Tijanic promovise Dalmaciju !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

al bundy

Legenda
Poruka
63.994
jel gledao neko sada dnevnik 1. u podne na "nacionalnom javnom servisu "?
elem negde pred kraj , tacnije u drugoj polovini istog , je isao zanimljiv prilog o blagodetima i lepotama krstarenja plavim Jadranom , kazu jesu malo vece cene , al je ugodjaj sjajan i kaze turisti iz Srbije i pogotovo Beograda se utrkuju ko ce pre da rezervise pomenuti aranzman
onda malo isli snimci plavog mora , delfina , jedrenjaka , sa sve bogatom trpezom punom nekih morskih sranja ,fancy kabina ...
i na kraju izjave oduseljenih turista iz Beograda i Cacka cini mi se, koji ne mogu da dodju sebi od srece sto plove njihovim krvavim morem
jos ja prvo nisam odmah skontao o cemu se radi, posto sam video samo more ,brodic,delfine,neke bele kuce i to ,sto moz biti u bilo kojoj mediteranskoj selendri
al kada sam video kraj priloga nije bilo greske ,kaze reporter RTSa nesto u fazonu- evo posto smo vam preneli delic predivne atmosfere sa suncanog Jadrana , upucejem vam topli pozdrav iz "sunacong Splita " ,bas tim recima :eek:
znaci ni srpski Egipat ,ni srpski Bodrum , makar vekovna ognjista u Susu ,nego ni manje ni vise nego "sucani Split " :eek: evo jos mi drhte ruke dok ovo pisem :evil:
Mislim stvarno strasne stvari braco , sada nas i nas rodjeni javni servis i Tijanic Srbenda sa Kosova ,kolje i genocidise sa reklamama za njihovo tzv. more i sprema za nove kame i jame :evil:
 
Poslednja izmena:
Oд мајмунске телевизије којом руководи шимпанза тијанић не може се очекивати критичко новинарство према горућим темама као што је социјална ситуација и катастрофална приватизација, него преноси безначајних преносних мечева и promidžbа хрватског туризма
 
Sve si lepo napisao, samo ti ovaj sarkazam uopshte nije trebao. Ne radi se ni o kakvim jamama i genocidima vec bezbednosti. Dakle vec sam rekao 100 puta. Ko oce da se bije svaki Bozji dan neka ide slobodno. I to josh u Splitu molim te koji je jedno od najvecih ustaskih uporishta.
 
E pazi za tog Tijanica..to da je sa Kosmeta....pojma nisam imao .....i ondapre mozda neke 2-3 godine isao u do Knez Mihajlove i prolazim kroz jednu od onih sporednih ulica kad Tijanic sa nekim tipom izlazi iz jednog restorana....i ovaj mu tada nesto prokomentarisao da je on sa Kosmeta ....a ovaj odgovori onako u slobodnom prevodu da mu se ebe za isti........
 
jel gledao neko sada dnevnik 1. u podne na "nacionalnom javnom servisu "?
elem negde pred kraj , tacnije u drugoj polovini istog , je isao zanimljiv prilog o blagodetima i lepotama krstarenja plavim Jadranom , kazu jesu malo vece cene , al je ugodjaj sjajan i kaze turisti iz Srbije i pogotovo Beograda se utrkuju ko ce pre da rezervise pomenuti aranzman
onda malo isli snimci plavog mora , delfina , jedrenjaka , sa sve bogatom trpezom punom nekih morskih sranja ,fancy kabina ...
i na kraju izjave oduseljenih turista iz Beograda i Cacka cini mi se, koji ne mogu da dodju sebi od srece sto plove njihovim krvavim morem
jos ja prvo nisam odmah skontao o cemu se radi, posto sam video samo more ,brodic,delfine,neke bele kuce i to ,sto moz biti u bilo kojoj mediteranskoj selendri
al kada sam video kraj priloga nije bilo greske ,kaze reporter RTSa nesto u fazonu- evo posto smo vam preneli delic predivne atmosfere sa suncanog Jadrana , upucejem vam topli pozdrav iz "sunacong Splita " ,bas tim recima :eek:
znaci ni srpski Egipat ,ni srpski Bodrum , makar vekovna ognjista u Susu ,nego ni manje ni vise nego "sucani Split " :eek: evo jos mi drhte ruke dok ovo pisem :evil:
Mislim stvarno strasne stvari braco , sada nas i nas rodjeni javni servis i Tijanic Srbenda sa Kosova ,kolje i genocidise sa reklamama za njihovo tzv. more i sprema za nove kame i jame :evil:


mamu mu tadicevsku :thumbdown: bagra prodana :thumbdown:
 
