ZIVA MASKOTA - IZVOR ZARADE I ZABAVE

leto je pred nama :D
odemo rekreativno njih da zezamo,pa posle sednemo negde na neki ladan sok i kafu :lol:
:mrgreen:

Prodato :mafijas: :D. Racunaj samo da to sto je leto pred nama nece uticati da s vremenom postanem niza, sitnija, nevidljivija... :lol:.

Ako pokusaju da nas slikaju - morace da plate. Nema slikanja za dz ovakvih zenskica kao sto smo mi :lol:. Ni kod babe nema dzabe :aha:. Eto i ta sa Slavije naplacuje, verovatno :D.
 
Nazalost, toga ima mnogo. Videla sam u Lisabonu prosjake koji glume ulicne svirace sa sirotim civavicama koje sede satima na suncu sa kasicom u zubima, nepomicne, samo tuzno gledaju. Nadala sam galamu na sred ulice, a tip se pravio da ne zna engleski iako sam ga posle cula kako prilicno zna kad mu neko pridje da pomazi civavu i da mu ostavi koji cent. A policije - koliko hocete, na samo par metara. Korumpirani su, valjda. Sta ocekujete, neko je lepo rekao da je ovde do skoro mecka koja igra bila atrakcija. Strasno, ljudi su stvarno strasna bica.
 
Meni su vise licili kao spremni za batine (ne da ih dobiju vec podele :think:), nego za psovke :eek:. Valjda su se sazalili na mene nezno & krhko zensko celjade od 1,90 cm i 85-6 kg :lol:.

Salim se sad, ali sto bi rekao Bata Stojkovic u Balkanskom spijunu - mnogo ludaka danas prolazi kroz crveno svetlo :aha:.

Da naravno uz psovke idu i pretnje fizickim razracunavanjem samo sto postoji taktika i za takvo ponasanje :whistling:
 
Hehehe, pa oni su nasilnici i tako se predstavljajua i ponasaju. Bar mi zene mozemo da budemo krhke i nezasticene :per:

Mislis da pocnem da vicem: Pomagajte ljudi...Silovanje, silovanje...
Pa onda padnem na beton i pocnem da se presamicujem: Jaooooj... Pa vi niste normalni... Jos se i bijete... Mislim da ste mi polomili nogu.... Ahhhhh...Kako me boliiiii.... Pa se onda jos i rasplacem, na primer... :roll:. Ovaj scenarijo ipak treba da se razradi...:aha: :D.
 

Back
Top