Filosofija smajlija

ms

Aktivan član
Poruka
1.160
:D :D :D :D :D :D
:) :) :) :) :) :)
:( :( :( :( :( :(
:o :o :o :o :o :o
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
:? :? :? :? :? :?
8) 8) 8) 8) 8) 8)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:x :x :x :x :x :x
:P :P :P :P :P :P
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
:!: :!: :!: :!: :!: :!:
:?: :?: :?: :?: :?: :?:
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:




p.s. o čemu nam govore ovi smajliji, šta zaključujemo o osobama koje upotrebljavaju određene smajlije, da li su zaista ljuti na nas, ili ne, da li nas ignorišu ili ne, da li nas vole ili ne, poštuju ili ne, pitaju ili ne....Koji da upotrebim, for example, this one :twisted:
 
bash lepo shto si postavila ovaj topic...strashno je shto ljudi koriste smrdljive smajlije umesto da napregnu svoj mozak i smisle neshto kreativno kako bi se izrazili i opisali svoju ideju ili raspolozenje...ja sam za to da se ukinu ti smajliji...
 
Margott:
bash lepo shto si postavila ovaj topic...strashno je shto ljudi koriste smrdljive smajlije umesto da napregnu svoj mozak i smisle neshto kreativno kako bi se izrazili i opisali svoju ideju ili raspolozenje...ja sam za to da se ukinu ti smajliji...
Koliko se secam, nekada si zdusno koristila ovu vrstu smajlija :twisted: . Zar ne?
 
Zak:
Margott:
bash lepo shto si postavila ovaj topic...strashno je shto ljudi koriste smrdljive smajlije umesto da napregnu svoj mozak i smisle neshto kreativno kako bi se izrazili i opisali svoju ideju ili raspolozenje...ja sam za to da se ukinu ti smajliji...
Koliko se secam, nekada si zdusno koristila ovu vrstu smajlija :twisted: . Zar ne?
uspeshno je to prebrodila.....sada je u skladu sa sobom....bash ooooooooooonooo.....
ma smajlici su super i rado ih koristim....a kada mi dosade mogu da se spakuju pod krevet :lol:
 
I ja volem SMAJLJIKE :) (što bi rekli braća Rusi).
Koji vam najviše nedostaje, tj. koji najčešće zatreba, a nema ga u izboru? Meni onaj nasmejani sa nekoliko sićušnih srca oko "glave" - za izražavanje ljubavi i posebne naklonosti.
 
Đenka:
I ja volem SMAJLJIKE :) (što bi rekli braća Rusi).
Koji vam najviše nedostaje, tj. koji najčešće zatreba, a nema ga u izboru? Meni onaj nasmejani sa nekoliko sićušnih srca oko "glave" - za izražavanje ljubavi i posebne naklonosti.
Da, steta sto nema nekih smajlija sa ruskim zastavama.
 
Zaboravih da odgovorim ms na pitanje - mislim da osobe koje dobro i uspešno upotrebljavaju smajljike dobro izražavaju emocije :) (zato se isti i nazivaju "emoticons, emotion icons") i da su, generalno gledano, osobe sa višim EQ od onih koje ih izbegavaju. Mada ne mora da znači :?
 
Ne da mi se svidjaju smajlici,vec mi uvijek fali neki... :D Posto se mi ovde ne vidimo i ne cujemo,a recenice cesto mogu da imaju vise znacenja,smajlici su prijeko potrebni...I zasto bih ja sad svoju npr.ljutnju opisivala,kad je dovoljan jedan :evil: ,zar ne? :D
 
Margott:
da zak, bash tako...mada se ne secam da je to bilo na filozofiji...nadam se da bar u nechemu u zivotu evoluirash...po ovoj tvojoj logici, ne bi me chudilo da uvlachish dzemper u trenerku...
Bitno da si ti evoluirala. Toliko si inteligentna da sem uvreda tesko mozes napisati bilo sta drugo. Stvarno si beda od coveka. Cudi me da te pustaju u c-market da udjes, s obzirom kakav stav generalno imas prema ljudima uopste.
 
Zak:
Mogu misliti kakvi sve smajliji nedostaju. :lol:

Meni konkretno ovaj
inlove.gif
nedostaje :?
Baš bih ga uputio nekim članicama
inlove.gif
foruma...
 
apotekarka:
Meni (naravno) nedostaje smajli koji šalje poljubac.

Evo za apotekarku smajli koji šalje poljubac
luv.gif
, a za njene obožavatelje i sve one koji često zvirkaju u njen profil ovaj
naughty.gif
i ovaj
jerkoff.gif
.

Za one koji vole žestoku raspravu bez pardona
cigle.gif
, ili još žešću
bash.gif
.

Exkluzivno za Gazdaricu
whip2.gif


A za moje drugare
flowers.gif
i ovaj
hug.gif
 

Back
Top