Gdja Legija i njena kuca.......

а има и једна удовица у Србији којој би се могло рзмотрити порекло имовине
као и много оних који владају Србијом којима би се идто покренути то питање требало

мада има и оних који у туђим кућама живе већ 60 година

kako saznajem iz dobro informisanih krugova, Ceca je vec u postupku za dokazivanje porekla imovine...........:think:
 
или можда ко други покојник филозофију са немачког?

Pa taj je prevodio filozofiju sa tri strana jezika..........i bio premijer drzave.......a porodica mu nema ni desetinu onoga sto imaju Ceca , i vesele udovice iz Silerove.........:roll:

Ali, samo poredjenje rahmetli premijera sa bandom , za kojom , ocigledno slinis na kitu, kada pomislis na njih......je idiotsko :roll:
 
Nema veze..........svako ko ne moze da dokaze da je ostavitelj svojim prihodima mogao da kupi to nasledstvo ce ostati bez istog..........znaci, ako je rahmetli Shuca ostavio milion dolara veseloj udovici........a ova nema dokaz da je to ustedeo od plate.......dovidjenja...:bye:

Može biti da si ti u pravu. Uostalom, taj postupak još traje. Rečeno je - privremeno.

Inače, mislim da će biti puno problema u sprovođenju ovog zakona.
Zamislimo recimo ovakav slučaj, ti sudskim putem oduzmeš moj stan, a onda ga prodaš nekom trećem, ja te tužim zbog prevare ...sud donese odluku o privremenoj zabrani otuđenja istog... kapiraš? od koga će ako se dokaže da sam ja u pravu - sud da oduzme stan? I šta ako si ti zakopao pare pod lipom... komplikovane su to stvari.
 
госпођиица Лажљива и даље шири своје неистине по форуму,извините госпођице
али морма Вас подсетити да сте ми остали дужни линк ка фалсификату кога сте поставили на форум.
Хвала

e. lako bi ti da ti fali samo taj jedan link, imash ti mnogo vishe razloga za brigu

ps.Link si dobio ali tebi fali mnogo vishe......y*bi ga nisam ti ja kriva
 
Jesi vidio!
I niko nam ništa ne može! ;)


па виш дошо закон да се злочином створено одузима

Pa taj je prevodio filozofiju sa tri strana jezika..........i bio premijer drzave.......a porodica mu nema ni desetinu onoga sto imaju Ceca , i vesele udovice iz Silerove.........:roll:

Ali, samo poredjenje rahmetli premijera sa bandom , za kojom , ocigledno slinis na kitu, kada pomislis na njih......je idiotsko :roll:


сем соја протеина и доброг дела викторија групе прича народ
 
Original postavio jnikola78
Prvi put cujem da neko mora da dokaze nevinost... Valjda se dokazuje krivica..
.
Ah, da... Zaboravio sam... U demokratiji je obrnuto...
Svasta ti , neznalico prvi put cujes...........pa i ovo........:roll:

ДОНТ КАКИНГ !!! :mrgreen:
Је л'имаш рачун за комп!?
99% да га немаш, је л' тако!?
И када би ти сутра мурија банула да га конфискује, они би били у праву, је л' да , јер ти не можеш да докажеш да си га купио!!! :think::think::think:

И сам си лепо рекао :

...nema tako dobrog zakona , koji srbin nece odmah pretvoriti u karikaturu istog.....

А онда у инат ............лупаш контру свима!!! :thumbdown:
Нико бре нормалан нема ништа против да се лоповима, криминалцима , мафијашима испитује порекло имовине!!!
Ако ДОКАЖУ да је стечена нелегалним путем и средствима........имовину одузети..............кривца ухапсити, и све ОК!!!
А код нас се све ради наопако и у старту, како кажеш, "праве карикатуру од Закона" !!!
Па чак и тај ухапшени Легија, сигурно да и као такав има још увек јако добре везе и добру "залеђину"!!!
Е, када једном таквом , условно речено "моћном" човеку , раде то што раде, шта можемо да очекујемо ми "обични смртници" !!!:think::think::think::sad2::sad2::sad2:

Не "браним" ја ( верујем и већина која га брани ) Легију због Легије, већ због ПРИНЦИПА ЈЕДНАКОСТИ И ЗАКОНИТОСТИ ЗА СВЕ!!!:ok::ok::ok::worth::worth::worth:
 

