Beli Put

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.790
beli_put_1.jpg


Beli put najbolja balkanska strip izdavacka kuca.

Zato sto izdaje stripove fenomenalnog scenarijsko-crtackog kvaliteta , nije skup u poredjenju sa bilo kojom konkurencijom, ima fenomelanu opremu novela i stripova. :)

od Belog Puta imam predivne Metabarone i Torgala. A nameravam da uzmem sve sto si izdali u oblasti stripa i grafickih novela.

Kako se vama svidja Beli Put?

Po meni je bolji i od Veselog Cetvrtka, Fibre, a i Libelusa.

Od Veselog, Libelusa, Ludensa, Strp Agenta je bolji jer izdaje stripove mnogo veceg kvaliteta od Bonelijevih proizvoda. Od Fibre je pak jeftiniji.

Biblioteka INTEGRALI

Br 2-Sambrovi (Izler)......................Br 3-Šninkel (Rosinski, Van Ham)...Br 4-Jaguar (Boskart, Difo)
22096587.jpg
...
56869287.jpg
...
25102936.jpg


Br 5-Bleksad (Gvarnido, Kanales)....Br 7-amo gde pogled ne dopire......Br 8-Odgoda (Žibra)
72488880.jpg
...
96481377.jpg
...
27466024.jpg


Br 9-Potkazivač (Žibra)
29874815.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ok. Ona prva epizoda mi je probusila mozak. Odvratan je crtež majko mila. Kao neki Satanista da je crtao.

Polako sam stigao do epizode 20 i odustao. Mnogo mracan, tezak strip. Odustao sam u stvari mislim i pre. U onoj epizodi kada je onaj hirurg pribavio smotuljak ljudskih dlaka koji je izvadio iz zeludca neke devojke koja je volela da zvace svoju kosu. To cudo ima magicna svojstva.

Cela ta ideja i uopste nacin crtanja stripa mi je odvratna i morao sam da odustanem. Mnogo bizaran strip.

Nastavljam sa svojim metabaronima :D Oni su skoro pa perfektni :D

Necu da ga pljujem ok je. Kvalitetan itd. Umetnost prava.
Al za malo ili mnogo bizarne i perverzne ljude :D

Metabaroni su bolji :D



Jeste dobar je Sandman. Ali ni Torgal nije za bacanje a pogotovo Metaboaroni. :)

Pa odluci se vise da li ti je odvratan ili dobar strip. Nemoj u jednom topiku da pises jedno, a u drugom nesto sasvim drugo!:dontunderstand:
 
Ma beli put je profi, ne mozhe da se poredi sa veselim chetvrtkom. Imam nekoliko njihovih izdanja, mada cena jeste niska i dalje je to poprilichno kesha da bi se sve ispratilo.
 
veseli i beli put se nemogu uporedjivati.
Je V.C. izdaje nesto sto se u strip zajednici naziva jeftinim stripom, to bi bilo kao da uporedjujes meksicke serije i kvalitetne filmove. Filmovi jesu kvalitetni , ali nisu najgledaniji i nema ih svaki dan.
 
veseli i beli put se nemogu uporedjivati.
Je V.C. izdaje nesto sto se u strip zajednici naziva jeftinim stripom, to bi bilo kao da uporedjujes meksicke serije i kvalitetne filmove. Filmovi jesu kvalitetni , ali nisu najgledaniji i nema ih svaki dan.

ne lupaj molim te.. ako veseli cetvrtak jeftin onda :hahaha::hahaha:

Uporedi kolekcionarske Zagor i Dilan Dog cene i kvalitet sa recimo nekom ukoricenom novelom od BP. Nebo i zemlja.

Veseli izdaje (to si u pravu) skart od stripova, duple strane, fale strane, slabi otisci i sl ali PO OGROMNIM CENAMA. A Bp izdaje sve u vrhunskom kvalitetu i po vrlo pristupacnim cenama.

VESELI JE SKUPLJI NEGO STO TREBA DA BUDE, A BP JE JEFTINIJI NEGO STO TREBA DA BUDE.
 
Beli Put je savršena kuća, Sendmena su odradili bez grešeke ... Od kvaliteta hartije i štampe, pa do prevoda, sve je za čistu desetku ...

E sad, VČ jeste skup, ali bolje i takav nego nikakav ...
 
Istina, Belom Putu svaka cast kao i Libellusu i Fibri, ali da nema Ludensa i Veselog Cetvrtka broj ljubitelj stripa na Balkanu bi se merio u stotinama ne u hiljadama.
 
Istina, Belom Putu svaka cast kao i Libellusu i Fibri, ali da nema Ludensa i Veselog Cetvrtka broj ljubitelj stripa na Balkanu bi se merio u stotinama ne u hiljadama.

Ne. Hvala Belom Putu jer da je sve na Libelusu, Fibri i Veselom, bilo bi 10 striparosa na nasim prostorima :D

A da ne govorim o necemu sto nisam hteo ni da pominjem, a to je umetnicki kvalitet Bobana u odnosu na ove ostale salabajzere. :)
 

Back
Top