Starije žene i mlađi muškarci
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Starije žene i mlađi muškarci

Aktivan član
    Učlanjen
    09.10.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Starije žene i mlađi muškarci

Šta mislite o vezama između starijih žena i mlađih muškaraca, recimo 5, 8, 10 i više godina. Kada je suprotno, recimo muškarac stariji više od 10 godina, onda je to normalna stvar, ali kad su žene u pitanju...Koji su nedostaci, a koje prednosti takvih veza?

iluzionista
    Guest

Podrazumevano Re: Starije žene i mlađi muškarci

Citat Original postavio ms
    Šta mislite o vezama između starijih žena i mlađih muškaraca, recimo 5, 8, 10 i više godina. Kada je suprotno, recimo muškarac stariji više od 10 godina, onda je to normalna stvar, ali kad su žene u pitanju...Koji su nedostaci, a koje prednosti takvih veza?
    Ne znam... Nikad nisam probao sa starijom zenom. Ali mislim da, ako i jedan i drugi partner usklade zelje i ocekivanja, ovo moze da uspe. Primer: Demi Moore i Ashton Kucher...

Primećen član
    Učlanjen
    10.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Мени је то било секси кад сам био млађи, сад не.

Obećava
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

hm...zavisi.
    ja sam bio sa jednomtarijom devojkom, razlika je bila (i ostala ) 4 godine.
    seks je bio neverovatan (verovatnije individualni kvalitet nego stvar godina, mada, ko zna...), ali bilo je nekih drugih problema... na primer, cinilo mi se da samo zeli da se uda i ima decu, sto ja nisam bio spreman...
    ne znam, mozda je nisam stvarno voleo...
    u principu, nema nekih realnih prepreka, tim pre sto godiste i emotivna zrelost nisu uvek ruku pod ruku.

iluzionista
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio volodja
    hm...zavisi.
    ja sam bio sa jednomtarijom devojkom, razlika je bila (i ostala ) 4 godine.
    seks je bio neverovatan (verovatnije individualni kvalitet nego stvar godina, mada, ko zna...), ali bilo je nekih drugih problema... na primer, cinilo mi se da samo zeli da se uda i ima decu, sto ja nisam bio spreman...
    Bio sam sa devojkom 2,5 godine starijom od mene... Da, cinilo mi se da zeli da se uda, smiri, da se veze na duze vreme... Ali meni je bilo Ok ovako kako je bilo... Osim toga bio sam dosta neiskusan i jednostavno nije mi se ulazilo odmah u neko dugorocno i ozbiljno vezivanje (brak, veridba ili sl.)...

Ali, u slucaju da su zelje i potrebe slicne... Napr, ona ne ocekuje brak ili decu (tj. smirivanje) s njim, vec ocekuje emocionalnu podrsku i sex, to vec moze uspeti... Mozda je to i privremena veza, ali to i nije tako vazno dok oboje uzivaju u njoj i dobivaju sve sto im je potrebno iz nje.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.06.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Starije žene i mlađi muškarci

Citat Original postavio iluzionista
    Citat Original postavio ms
    Ne znam... Nikad nisam probao sa starijom zenom. Ali mislim da, ako i jedan i drugi partner usklade zelje i ocekivanja, ovo moze da uspe. Primer: Demi Moore i Ashton Kucher...
    Mislis li da njima uspeva?Licno nemamnista protiv,ali ako nije nista ozbiljno...isto vazi i za veze stariji muskarac i devojka(o koliko je samo primera danas!!!)

Aktivan član
    Učlanjen
    23.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Sto se tice takve veze meni to ne zvuci ok i mislim da bi tesko funkcionisalo.

A sto se tice nekih drugih stvari...

Aktivan član
    Učlanjen
    09.10.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Po meni, do četiri godine i može da uspe, sve preko je velika razlika, čak i ovih 4 bi moglo biti preterano...govorim samo o ozbiljnim vezama, ne i o privremenim razonaodama 8)

p.s. kad si mlađi nije bitno, ali što si stariji bitnije je (zamisli muž od 40, a žena od 60 godina), pa ne ide to ljudi...Isto važi i za starije muškarce i mlađe žene, samo što su muški egocentični, pa kao to im je prednost, a sami bi ostavili ženu od 60 godina, da bi se ponovo oni sami ženili u 75 sa ribom od 25 godinica, jer su u jeku seksualne potencije

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

imam u okolini primer koji funkcionise
    jedino ako je veca razlika..mislim da moze da bude problem oko dece..npr ako je zena starija i blizi se kraj godinama u kojima moze da ima, a on hoce

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

moj primer je 8+ u u korist zhene

Početnik
    Učlanjen
    02.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

starije zene i mladji muskarci?najbolja kombinacija jer kad se njoj jos bude htelo on ce jos moci.bez vijagre

Podrazumevano

Ja sam starija od svog muža 2 godine i to je sasvim ok.

Aktivan član
    Učlanjen
    09.10.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

2 godine, pa i 3 nisu nikakva razlika

Podrazumevano

Ma da...

Podrazumevano

Ma da...

Aktivan član
    Učlanjen
    09.10.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Mislim da godine nisu ništa u odnosu na odnos koji ti ljudi uspeju da izgrade. Stvarno je sve ostalo zanemarljivo, mada nikad ne bih mogla biti ni sa mnogo mlađim, ni sa preterano starijim muškarcem, ali, priznajem da dosad nisam ni srela takve primerke zbog kojih bi izgubila glavu...Obično su bili mojih godina...

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

o razlikama u godinama postoji tona tema

lock

Slične teme

1. starije zene...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 28