Atina i Olimpijada
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Atina i Olimpijada

Elleni
    Guest

Podrazumevano Atina i Olimpijada

Htela sam ovog leta da idem u Atinu,pa me interesuje da l neko moze da mi kaze kakve su cene po kaficima,restoranima,nocnim klubovima,cena voca,porca....Hvala.

p.s pozdrav za Vladislava i Veru

amary
    Guest

Podrazumevano

Cao,
    ja sam bila u maju tamo, tj.3 meseca pre olimpijade, i malo sam se sokirala. Nije to ona Grcka od ranije. Nisam placala smestaj i hranu, kao ni izlaske (bila sam kod momka) i potrosila sam oko 300E (50 na free shopu).Bila sam samo 7 dana! Na sta? Ne znam!!! Npr:cigare su 3E, sok u kaficu oko 5E, kafa 3,5E, 2 girosa na kucnu adresu + 2 soka=20E....
    Preskupi su ove godine. Ja sam htela na more da idem pre Olimpijade, ali sam odustala zbog tih vanpansionskih troskova. Osim ako stvarno ne volis sport i taj dozivljaj Olimpijade, moje misljenje je da se ne isplati. Bice super iduce godine....
    Pozdrav!

Buduća legenda Regina Mills (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1544

Podrazumevano

Ja sam se malo zaletela kupivsi cak karte za Olimpijadu, ali cene smestaja su nebu pod oblake, tako da ce karte stajati kao suvenir u vitrini. Nocenje u bezveze hotelu ti je 75 evra, a jaci hoteli su 400 pa na gore

Aktivan član elendil (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

Bas i nije za nas.Ali Grcka je bozanstvena,pa se strpite do iduce godine,valjda padnu cene.Cao.

Početnik MIRIVAN (avatar)
    Učlanjen
    18.07.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Red face Re: Atina i Olimpijada

Postovanje.Moje ime je Mirjana Ivanoivic Mirivan,pozdravljam vas sve u predivnoj Atini.Obracam vam se u nadi da u Atini ima nasih ljubitelja slikarstva,profesionalnih,amaterskih slikara,ili bar ljudi koji vole da komentarisu,daju sugestije,dobronamerne komentare u vezi ove teme.Naravno ako imate dobre volje pogledati moje slike,prosledjujem vam adresu svoje galerije koja se nalazi na Internetu Riznica Serbska pod nazivom GALERIJA UMETNICKIH SLIKA. Na tom sajtu mozete pronaci kontakt,a o slikama mozemo komentarisati i na ovom forumu.S postovanjem,unapred hvala .Slikarka Mirivan

Slične teme

1. ATINA-PRENOCISTE
    Autor veciti_putnik u forumu Putovanja
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.05.2007., 20:06
  2. ATINA i RIM
    Autor Tuzni_patak u forumu Filozofija
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 08.03.2007., 00:12
  3. Olimpijada 04'
    Autor snaja88 u forumu Košarka
    Odgovora: 58