Bisex

Anonimna-

Početnik
Poruka
19
E,ljydi ja sam y problemy. . .ja sam bisex,i swidja mi se jedna sa kojom izlazim a i ona meni kazxe da se i ja njoj swidjam,i treba wecxeras da izadjemo,a ja nzm sxta treba da yradim ? netjy da se smori ! ! ! pls pomagajte. . .xwala:heart:
 
ma ne mogu pisat sad opet sve,uglavnom stvar je u tome da nzm sta da radim,gde da je vodim i sve to ?

pa ono, prvo neko pitjence, pa malo muvanje, komplimenti, ovo ono, ludi smo, pa mozhda bioskop ili neshto tako fensi, pa shetnjica u parku po mraku ( :per:), pa onda "Jao kasno je, moram kuci" a ti onako, ni pet ni shest, iz topa "ajmo do mene" a shta cete kod tebe, to je vec.... :rumenko:
 
hvala Pisac87 . . .e pa sad. . .njenu sliku ne bi bas,a ni moju. . .mislim stvar je u tome sto puno ljudi dolazi na ovaj forum pa me mozda neko prepozna xD

kreptoman kad bi imala praznu gajbu i bilo bi moguce ! ali stvar je u tome sto uvek odemo na isto mesto i uvek isto,i mislim da ce poceti da se smara,pa hocu veceras nesto drugacije,ako me razumete ?
 
pa ono, prvo neko pitjence, pa malo muvanje, komplimenti, ovo ono, ludi smo, pa mozhda bioskop ili neshto tako fensi, pa shetnjica u parku po mraku ( :per:), pa onda "Jao kasno je, moram kuci" a ti onako, ni pet ni shest, iz topa "ajmo do mene" a shta cete kod tebe, to je vec.... :rumenko:

Ima neki ves da se opegla... :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
onda predlazhem dragstor, onako, uzmete po jelena, pa gajbicu ispred, sednete obe, ucirkate se onako, lagano, pa predjete na vinjak ili shta ti je vec milo, pa tu se unishtite, pa odete do nje, a shta cete tamo i to josh pijane, to je vec... :rumenko:
 
hvala Pisac87 . . .e pa sad. . .njenu sliku ne bi bas,a ni moju. . .mislim stvar je u tome sto puno ljudi dolazi na ovaj forum pa me mozda neko prepozna xD

kreptoman kad bi imala praznu gajbu i bilo bi moguce ! ali stvar je u tome sto uvek odemo na isto mesto i uvek isto,i mislim da ce poceti da se smara,pa hocu veceras nesto drugacije,ako me razumete ?

za drugacije nadjite nesto musko,pa u trojku :per:
 
haha,probala sam,imala sam par,svidjaju se oni meni i dalje,ja sam bisex,znaci svidjaju mi se i muskarci i zene,ali vidis sad trazim savet jer nzm sta da radim za veceras,a vazno mi je. . .
 

Back
Top