Mount & Blade Europe 1200 ( sa Srbijom )

_Krang_

Domaćin
Poruka
3.752
Ovo bi mozda zanimalo patriotski raspolozene gamere.

Mod za M&B Europa 1200

Prava mapa Evrope oko 1200 godine, sa cini mi se 14 drzava. Za sada a bice ih jos.

Najbitnije - Napravljena je i Srbija ( Stefan Prvovencani je kralj) sa autenticnim gradovima, jedinicama, velikasima itd...

Ja sam radio research za gotovo sve zemlje ukljucujuci i Srbiju (inace ne verujem da bi se ovaj lik sam setio da ubaci Srbiju ali morao je, na moju intervenciju :mrgreen: )

http://forums.taleworlds.net/index.php/topic,61703.0.html
 
Poslednja izmena:
-The Kingdom of Denmark
-The Kingdom of Scotland
-The Almohad Caliphate
-The Holy Roman Empire
-The Kingdom of France
-The Kingdom of England
-The Papal States
-The Kingdom of Portugal
-The Kingdom of Sicily
-The Crown of Aragon
-The Kingdom of Castille
-The Irish Kingdoms
-The Byzantine Empire
-The Kingdom of Hungary
-The Kingdom of Poland
-The Kingdom of Serbia
 
srbija.jpg

srbija-mapa-280.gif


Ako treba jos reci. lol
 
Skinuo ja. Srbi su prikazani do ekstra realno. Gledas konicu drugih imperija,konjanici imaju maceve,koplja,stitove,puni opreme,a unapredis ti srpske i gledas seljake bez odela na konjima kako napadaju vilama! Samo ebeno objavila nam Vizantija rat i oni imaju 12 armija,a mi 6. :sad2: Jos su me oni banditi nervirali,2 metra i banditi,jos ti armija rikava lako. Popizdeo sam! Sva sreca ima onaj char fajl pa sam prepravio svoje atribute. :rumenko:
 
Skinuo ja. Srbi su prikazani do ekstra realno. Gledas konicu drugih imperija,konjanici imaju maceve,koplja,stitove,puni opreme,a unapredis ti srpske i gledas seljake bez odela na konjima kako napadaju vilama! Samo ebeno objavila nam Vizantija rat i oni imaju 12 armija,a mi 6. :sad2: Jos su me oni banditi nervirali,2 metra i banditi,jos ti armija rikava lako. Popizdeo sam! Sva sreca ima onaj char fajl pa sam prepravio svoje atribute. :rumenko:
molim te brate stavi koji screen ili video!
Ajd pls!
 

Back
Top