Bot or not?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za sebe sam sigurna da nisam bot. Cini mi se da se ljubav prema novcu svodi na ljubav prema dobroj hrani bez mnogo truda a ja imam secernu bolest, nije mi do hrane, malo jedem, pa mi nije stalo do novca, ne znam za sta da ga trosim. Ipak, mogla bih na odelo, na letovanja, izlaske, ipak, da nisam u depresiji, nije mi ni do cega, da nisam u depresiji vise bi mi stalo do novca.
 

Internet bots, also known as web robots, WWW robots or simply bots, are software applications that run automated tasks over the Internet

Sustina je da tema ma kako komicna nije daleko od istine. poredjenja radi samo botovi pretrazivaca pokrivaju vise od polovine internet saobracaja i page loadinga tzv upotrebe bandwitdha najzivahniji iz te branshe je google bot koji cita web stranice i dok je u WC garant :D

a tu su i adware botovi, spyware botovi, irc botovi, social botovi, bookmarking botovi etc
 
Internet bots, also known as web robots, WWW robots or simply bots, are software applications that run automated tasks over the Internet

Sustina je da tema ma kako komicna nije daleko od istine. poredjenja radi samo botovi pretrazivaca pokrivaju vise od polovine internet saobracaja i page loadinga tzv upotrebe bandwitdha najzivahniji iz te branshe je google bot koji cita web stranice i dok je u WC garant :D

a tu su i adware botovi, spyware botovi, irc botovi, social botovi, bookmarking botovi etc

koliko widim razumes se u net i komp
 
Internet bots, also known as web robots, WWW robots or simply bots, are software applications that run automated tasks over the Internet

Sustina je da tema ma kako komicna nije daleko od istine. poredjenja radi samo botovi pretrazivaca pokrivaju vise od polovine internet saobracaja i page loadinga tzv upotrebe bandwitdha najzivahniji iz te branshe je google bot koji cita web stranice i dok je u WC garant :D

a tu su i adware botovi, spyware botovi, irc botovi, social botovi, bookmarking botovi etc

Kao da čitam na turskom.....Ič mi ništa nije jasno...
Ima li tu sexa? A ljuboFi?:roll:
 
Kao da čitam na turskom.....Ič mi ništa nije jasno...
Ima li tu sexa? A ljuboFi?:roll:

ima sexa, napale se botovi na sajt onda sve lepo procitaju onda sve lepo zavedu u bot spomenar gde su bili pa kad nekog to zanima onda salju ljude ljudi klikcu ko mutavi i eto kinte za siromasne, jadne, umorne, napacene web mastere :rumenko:

onda oni sa tom kintom kupe sta im treba poraste im samopouzdanje i sex gde stignes :hahaha:

da nema botova google nikad ne bi bio to sto jeste
evoluciju interneta na ledjima nose bash botovi
 
Internet bots, also known as web robots, WWW robots or simply bots, are software applications that run automated tasks over the Internet

Sustina je da tema ma kako komicna nije daleko od istine. poredjenja radi samo botovi pretrazivaca pokrivaju vise od polovine internet saobracaja i page loadinga tzv upotrebe bandwitdha najzivahniji iz te branshe je google bot koji cita web stranice i dok je u WC garant :D

a tu su i adware botovi, spyware botovi, irc botovi, social botovi, bookmarking botovi etc

bot te maz`o...:whistling:
nego...otkud ova tema na LjiSu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top