Proverava se samo imovina lica osudjenih ili osumnjicenih za organizovani kriminal.........to ti pise u zakonu , mentolu............:roll:

Znaci imovina svih gradjana Srbije,posto osumnjicen moze da bude svako uz neki bezvez. posredan dokaz ;)

Ako neko stvarno hoce da se pozabavi tvojom nelegalno steceno imovinom moze za sekund da te proglasi osumnjicenim :mrgreen:

ДОНТ КАКИНГ !!! :mrgreen:
Је л'имаш рачун за комп!?
99% да га немаш, је л' тако!?
И када би ти сутра мурија банула да га конфискује, они би били у праву, је л' да , јер ти не можеш да докажеш да си га купио!!! :think::think::think:

И сам си лепо рекао :


А онда у инат ............лупаш контру свима!!! :thumbdown:
Нико бре нормалан нема ништа против да се лоповима, криминалцима , мафијашима испитује порекло имовине!!!
Ако ДОКАЖУ да је стечена нелегалним путем и средствима........имовину одузети..............кривца ухапсити, и све ОК!!!
А код нас се све ради наопако и у старту, како кажеш, "праве карикатуру од Закона" !!!
Па чак и тај ухапшени Легија, сигурно да и као такав има још увек јако добре везе и добру "залеђину"!!!
Е, када једном таквом , условно речено "моћном" човеку , раде то што раде, шта можемо да очекујемо ми "обични смртници" !!!:think::think::think::sad2::sad2::sad2:

Не "браним" ја ( верујем и већина која га брани ) Легију због Легије, већ због ПРИНЦИПА ЈЕДНАКОСТИ И ЗАКОНИТОСТИ ЗА СВЕ!!!:ok::ok::ok::worth::worth::worth:

Ma ne kapirash,ne napada on Legiju zbog toga....nego zato sto je srbin.....i to jos koji se borio na frontu.
To je jedina istina.
 
Definisi gadarije!!!:lol:
I koga on cuva svega ti?:hahaha:

razumem ja tvoju reakciju

Legija je olosh i kriminalac a ti, previshe lichno dozivljavash istinu o tom kretenu...shto je malo simptomatichno, verovatno mu se toliko divish da si chak nesrecan shto nisi kao on
GADARIJE su to chime se mi bavimo, normalno bi bilo oduzeti oloshu svu kriminalno stechenu imovinu i zato ne treba da te chudi kad neko normalan komentarishe na tu temu
 
razumem ja tvoju reakciju

Legija je olosh i kriminalac a ti, previshe lichno dozivljavash istinu o tom kretenu...shto je malo simptomatichno, verovatno mu se toliko divish da si chak nesrecan shto nisi kao on
GADARIJE su to chime se mi bavimo, normalno bi bilo oduzeti oloshu svu kriminalno stechenu imovinu i zato ne treba da te chudi kad neko normalan komentarishe na tu temu

Za razliku od tebe...........
 
razumem ja tvoju reakciju

Legija je olosh i kriminalac a ti, previshe lichno dozivljavash istinu o tom kretenu...shto je malo simptomatichno, verovatno mu se toliko divish da si chak nesrecan shto nisi kao on
GADARIJE su to chime se mi bavimo, normalno bi bilo oduzeti oloshu svu kriminalno stechenu imovinu i zato ne treba da te chudi kad neko normalan komentarishe na tu temu

Da budem iskren zvizde mi jaja za legiju..mada si ti nesto njime mnooogo preopterecena....neuzvracena ljubav mozda?:hahaha:
Mnogo je olosa ostalo!A oni nas vode!Eh ironije.:(
 
ajde da ti odgovorim, ne zbog tebe , sa tuznim IQ manjim od broja cipele nekog kosarkasa, nego zbog ovih slicnih tebi.......koji ne znaju u svojoj nesvesti da je ovaj zakon o oduzimanju imovine stecene krivicnim delom , kljucni zakon u borbi protiv korupcije ,mita i organizovanog kriminala, sto su rak rane ovog primitivnog drustva , koje , i pored svih slabosti, ima i nekih vrlina......npr, takvi primerci kao ti, se ne zatvaraju u kaveze , kao sto bi bio red.....vec cak imaju i pravo da pisu gluposti na javnom forumu...............:think:

