Starije žene i mlađi muškarci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ms

Aktivan član
Poruka
1.160
Šta mislite o vezama između starijih žena i mlađih muškaraca, recimo 5, 8, 10 i više godina. Kada je suprotno, recimo muškarac stariji više od 10 godina, onda je to normalna stvar, ali kad su žene u pitanju...Koji su nedostaci, a koje prednosti takvih veza?
 
ms:
Šta mislite o vezama između starijih žena i mlađih muškaraca, recimo 5, 8, 10 i više godina. Kada je suprotno, recimo muškarac stariji više od 10 godina, onda je to normalna stvar, ali kad su žene u pitanju...Koji su nedostaci, a koje prednosti takvih veza?

Ne znam... Nikad nisam probao sa starijom zenom. Ali mislim da, ako i jedan i drugi partner usklade zelje i ocekivanja, ovo moze da uspe. Primer: Demi Moore i Ashton Kucher...
 
hm...zavisi.
ja sam bio sa jednomtarijom devojkom, razlika je bila (i ostala :) ) 4 godine.
seks je bio neverovatan (verovatnije individualni kvalitet nego stvar godina, mada, ko zna...), ali bilo je nekih drugih problema... na primer, cinilo mi se da samo zeli da se uda i ima decu, sto ja nisam bio spreman...
ne znam, mozda je nisam stvarno voleo...
u principu, nema nekih realnih prepreka, tim pre sto godiste i emotivna zrelost nisu uvek ruku pod ruku.
 
volodja:
hm...zavisi.
ja sam bio sa jednomtarijom devojkom, razlika je bila (i ostala :) ) 4 godine.
seks je bio neverovatan (verovatnije individualni kvalitet nego stvar godina, mada, ko zna...), ali bilo je nekih drugih problema... na primer, cinilo mi se da samo zeli da se uda i ima decu, sto ja nisam bio spreman...

Bio sam sa devojkom 2,5 godine starijom od mene... Da, cinilo mi se da zeli da se uda, smiri, da se veze na duze vreme... Ali meni je bilo Ok ovako kako je bilo... Osim toga bio sam dosta neiskusan i jednostavno nije mi se ulazilo odmah u neko dugorocno i ozbiljno vezivanje (brak, veridba ili sl.)...

Ali, u slucaju da su zelje i potrebe slicne... Napr, ona ne ocekuje brak ili decu (tj. smirivanje) s njim, vec ocekuje emocionalnu podrsku i sex, to vec moze uspeti... Mozda je to i privremena veza, ali to i nije tako vazno dok oboje uzivaju u njoj i dobivaju sve sto im je potrebno iz nje. ;)
 
iluzionista:
ms:
Šta mislite o vezama između starijih žena i mlađih muškaraca, recimo 5, 8, 10 i više godina. Kada je suprotno, recimo muškarac stariji više od 10 godina, onda je to normalna stvar, ali kad su žene u pitanju...Koji su nedostaci, a koje prednosti takvih veza?

Ne znam... Nikad nisam probao sa starijom zenom. Ali mislim da, ako i jedan i drugi partner usklade zelje i ocekivanja, ovo moze da uspe. Primer: Demi Moore i Ashton Kucher...
Mislis li da njima uspeva?Licno nemamnista protiv,ali ako nije nista ozbiljno...isto vazi i za veze stariji muskarac i devojka(o koliko je samo primera danas!!!)
 
Po meni, do četiri godine i može da uspe, sve preko je velika razlika, čak i ovih 4 bi moglo biti preterano...govorim samo o ozbiljnim vezama, ne i o privremenim razonaodama 8)

p.s. kad si mlađi nije bitno, ali što si stariji bitnije je (zamisli muž od 40, a žena od 60 godina), pa ne ide to ljudi...Isto važi i za starije muškarce i mlađe žene, samo što su muški egocentični, pa kao to im je prednost, a sami bi ostavili ženu od 60 godina, da bi se ponovo oni sami ženili u 75 sa ribom od 25 godinica, jer su u jeku seksualne potencije :P
 
Mislim da godine nisu ništa u odnosu na odnos koji ti ljudi uspeju da izgrade. Stvarno je sve ostalo zanemarljivo, mada nikad ne bih mogla biti ni sa mnogo mlađim, ni sa preterano starijim muškarcem, ali, priznajem da dosad nisam ni srela takve primerke zbog kojih bi izgubila glavu...Obično su bili mojih godina...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top