"Зелено светло" за укидање виза...

Милунка Савић

Buduća legenda
Poruka
36.021
Шефови дипломатија земаља ЕУ постигли политички консензус о визној либерализацији за Србију, Македонију и Црну Гору.

Савет Европске уније (ЕУ) постигао је данас у Луксембургу политички консензус о визној либерализацији за земље Западног Балкана које су испуниле услове за бели шенген, изјавио је потпредседник Владе Србије Божида Ђелић и прецизирао да је реч о Србији, Македонији и Црној Гори.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/67574/%22Зелено+светло%22+за+укидање+виза.html
 
Шефови дипломатија земаља ЕУ постигли политички консензус о визној либерализацији за Србију, Македонију и Црну Гору.

Савет Европске уније (ЕУ) постигао је данас у Луксембургу политички консензус о визној либерализацији за земље Западног Балкана које су испуниле услове за бели шенген, изјавио је потпредседник Владе Србије Божида Ђелић и прецизирао да је реч о Србији, Македонији и Црној Гори.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/67574/"Зелено+светло"+за+укидање+виза.html

Cim su Rusi ukinuli potrcali i iz EU !
 
daj bre 11% Srbije ima pasos a 90% srbije nema pare da putuje ni po svojoj zemlji a kamoli po inostranstvu

mislim ovo je lepa vest , al je dobra samo za one koji imaju pare da putuju kao turisti u EU , a takvih je u nasoj zemlji vrlo malo.

Drugo tek u novembru se donosi definitivna odluka za to vreme Srbiji je sastavljena lista sta treba da ispuni:

-opremanje svih graničnih prelaza čitačima biometrijskih dokumenata
-obučavanje carinika za borbu protiv korupcije
-povećanje broja carinika
-ažuriranje baze naših državljana
-bliža saradnja sa zemljama EU po pitanju borbe protiv organizovanog kriminala
-glavni uslov: striktna kontrola izdavanja bio. pasoša licima sa Kosova, kao i obavezna centralizacija izdavanja novih pasoša za gradjane Kosova
 
daj bre 11% Srbije ima pasos a 90% srbije nema pare da putuje ni po svojoj zemlji a kamoli po inostranstvu

mislim ovo je lepa vest , al je dobra samo za one koji imaju pare da putuju kao turisti u EU , a takvih je u nasoj zemlji vrlo malo..............



... stvarno? a zasto ih je tako malo koji nemaju para?

sta bi hteli... uz ukidanje viza i dzeparac sa paket aranzmanom?

manite se gluposti i praznih prica od kojih se ne zivi, nego rintajte pa cete imati za putovanja kao sav normalan svet
 
... stvarno? a zasto ih je tako malo koji nemaju para?

sta bi hteli... uz ukidanje viza i dzeparac sa paket aranzmanom?

manite se gluposti i praznih prica od kojih se ne zivi, nego rintajte pa cete imati za putovanja kao sav normalan svet

jok sestro nego je bitnije dici standard gradjana otvarati nova radna mesta i fabrike i smanjivati poreze nego ovo ukidanje viza.

bitnije je da radnici rade zaradjuju plate i onda kad imas pare imao vizu ili ne svugde mozes da ides i svugde si dobrodosao gost, a ovako , ovako bedni nigde nismo pristali ni dobrodosli

sto kaze ona poslovica "Sirotinjo i Bogu si teska"

A mi smo danas zbog antisrpskog rezima Borisa Tadica i njegovog temeljnog unistavanja nase ekonomije vec 9 godina - teska beda. Kao takvi vecina nas nije pristala da ode na vikend u Sokobanju a kamoli da otputuje u Barselonu, Porto, Milano, Rim....
 
Шефови дипломатија земаља ЕУ постигли политички консензус о визној либерализацији за Србију, Македонију и Црну Гору.

Савет Европске уније (ЕУ) постигао је данас у Луксембургу политички консензус о визној либерализацији за земље Западног Балкана које су испуниле услове за бели шенген, изјавио је потпредседник Владе Србије Божида Ђелић и прецизирао да је реч о Србији, Македонији и Црној Гори.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/67574/%22Зелено+светло%22+за+укидање+виза.html


A kad??? :think:

Ako su se slozili, koliko ce jos da nas vuku za nos, pre nego sto stignemo na tu "svetlu" listu...
 
jok sestro nego je bitnije dici standard gradjana otvarati nova radna mesta i fabrike i smanjivati poreze nego ovo ukidanje viza.

bitnije je da radnici rade zaradjuju plate i onda kad imas pare imao vizu ili ne svugde mozes da ides i svugde si dobrodosao gost, a ovako , ovako bedni nigde nismo pristali ni dobrodosli

sto kaze ona poslovica "Sirotinjo i Bogu si teska"

A mi smo danas zbog antisrpskog rezima Borisa Tadica i njegovog temeljnog unistavanja nase ekonomije vec 9 godina - teska beda. Kao takvi vecina nas nije pristala da ode na vikend u Sokobanju a kamoli da otputuje u Barselonu, Porto, Milano, Rim....

Ma sta se ti brines.... bitno je da firme u Delaveru sljakaju, da prasici preko Gazivode zadovoljno grokcu.... i da nafta tece u potocima preko grane, bez placanja PDV-a naravno...:cool:
 
Ex !
kad bi ste znali koliko sam sada srecan.........
juhuuuuu........ juhuuuuuu.........

sad nista vise necu da radim dok ne udjemo u "Evropu"............
a kada udjemo poteci ce med i mleko.

Vec sada mastam kako cu da lezim i rezim a ono kaplje..... malo meda pa malo mleka a paraaaa..... pa toga ima ko blata, ima da ih zgrcem lopatama ko Baja Patak... ma kakav Baja.... on je bankrotirao u Americi pre neki dan.

Ima da napravim svoj licni kosmodrom i da letim na Mesec.

Pa ljudiiiiii ja letim ...... na Mesec.....

Uh bre..... sad se probudih.
A oni jos uvek sanjaju.... bas sam ljubomoran.
 
Ex !
kad bi ste znali koliko sam sada srecan.........
juhuuuuu........ juhuuuuuu.........

sad nista vise necu da radim dok ne udjemo u "Evropu"............
a kada udjemo poteci ce med i mleko.

Vec sada mastam kako cu da lezim i rezim a ono kaplje..... malo meda pa malo mleka a paraaaa..... pa toga ima ko blata, ima da ih zgrcem lopatama ko Baja Patak... ma kakav Baja.... on je bankrotirao u Americi pre neki dan.

Ima da napravim svoj licni kosmodrom i da letim na Mesec.

Pa ljudiiiiii ja letim ...... na Mesec.....

Uh bre..... sad se probudih.
A oni jos uvek sanjaju.... bas sam ljubomoran.

'oce to ako mokris u snu....:D
 
...................
A mi smo danas zbog antisrpskog rezima Borisa Tadica i njegovog temeljnog unistavanja nase ekonomije vec 9 godina - teska beda. Kao takvi vecina nas nije pristala da ode na vikend u Sokobanju a kamoli da otputuje u Barselonu, Porto, Milano, Rim....



aha.... a pre Tadića su vam cvetale ruže i Srbija je bila visoko ekonomski razvijena zemlja ???

pa niste ni mogli da putujete ''u Barselonu, Porto, Milano, Rim'' jer ste morali da vodite
oslobodilačke ratove sa s.miloševićem .....
 

Back
Top