Ako primena takvog zakona pukne, kao sto je ovaj slucaj pokazao.......nema nikakve sanse da ikada iko ko je napljackao milijardu ili koju stotinu miliona od ove zemlje i naroda , vrati te pare odakle ih je izbunario..................ali, kako ti kazes........kakve to veze sa tvojim oboljenjem mozga ima.......:roll:

Ljubi te majka tvoja po sred glavicha tako vrcavog........:mrgreen:

Pa to sto ti , shabane nikada nisi cuo za Shucu , Peju , i ostale arkanove "generale i pukovnike" , ne znaci da niko nije..........svi zajedno su imali ukupno dva razreda srednje skole , pet velikih odmora, i bili sitni kriminalci .........dok nisu postali srBske patriJote i heroji ..............

To sto je tebi sasvim logicno , da polupismeni Shuca , bez dana radnog staza kupi kucu "posteno" od 90 000 maraka, je samo odraz dubine gomana u kojima se valja ovo drustvo, i prasci kao ti, u njemu.........:roll:

MMMMMMMM........LEGIJAAAAAAA !!!!!!.......:guza::guza::guza:


Pa nema retroaktivnog sprovodjenja zakona.........lepo pise da ce se sva imovina stecena iz krivicnog dela konfiskovati , bila ona na ime osudjenog ili vezanih lica......znaci , bez obzira kada je imovina stecena, ako je stecena krivicnim delom , oduzece se.........:think:

Pa to je jedan od najboljih zakona u ovoj yebenoj zemlji, a gologuzija sa foruma se buni sto da se uzimaju kuce jadnim malim kriminalcima.......:dash::dash::dash:


Nisi u pravu..........situacija je identicna kao kod veselih udovica onih magaraca Lukovica i Kuma.........naime, sud nije u obavezi , za razliku od sudjenja po krivicnim delima da dokaze da je imovina stecena na nezakonit nacin, vec su to obavezni vlasnici , ili njihovi naslednici...........ako vesele udovice nemaju potvrdu da im je kuce , automobile, bazene , cuda i moooda napravio tata , prodajuci kajmak i sir na pijaci, ili da im je sve ostavila pokojna baba Kurana...........sve se konfiskuje.........:think:

Svasta ti , neznalico prvi put cujes...........pa i ovo........:roll:

Pa upravo zato sam i postavio temu.........citaj , nesrecnice........:roll:

Znaci da zakon od starta ne funkcionise, cim su joj ostavili trecinu kuce........doduse, samo privremeno.......do drugog stepena.........:mrgreen:

Pa taj je prevodio filozofiju sa tri strana jezika..........i bio premijer drzave.......a porodica mu nema ni desetinu onoga sto imaju Ceca , i vesele udovice iz Silerove.........:roll:

Ali, samo poredjenje rahmetli premijera sa bandom , za kojom , ocigledno slinis na kitu, kada pomislis na njih......je idiotsko :roll:


Bravo Eriche, bravo magarence.............da nisi napisao, niko ne bi provalio na koga je mislio ovaj tvoj prikan :D

pise "rahmetli " .........ebem te neobrazovanog i nepismenog........:hahaha:


Proverava se samo imovina lica osudjenih ili osumnjicenih za organizovani kriminal.........to ti pise u zakonu , mentolu............:roll:

yebes narod........narod pricao i da smo nebeski, nepobedivi, da nam niko nista ne moze, i da smo jaci od sudbine.............:hahaha:

Moderacijo, recite nam samo da delite njegov stav, cim je jos na slobodi... Ili ga vratite u kavez...
 
razumem ja tvoju reakciju

Legija je olosh i kriminalac a ti, previshe lichno dozivljavash istinu o tom kretenu...shto je malo simptomatichno, verovatno mu se toliko divish da si chak nesrecan shto nisi kao on
GADARIJE su to chime se mi bavimo, normalno bi bilo oduzeti oloshu svu kriminalno stechenu imovinu i zato ne treba da te chudi kad neko normalan komentarishe na tu temu

Госпођице Фаслификаторка а где је линк ка тврдњи да је 80% деце у сиротиштима Србије последица инцеста?
Или ћете опет поставити онај Ваш рад,мада мора се признати да сте потрошили доста времена на израду документа.Како Вас није мрзело?
И да док не докажете своју тврдњу зваћу Васд госпођица Лажљива.
 

Back
Top