Hrvat Bruno na B92

Šta da očekuje bilo ko kad ovde paćenici biraju na političke funkcije likove koji samo gledaju da natrpaju svoje džepove i nestanu iz Srbije.Prema učešću u broju stanovnika ili na političkoj sceni,Hrvata ti trebalo da bude 0 na funkcijama.Ali pošto se ''naši'' političari njima uvlače u zadnjicu ima ih previše.

******* ... Ne valja vam Zoki Živković... Oćete rođene Beograđane... Trpi sad i ćuti...:lol:
 
Pa zamislite da mene stave da budem direktor vodovoda u Zagrebu . Naravno da bi gledao da im otrukem vododvod .
:roll: :roll:
Ти стварно имаш проблем. Ти си, благо речено, оптерећен.
E takop razmisljaju svi hrvati kad su Srbi u pitanju .
Да, ти знаш... :roll:
Ако ти тако размишљаш, не пројектуј на друге.
, to sto je uzasno pokvaren , ( obzirom da je hrvat ) ,
Ти си само шовиниста. :mrgreen:
 
Prozvakana tema milijun puta,to sto ti neces tj pravis se da neshvacas,tvoj problem.

I cemu kvotanje moje recenice?da napisao sam htjeli,sta s tim?
Схватам ја врло добро, зато те и питам, и немој, поготово у светлу оне друге теме где смо дискутовали, да избегаваш одговор.
 
:roll: :roll:
Ти стварно имаш проблем. Ти си, благо речено, оптерећен.

Да, ти знаш... :roll:
Ако ти тако размишљаш, не пројектуј на друге.

Ти си само шовиниста. :mrgreen:

Nemoj te tako Milunka . Obzirom da Hrvati to dobro znaju , jer inace mnogo bolje nego mi znaju sve , oni mene i onako nikad ne bi stavili da budem direktor bilo cega u Hrvatskoj jer je to glupo , pogresno i stetno , isto onoliko , koliko je glupo , stetno progresno sto je jedan Hrvat ovde neki faktor u tuzilastvu za ratne zlocine u Srbiji . li na primer sto je Ivo Viskovic , koji je Hrvat , ambasador drzave Srbije u Nemackoj , ili dulicka , buduci cista Hrvatica ..... i tako dalje . Oni nisu glupi kao mi . Z;li i pokvatreni jesu ,.. A i patoloske ubice velikom vecinom , ali glupi nisu nikako . U stvari ne nikaoko , nego nisu glupi bas toliko .

U ratu , koji traje , ( a njihova tuzba za geelocid protiv Srbije je jedan od dokaza da rat i te kako traje ) , ima samo njihova i nasa strana.
 
Poslednja izmena:
bilo bi suvise lako da je bruno hrvat, iz zagreba

ali ne, on je srbijanac, po nacionalnosti hrvat. ni to nije strasno, gradjanin srbije, pa sta, jedan od mnogih

strasno je sto su ga gurnuli u prvi plan za prljavu rabotu da je obavi, a znaju da je javnost senzibilna, jos uvek, na to ko nam to apsi i salje za hag.

e, tu je kvaka. mnogo vise je kriv onaj sto ga postavi i sto mu dade tako nizak zadatak, al taj nije hrvat
 
bilo bi suvise lako da je bruno hrvat, iz zagreba

ali ne, on je srbijanac, po nacionalnosti hrvat. ni to nije strasno, gradjanin srbije, pa sta, jedan od mnogih

strasno je sto su ga gurnuli u prvi plan za prljavu rabotu da je obavi, a znaju da je javnost senzibilna, jos uvek, na to ko nam to apsi i salje za hag.

e, tu je kvaka. mnogo vise je kriv onaj sto ga postavi i sto mu dade tako nizak zadatak, al taj nije hrvat
Tačno,nije problem njegova nacionalnost nego utisak koji ostavlja,inteligencija pre svega.Žalosna i pod znakom pitanja je i inteligencija mnogih drugih.
 
bilo bi suvise lako da je bruno hrvat, iz zagreba

ali ne, on je srbijanac, po nacionalnosti hrvat. ni to nije strasno, gradjanin srbije, pa sta, jedan od mnogih

strasno je sto su ga gurnuli u prvi plan za prljavu rabotu da je obavi, a znaju da je javnost senzibilna, jos uvek, na to ko nam to apsi i salje za hag.

e, tu je kvaka. mnogo vise je kriv onaj sto ga postavi i sto mu dade tako nizak zadatak, al taj nije hrvat

Srbijanac kao termin je politcki ne korektan, stetan i unosi zabunu, medju nas , inadce zbunjen narod .
 
Схватам ја врло добро, зато те и питам, и немој, поготово у светлу оне друге теме где смо дискутовали, да избегаваш одговор.

napisao sam i tu ja na sta mislim:) Nemoram valjda svakom posebno da bi shvatio:)

Btw ni ti se nesto nisi pretrgla objasniti onu tvoju rijec zvanicno sto mijenja cijeli koncept svega i navodi na to da smo mi neka drzava di nitko nema prava glasa,pa zamisli ljudi nisu smjeli izgovarat rijec Jugoslavija.:)
 
Nemoj te tako Milunka . Obzirom da Hrvati to dobro znaju , jer inace mnogo bolje nego mi znaju sve , oni mene i tonako nikad ne bi stavili da budem direktor bilo cega u Hrvatskoj jer je to glupo , pogresno i stetno , isto onoliko , koliko je glupo , stetno progresno sto je jedan Hrvat ovde neki faktor u tuzilastvu za ratne zlocine u Srbiji . li na primer sto je Ivo Viskovic , koji je Hrvat , ambasador drzave Srbije u Nemackoj , ili dulicka , buduci cista Hrvatica ..... i tako dalje . Oni nisu glupi kao mi . Z;li i pokvatreni jesu ,.. A i patoloske ubice velikom vecinom , ali glupi nisu nikako . U stvari ne nikaoko , nego nisu glupi bas toliko .

U ratu , koji traje , ( a njihova tuzba za geelocid protiv Srbije je jedan od dokaza da rat i te kako traje ) , ima samo njihova i nasa strana.
И ти кажеш како ниси оптерећен. :roll:
Шта те брига и што неки тамо искомплексирани у Хрватској не би ставили... :roll: па ваљда то ионако одавно добро знамо. :think:
Боље би ти било да енергију фокусираш на праве наше проблеме. Неки векарићи и висковићи сигурно нису то. :mrgreen:
 

Back
Top