Internet explorer
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Internet explorer

nikogovic
    Guest

Podrazumevano Internet explorer

Zna li neko kako da postavim ogranicenja na citacu Weba? To se odnosi na psovke, golotinju, seks i nasilje.

wizard32
    Guest

Podrazumevano

Zanimljivo da OPERA nema ovu mogucnost kao ni mogucnost prevođenja na srpski.Još jedan podatak zašto opera ne može da prevaziđe IE.
    Konkretno za IE je sledeca kombinacija ali ja ti je moram dati na srpskom jer je kod mene sve na srpskom.
    Da bi blokirao sajtove sa neželjenim sadržajem idi na
    Alatke>internet opcije>sadrzaj>omoguci pa tu onda imas opcija za jezik;golotinju;sex i nasilje.Izaberi neku od tih opcija i ispod imas jedan klizac koji pomerajuci udesno postavljas veci kriterijum za zeljenje sadrzaje.Posle toga naravno 3 put o.k. i to je to.Vrlo korisna opcija samo proveri kako radi jer ja licno nisam to isprobavo.
    Pozdrav

Neproveren član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio wizard32
    ...Još jedan podatak zašto opera ne može da prevaziđe IE...
    Pozdrav
    A koje su to druge mogućnosti, pa je ovo "još jedna"?? Pući ću od smeha

Aktivan član DabaMAN (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano Re: Internet explorer

Citat Original postavio nikogovic
    Zna li neko kako da postavim ogranicenja na citacu Weba? To se odnosi na psovke, golotinju, seks i nasilje.
    Koristi Family browser.

Logitech#
    Guest

Podrazumevano

U novijim verzijama Zone Alarm-a postoji ta opcija za blokiranje sajtova sa nezeljenim sadrzajem..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Zanimljivo da OPERA nema ovu mogucnost kao ni" mogucnost prevođenja na srpski " .Još jedan podatak zašto opera ne može da prevaziđe IE.
    Konkretno za IE je sledeca kombinacija ali ja ti je moram dati na srpskom jer je kod mene "sve na srpskom".
    Alatke>internet opcije>sadrzaj>omoguci pa tu onda imas opcija za jezik;golotinju;sex i nasilje.Izaberi neku od tih opcija i ispod imas jedan klizac koji pomerajuci udesno postavljas veci kriterijum za zeljenje sadrzaje.Posle toga naravno 3 put o.k. i to je to.Vrlo korisna opcija samo proveri kako radi jer ja licno nisam to isprobavo.
    Pozdrav
    Ovo radi ako neznaš da se igraš sa registrima ako znaš možeš da ukloniš zaštitu, odradiš šta ti treba, pa je vratiš tako da se ne može ni primetiti da je bila sklonjenja.

1. Postoje prevodi Opere na srpski jezik.
    2. BAŠ sve ? :shock:

wizard32
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio kvazimodo
    Zanimljivo da OPERA nema ovu mogucnost kao ni" mogucnost prevođenja na srpski " .Još jedan podatak zašto opera ne može da prevaziđe IE.
    Konkretno za IE je sledeca kombinacija ali ja ti je moram dati na srpskom jer je kod mene "sve na srpskom".
    Pozdrav
    Ovo radi ako neznaš da se igraš sa registrima ako znaš možeš da ukloniš zaštitu, odradiš šta ti treba, pa je vratiš tako da se ne može ni primetiti da je bila sklonjenja.

1. Postoje prevodi Opere na srpski jezik.
    2. BAŠ sve ? :shock:
    A na kojoj adresi da nadjem prevod opere 7.51 na srpski?Hvala!

goost
    Guest

Podrazumevano

pa na Krstarici :x :x

Slične teme

1. Internet Explorer
    Autor mimus u forumu Internet
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 12.02.2009., 10:23
  2. Internet explorer
    Autor gost 94023 u forumu Softver
    Odgovora: 10