gubis kile, onda u redu.

Primećen član Jedan obican tata (avatar)
    Učlanjen
    10.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio Djaper Pogledaj poruku

Ako poznajes nekog nutricionistu pravac kod njega.Lepo ti napise sta je to dobro za tvoje godine i garantovano ces skinuti kg!univerzalna dijeta i hrana koja odgovara svima ne postoji,tako da ce strucnjak to najbolje da ti objasni.

Nov član boris0230 (avatar)
    Učlanjen
    22.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nije problem napisati Najveci problem je kasnije sve to uraditi.
    "TO BE A CHAMP, YOU HAVE TO BELIEVE IN YOURSELF WHEN NOBODY ELSE WILL."

Iskusan Ivan015 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    95

Otprilike: Izbaci slatko, testo bilo koje vrste, sokove, alkohol i nastavi da zivis Mrzi me sad da ti pisem detaljno u narmirnicu...

Nov član boris0230 (avatar)
    Učlanjen
    22.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja mislim da je ipak najbolje da kupi leg magic ili onaj power abs (kako vec se zove).
    "TO BE A CHAMP, YOU HAVE TO BELIEVE IN YOURSELF WHEN NOBODY ELSE WILL."

Iskusan Ivan015 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    95

Citat Original postavio boris0230 Pogledaj poruku
    Ja mislim da je ipak najbolje da kupi leg magic ili onaj power abs (kako vec se zove).
    nemoj zezati pomislice ljudi ozbiljno. pogledaj kakva pitanja sve postavljaju na podforumu

Slične teme

1. savet^^
    Autor buwica u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 28.10.2007., 11:38
  2. Savet!!!
    Autor radoznala 2 u forumu Hardver
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 29.11.2004., 15:59
  3. savet
    Autor dusan veliki u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 0