FIFA Confederations Cup 2009 South Africa

prison break #1

Zainteresovan član
Poruka
234
Poceo je juce Kup konfederacija u Juznoj Africi..pa bih voleo malo da diskutujemo oko rezultata,kvaliteta timova i tako to..

juce su igrali:

Juzna Afrika-Irak 0-0
Spanija-Novi Zeland 5-0

Sto se tice prvog meca..Juzna Afrika je odigrala solidnu utakmicu i imala je svoje sanse(najbolju 5 min pre kraja kad su promasili prazan gol:D) ..kod njih je problem sto je dosta mlad tim i nemaju iskustva..pogledajte na netu kakve su sanse imali a "neiskusno " sutali na gol i tako..moglo je tu da bude 2-0 za njih..a o Iraku da nepricam..nijednu sansu nisu imali mada sam ocekivao da ce nesto pokusati jer ih vodi Bora Milutinovic..

Sto se tice drugog meca..5-0 ..sta reci osim BRAVO za Spaniju:lol: ..ali samo pogledajte kako je bila postavljena odbrana Zelanda :hahaha:..lako je ispadala iz igre pa to je neverovatno..zali boze da oni odu na SP sledece god. kuku lele njima ..:hahaha::hahaha::hahaha:..nekazem da Spanija nije ostavila dobar utisak ,ali da je odbrana protivnika bila malo jaca moglo bi biti nekih 3-0..

danas na rasporedu:

Brazil-Egipat i Italija-SAD
 
Ljudi pišite malo :D ..Brazil i Egipat su odigrali dobru napadačku utakmicu 4-3 je završeno ..grrrr želeo sam 3-3:D da bude malo neizvesnosti ..želeo bih da Egipat ode na SP jer to stvarno zaslužuju..u ovoj utakmici je presudilo iskustvo;)

Italijani gubili na poluvremenu 1-0 i pobedili 3-1..iskusan je Lipi stručnjak..normalno ameri dobili crveni karton(znao sam jer uvek bude nekih sr*nja kad ove dve ekipe igraju)

Danas : Španija-Irak 16 h
Južna Afrika-Novi Zeland 20-30 h
 

Back
Top