Internet zasto?

S

Saleboy

Gost
Od skoro kada se prikacim na net iako nijedna stranica nije otvorena tj. mogu i da iskljucim web browser non stop mi ide prenos podataka i to prosek oko 25kb/s. (modem od 56kb/s)
Ovako koristim spybot koji je apdejtovan i nista nije nasao takodje koristim i firewall kerio kao i kaspersky pro koji takodje nista nije nasao.
Zna li neko sta je u pitanju? I kako se resiti toga?
Hvala.
 
Saleboy:
Od skoro kada se prikacim na net iako nijedna stranica nije otvorena tj. mogu i da iskljucim web browser non stop mi ide prenos podataka i to prosek oko 25kb/s. (modem od 56kb/s)
Ovako koristim spybot koji je apdejtovan i nista nije nasao takodje koristim i firewall kerio kao i kaspersky pro koji takodje nista nije nasao.
Zna li neko sta je u pitanju? I kako se resiti toga?
Hvala.

Instaliraj WINDOW WACHER5 obrisace sva ta SR...!!!
 
Saleboy:
Od skoro kada se prikacim na net iako nijedna stranica nije otvorena tj. mogu i da iskljucim web browser non stop mi ide prenos podataka i to prosek oko 25kb/s. (modem od 56kb/s)
Ovako koristim spybot koji je apdejtovan i nista nije nasao takodje koristim i firewall kerio kao i kaspersky pro koji takodje nista nije nasao.
Zna li neko sta je u pitanju? I kako se resiti toga?
Hvala.

onako, zanima me kako uspevas da proguras 25kb/s kroz modem??? :) :) :) modem je brzine 56 kbits, sto je kilobit, kb je oznaka za kilobajt.. a izmedju ova dba pojma postoji razlika... :)
 
Ragen:
onako, zanima me kako uspevas da proguras 25kb/s kroz modem??? :) :) :) modem je brzine 56 kbits, sto je kilobit, kb je oznaka za kilobajt.. a izmedju ova dba pojma postoji razlika... :)
Zasto nabadas tu kada neznas, decko je u pravu (saleboy) ako jos nisi naucio kb/s je kilobit a kB/s je kilobajt.
 
Gresi i kreator ove teme... Ne postoji modem od 56 kb/s - Brzine modema se obelezavaju u baud-ima, sto je ekvivalent jednom bajtu pri punom prenosu (tj. sve sto nije bajt koji sadrzi 0x00), pa se zato i obelezavaju kao 56kbps...

56kbps != 56 kb/s u modemskom zargonu...
 

Back
Top