gde na jednodnevni izlet?

pele27

Primećen član
Poruka
959
Ljudi, otisao bih u subotu sa porodicom na izlet..ustali bi ranom zorom i otisli negde na ceo dan posto najavljuju lepo vreme..e sad, pitanje je gde otici na taj izlet u Srbiji, a da nije preterano daleko od Beograda? Gde otici a da ima sta da se vidi i gde se moze kvalitetno provesti dan? U Babama smo bili..gde sad? Razmisljao sam o Palicu ali mi je to dosta daleko..
 
hvala vam na idejama..i razmisljao sam o Srebrnom jezeru mada ne znam kako je tamo..mislim, porodica su mi supruga i bebac od godinu dana..tako da bih voleo da tamo negde ima i da se seta, pa gde i da e sedne, popije kafa, sladoled neki pojede, eventualno ruca..znaci da je relativno civilizovano..pretpostavljam da tako jeste na Srebrnom jezeru..razmisljao sam i o Vrscu, Smederevu (kao sto rece neko ovde)...mozda Bela crkva?
 
hvala vam na idejama..i razmisljao sam o Srebrnom jezeru mada ne znam kako je tamo..mislim, porodica su mi supruga i bebac od godinu dana..tako da bih voleo da tamo negde ima i da se seta, pa gde i da e sedne, popije kafa, sladoled neki pojede, eventualno ruca..znaci da je relativno civilizovano..pretpostavljam da tako jeste na Srebrnom jezeru..razmisljao sam i o Vrscu, Smederevu (kao sto rece neko ovde)...mozda Bela crkva?

Predaleko, loš put i gomila komaraca koja će bebca da izujeda.
Sad kad znam da je bebac u pitanju, predlažem ti Devojački Bunar.Prelepa šuma više objekata..to je na putu za vršac.

Ili još lepše
Morović nekadašnje Titovo lovište....trava ko tepih, restoran odličan daljina 65 km. auto putem
 
Kazi mi nesto o tom Morovicu? GDe, kojim putem, kako? Pa da, bebac je u pitanju i pomalo ogranicava celu stvar. Ali izdrzljiv je on hahah... Neko mi je spomenuo sinoc neki Stari Majdan ili tako nesto..kao lepo je samo tako..
 
ok je sve to ali ja sam vise za varijantu da malo izadjemo iz grada..da vidimo nesto novo..pa vise sam sveta video nego Srbije..sramota..pa mi to sve dodje kao neka ekskurzija..a sta mislite o Jagodini i poseti zooloskom vrtu? Kakva je put? Naporan? Los? Ide se autoputem ka Nisu?
 
Ljudi, otisao bih u subotu sa porodicom na izlet..ustali bi ranom zorom i otisli negde na ceo dan posto najavljuju lepo vreme..e sad, pitanje je gde otici na taj izlet u Srbiji, a da nije preterano daleko od Beograda? Gde otici a da ima sta da se vidi i gde se moze kvalitetno provesti dan? U Babama smo bili..gde sad? Razmisljao sam o Palicu ali mi je to dosta daleko..

Eto ga još jedan :lol:

Pod forum Beograd, pa gde na jednodnevni izlet - pa razmišljao sam o Paliću
Kaži mu lideru - u Novi Sad :lol: :lol: :lol:
 
[QUOTE="amelie poulain";10113240]Ima li sta organizirano do Vince ili si mislio na sopstvenu reziju i organizaciju?[/QUOTE]

Koliko znam nema organizovanih izleta, mogu da se raspitam.
U svakom slučaju u sopstvenoj režiji je uvek bolje.
Na samom lokalitetu imate kustose koji mogu sve da vam objasne.
 
Ej ljudi, divno smo se proveli za vikend. Krenuli smo put Jagodine medjutim na pola puta smo se kao predomislili. Prvo i prvo, putarina za autoput do JAgodine iznosi neverovatnih 410din u jednom pravcu. E onda smo se lepo iskljucili na Mladenovcu, otisli do Topole i Oplenca i posle preko sela nastavili do Kragujevca, pojeli sladoled, prosetali gradom, otisli u Sumarice, islikali se i tako..Potom u povratku svratili u predivni Mladenovac na kafu..Sledece nedelje Jagodina, sigurno, pa potom Smederevo (cujem da je tvrdjava divna)..
 
http://www.zeleznicesrbije.com/acti...ja/prezentacije/turisticki_voz_romantika.html

ja toplo preporucujem voz Romantiku, mi smo bili na Mokroj Gori i bilo je prelepo... mozda je malo zamorno da se predje taj ceo put za jedan dan, ali bar ne vozite vi :)
voz ima i vagon restoran gde je uvek neko veselo drustvo sa kojim moze i da se zapeva i poprica :)
a o Mokroj Gori ste sigurno svi culi, priroda tamo je fantasticna...
 

Back
Top