Irish music

nedavno sam dobila cd irske muzike odusevila sam se najvise mi se svidjaju:natalie macmaster, dougie mac lean, mary black, mary jane lamond... a od jaceg zvuka solidni su kruahan(nazalost ne znam kako se pise)
 
Garant nikad nisi bila u Irskoj,ali eto sad je Irska u modi...

Irska je zemlja gde je nonstop oblacno i gde skoro svaki dan pada kisa.Gde vetrovi caruju i gde nema normalne plaze za klupanje,obale severnog mora su jedne od najgorih na svetu.Irska jeste lepa po predelima ali ona privlaci ljude vise zbog keltske kulture nego zbog prirode.Zelenila ima svugde...
 
nisam ali kakve to veze ima....u pravu si,zbog kulture,ali i zbog tih predivnih predela!pa nema bas svuge takvog zelenila....osim toga,bas to sto je vetrovito i oblacno,kisno,upravo to mi se svidja!nisam ni ocekivala plaze kao na azurnoj obali....samo stene...aahhhh...ocu u irsku :(
 
mc gowan, pogues, dubliners, mckennit, county prison, belfast-i orthodoxi naravno( :wink: ), onda stew, belfast food-sve odlicne stvari!
mislim da je irska divna zemlja, mada nikad tamo nisam bila tako da ne mogu da tvrdim. isto tako volim celtsku kulturu(koja se uglavnom vezuje za irsku iako su kelti ziveli i na ovim prostorima).
 
joGooOOD:
ako bih birala,ne bih mogla da izaberem...metal isto toliko volim koliko i riverdancere,ortodoxe i lord's of dance...sad ja vas pitam,STA IM FALI? :oops: (i ko ih slusa)
znas sta ja mislim (; ali kao sto rekose neki, nije to jedino od irske muzike (;
elem, tema je POSTOJALA! ali daaaaavno ... ipak si trebala da pogledas (;

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
TETRAPAK:
Garant nikad nisi bila u Irskoj,ali eto sad je Irska u modi...

Irska je zemlja gde je nonstop oblacno i gde skoro svaki dan pada kisa.Gde vetrovi caruju i gde nema normalne plaze za klupanje,obale severnog mora su jedne od najgorih na svetu.Irska jeste lepa po predelima ali ona privlaci ljude vise zbog keltske kulture nego zbog prirode.Zelenila ima svugde...
podebljano -> upravo tako (;
'iskrivljeno' -> ali ne takvog! (;

~ ~ ~ ~ ~
Jungle is nothing without animals, animals are nothing without jungle!
~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
:lol: E glishi,jos 1 greska i dobijash 4,cale ce te izlemati :wink: :idea: ovaj,pa dobro,mozda ljudi nisu imali para pa su morali svoju opsesiju i ljubav prema toj kulturi da ispolje putem JAKO DOBRIH PESAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: a mozda...ah,nevermind!
 

Back
Top