Sve si lepo napisao, samo ti ovaj sarkazam uopshte nije trebao. Ne radi se ni o kakvim jamama i genocidima vec bezbednosti. Dakle vec sam rekao 100 puta. Ko oce da se bije svaki Bozji dan neka ide slobodno. I to josh u Splitu molim te koji je jedno od najvecih ustaskih uporishta.
pa i ja kazem da je svako slobodan da ide gde hoce , mada mi ovi turisti iz Beograda i Sumadije nisu delovali bas da su se tukli svaki dan ,bas naprotiv bili su srecni ko mali majmuni :think:
 
Ja sam to rešila negledanjem RTS-a. A nije jedini koji se nalazi na bitnoj poziciji, a nula je u svakom smislu. Čuvaj nerve i zdravlje za bitnije stvari. Postoji ono: govna najpre isplivaju, pa tako nekako na čelnim mestima većinom takvi i bivaju. Čast izuzecima.

al mi placamo hebenu pretplatu za taj javni servis da nam Tijanic i ostala Tadicevska bagra sa tog istog javnog servisa promovisu ustaski turizam :evil:
 
pa i ja kazem da je svako slobodan da ide gde hoce , mada mi ovi turisti iz Beograda i Sumadije nisu delovali bas da su se tukli svaki dan ,bas naprotiv bili su srecni ko mali majmuni :think:

Ja ne kazem nishta, moguce je da im je bilo super. Samo i ti dobro znash shta je Split,a meni kad idem na odmor ne treba to njesra da se svaki cas okrecem iza sebe da mi neki pijani thupsonov obozavatelj ne razbije flajku o glavu.
 
Ja sam to rešila negledanjem RTS-a. A nije jedini koji se nalazi na bitnoj poziciji, a nula je u svakom smislu. Čuvaj nerve i zdravlje za bitnije stvari. Postoji ono: govna najpre isplivaju, pa tako nekako na čelnim mestima većinom takvi i bivaju. Čast izuzecima.

Nema to veze sa tim da li ga ti gledas ili ne vec sa tim sto drzava finansira takav RTS gde je direktor taj Tijanic.....Recimo da je taj Tijanic direktor recimo B92,FOX-a...ili sl. to je vec druga stvar ali posto je direktor necega sto narod ove zemlje finansira e to je vec problem
 
al mi placamo hebenu pretplatu za taj javni servis da nam Tijanic i ostala Tadicevska bagra sa tog istog javnog servisa promovisu ustaski turizam :evil:


Akcenat na boldovanom...sve dok je MI PLAĆAMO , ovo je još jedan od milion skandala koje doživljavamo za sve pare.:thumbdown::evil:

Hebe se meni na bilo kojoj komercijalnoj TV šta promovišu, imaju pravo a ja mogu da gledam ili ne , po volji mi ali da ja plaćam i za moje pare da gledam debilizam...eeeee:dash::dash::dash:
 
pa i ja kazem da je svako slobodan da ide gde hoce , mada mi ovi turisti iz Beograda i Sumadije nisu delovali bas da su se tukli svaki dan ,bas naprotiv bili su srecni ko mali majmuni :think:

Pa sve ti je to pitanje srece. Mozes ti da odes u neki deo L.A.-a ili recimo Ria....gde cak ni policija ne sme da udje...i da se prosetas tim krajem uzduz i popreko i da ti se ne desi nista lose .....Tako ti je i sa NDH primorjem. Mozes da prodjes bez ikakvih problema ali realno rizik je veliki da ih imas. Recimo moj prijatelj je pre 2 godine bio u Herceg Novom pa posto se smorio otisli kao malo do Dubrovnika...i tamo decko trazio parce pizze i dobio odgovor da nemaju PARCE pizze...I eto manje neprijatnosti..na sreci na tome se zavrsilo ali moglo je biti i gore.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top